Актуальне Чемпіонат і Кубок

ФК “АГАТ” на останніх секундах вирвав перемогу в матчі проти “Колоса” + ФОТО + ВІДЕО

Поєдинок 10 туру Чемпіонату Рівненської області 2018 року у Гощі для ФК “АГАТ” виявився схожим, практично, на всі попередні домашні зустрічі – господарі володіли ініціативою, мали вдосталь моментів, проте ніяк не могли їх реалізувати. На щастя для агатівців, на відміну від минулих матчів цього разу “прокинувся” бомбардирський хист у захисника гощанців і завдяки дублю Олександра Макарчука ФК “АГАТ” відсвяткував непросту перемогу над кричильським “Колосом”.

Загалом в історії протистоянь між гощанцями та представниками Сарненщини звітна гра стала лише третьою, але в обох попередніх агатівці не те що не могли виграти жодного разу, але й навіть вразити ворота кричильського клубу.

Виправити подібну несправедливість гравці ФК “АГАТ” мали вже на перших хвилинах, але не змогли реалізувати кілька зручних нагод для взяття воріт суперника. Нарешті, успіх господарям приніс один із кутових, розіграний на 20-й хвилині. Максим Новосад закрутив м’яч по центру воріт, а Олександр Макарчук, який підключився до атаки, випередив голкіпера “Колоса” і головою відправив шкіряну кулю у сітку воріт – 1:0.

Після першого успіху господарі були не проти повторити його ще раз, проте і гості вже не відсиджувалися в обороні, намагаючися виправити ситуацію на власну користь. Перевагою для останніх стала довга лава запасних, тоді як у ФК “АГАТ” ліміт замін вичерпався вже у середині першого тайму. На 26-й хвилині поле вимушено залишив через травму капітан гощанців Роман Ядчишин, а в гру ввійшов єдиний, хто перебував на заміні – Олексій Сержанюк.

По перерві команди продовжували обмінюватися атаками. Більш гострішими вони були у гощанців, проте вкотре гравців ФК “АГАТ” підводила реалізація. А в кількох випадках, а саме після ударів Сергія Цвика та Владислава Бугайчука, голкіпера з Кричильська підстрахувала, відповідно, поперечина та бокова стійка.

Чим менше залишалося часу до завершення матчу, тим відчайдушнішими ставали спроби “Колоса” відігратися. Одночасно побільшало нервовості в обороних діях гравців ФК “АГАТ”. І за хвилину до завершення основного часу гості, здавалося, добилися свого – в одній із затяжних атак кричильскі футболісти зрівняли рахунок.

Тепер вже господарі кинулися рятувати матч, але на це в них залишилося всього три компенсовані хвилини. І знову палочкою-виручалочкою для ФК “АГАТ” став гравець оборони Олександр Макарчук, який сповна використав свій високий зріст у воротарському майданчику суперника і після розіграшу кутового встановив вже остаточний рахунок матчу – 2:1 на користь гощанців.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “АГАТ” – “КОЛОС”

Протокольні дані матчу.

ФК “АГАТ” (Гоща) – “Колос” (Кричильськ)
2:1 (1:0)

01.07.2018. 10 тур. Гоща. Стадіон ДЮСШ. 100 глядачів.

Головний арбітр: Ганіченко Олександр (Рівне)

Голи:
Макарчук Олександр (Новосад Максим) – кутовий, 20 (1:0)
Ніколайчук Віктор, 89 (1:1)
Макарчук Олександр (Новосад Максим, Джум Андрій) – кутовий, 90+2 (2:1)

ФК “АГАТ” (Гоща): 1.Дем’янець Олексій; 7.Баранчук Володимир; 4.Блажиєвський Ігор; 8.Бугаєць Владислав; 11.Джум Андрій; 13.Зубарєв Павло; 18.Новосад Максим; 2.Макарчук Олександр; 9.Хомончак Володимир; 5.Цвик Сергій; 3.Ядчишин Роман (к) (20.Сержанюк Олексій, 26).
Середній вік: 26,8 року.

Попередження: Бугаєць Владислав, 61; Цвик Сергій, 87 – Драганчук Тарас, 61.

Два інші представники Гощанщини у першій обласній лізі провели свої поєдинки на день раніше, у суботу. ФК “Садове” вдома приймав оржівський ОДЕК і програв з розгромним рахунком, а от бугринська “Калина” у гостях мінімально переграв млинівську “Вілію”. Цей виграш, а також поразка безпосереднього конкурента – варашського “Ізотоп-РАЕС” – дозволила команді з Бугрина закріпитися на третьому місці у турнірній таблиці і зрівнятися з “атомниками” за втраченими очками.

Чемпіонат області, 10 тур, 30.06, субота

ФК “Садове”- ОДЕК (Оржів) 1:7 (юнаки – 2:4) “Полісся” (Рокитне) – ФК “Рафалівка” 3:7 (2:0) “Вілія” (Млинів) – “Калина” (Бугрин) 0:1 (2:1)

01.07, неділя,
ФК “АГАТ” (Гоща) – “Колос” (Кричильськ) 2:1 (0:1) “Маяк” (Сарни) – “Коливань” (Клевань) 4:0 (5:1) ФК “Малинськ” – “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 4:2 (0:7)