Актуальне Чемпіонат і Кубок

Після перемоги над ФК “АГАТ” бугринська “Калина” зберегла третю сходинку у турнірці + ВІДЕО

У Бугрині у рамках Чемпіонату області 2018 відбулося третє гощанське дербі – місцева “Калина” приймала ФК “АГАТ”. І як в попередньому подібному матчі проти ФК “Садове” бугринський колектив здобув перемогу над своїми земляками-суперниками.

У звітному поєдинку все вирішилося ще у першому таймі. Вже на одинадцятій хвилині бугринці вдало реалізували штрафний удар, а за чверть години після цього подвоїли свою перевагу в рахунку. Щоправда, міні-шедевр у виконанні Андрія Джума на 38-ій хвилині відродив інтригу в матчі, проте чогось більшого агатівцям у цій зустрічі досягнути не вдалося.

Завдяки цій перемозі “Калина” зберегла за собою третє місце у турнірній таблиці Чемпіонату області. Хоча у безпосереднього конкурента бугринців із Вараша – “Ізотоп-РАЕС” – залишилася однакова з ними кількість очок, проте перевага в очних зустрічах поки що на боці представника Гощанського району.

ФК “Садове” також цього разу залишився без очкових надбань. Підопічні Володимира Новака вдруге у цьому сезоні навідалися у гості до Рафалівки і вдруге зазнали поразки. Хоча все розпочиналося для садівчан краще не придумаєш – Володимир Гайдук вже на 12-й хвилині втік від свого опікуна і забив перший м’яч у матчі. Цей гол став для форварда 13-м у нинішньому Чемпіонаті області і дозволив йому й далі посідати перше місце у гонці бомбардирів.

Утім, під завісу першого тайму нападники ФК “Рафалівка” примусили на протязі двох хвилин двічі капітулювати Андрій Мозерова, стража воріт гостей і вже садівчани опинилиася у ролі наздоганяючих. Зрозуміло, що у другому таймі гості часто йшли вперед, намагаючись відігратися, проте не тільки не забили самі, але й пропустили після однієї з контратак господарів. Фінальний свисток зафіксував перемогу рафалівської команди з рахунком 3:1.

Чемпіонат області, 9 тур, 23.06, субота

“Колос” (Кричильськ) – “Полісся” (Рокитне) 3:1 (юнаки – 6:1)

“Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 3:0 (5:0)

23.06, неділя,

“Коливань” (Клевань) – “Вілія” (Млинів) 2:0

“Калина” (Бугрин) – ФК “АГАТ” (Гоща) 2:1 (0:0)

Голи: Мартинчук Віталій, 11 (1:0), Штогрін Роман, 28 (2:0), Джум Андрій, 38 (2:1)

“Калина” (Бугрин) – ФК “АГАТ” (Гоща). Весь матч.

“Калина” (Бугрин) – ФК “АГАТ” (Гоща). Голи.

ФК “Рафалівка” – ФК “Садове” 3:1 (3:3)

Голи: Гайдук Володимир, 12 (0:1), Серховець Дмитро, 41 (1:1), Федіна Леонід, 42 (2:1), Федіна Роман, 73 (3:1)

ФК “Рафалівка” – ФК “Садове”. Весь матч.

ФК “Рафалівка” – ФК “Садове”. Голи.

Наступні свої матчі гощанські клуби проведуть у найближчі суботу та неділю. 30 червня у Садовому місцевий клуб прийме оржівський ОДЕК, а “Калина” поїде до Млинова на матч проти “Вілії”. А 1 липня в Гощі відбудеться поєдинок ФК “АГАТ” – “Колос” (Кричильськ).

Початок усіх матчів – о 16:00, юнацькі команди зіграють перед дорослими складами о 13:30.

Турнірна таблиця Чемпіонату області на 25 червня.