Змагання Гощанщини Чемпіонат і Кубок

Матч 10 туру ФК “АГАТ” у Рафалівці відсудить Андрій Кущевой – всі призначення

Головним арбітром поєдинку десятого туру Чемпіонату області між ФК “Рафалівка” та ФК “АГАТ” стане Андрій Кущевой (Рівне). На лінії йому асистуватимуть Олег Оліферук та Володимир Саварин спостерігач арбітражу – Володимир Дзюбак (усі – Рівне), четвертий арбітр – Валерій Штинь (Володимирець).

У нинішньому сезоні Андрій Кущевой обслуговував один матч за участю гощанського клубу – 3 червня у Гощі відбувся поєдинок ФК “АГАТ” – “Вілія”, в якому млинівчани перемогли з рахунком 1:0. У цій грі рефері показав два гірчичника господарям та п’ять – гостям.

Цікаво, що у сезоні 2017 року Кущевой судив одну гру ФК “АГАТ” і саме проти “Вілії”, щоправда у Млинові.  28 травня минулого року агатівці поступилися з рахунком 2:4.

Повна статистика Андрія Кущевого у Чемпіонаті та Кубку області сезону 2017 року.

Перша ліга, 10 тур

07.07, субота.

“Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – ФК “Садове”

Головний рефері – Сергій Каращук, лайнсмени – Радіон Никорович, Олексій Гладков, четвертий рефері – Тарас Штинь, спостерігач – Володимир Чирков.

“Колос” (Кричильськ) – “Вілія” (Млинів)

Головний рефері – Наталя Мамчур, лайнсмени – Тарас Кир’янчук, Сергій Швидун, четвертий рефері – Юрій Возьний, спостерігач – Юрій Сось.

08.07, неділя.

ФК “Рафалівка” – ФК “АГАТ” (Гоща)

Головний рефері – Андрій Кущевой, лайнсмени – Олег Оліферук, Володимир Саварин, четвертий рефері – Валерій Штинь, спостерігач – Володимир Дзюбак.

“Калина” (Бугрин) – “Маяк” (Сарни)

Головний рефері – Андрій Ганіченко, лайнсмени – Петро Федюра, Юрій Карпович, четвертий рефері – Дмитро Веренич, спостерігач – Ярослав Дмитрук.

“ОДЕК” (Оржів) – “Полісся” (Рокитне)

Головний рефері – Максим Фірсов, лайнсмени – Владислав Дрикін, Іван Гапончук, четвертий рефері – Дмитро Шекель, спостерігач – Микола Васюта.

“Сокіл” (Радивилів-Крупець) – ФК “Малинськ”

Головний рефері – Володимир Дзюра, лайнсмени – Володимир Остимчук, Ігор Серветник, четвертий рефері – Віктор Скрипчинський, спостерігач – Іван Коваль.

11.07, середа

ОДЕК (Оржів) – “Малинськ”

Головний рефері – Віктор Самков, лайнсмени – Тарас Ткачук, четвертий рефері – Юрій Возьний, спостерігач – Віктор Гуменний.

Кубок Гощанського району.

1/2 фіналу, матчі-відповіді.

11:00 “Чайка” (Малинівка) – “Агат” (Симонів), головний рефері – Пархомчук Юрій (Рівне).

11:00 “Дедденс” (Русивель) – “Агат” (Гоща), головний рефері – Ганіченко Олександр (Рівне).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *