Інші турніри

Свій другий спаринг з юними волинянами “Верес” також звів унічию

Свій другий контрольний поєдинок у рамках підготовки до нового сезону рівненський “Верес” також зіграв унічию. Суперником нашої команди знову стала молодь луцької “Волині”.

“Волинь” U19 – “Верес” – 2:2 (2:1)

контрольний матч

7 липня 2018 року, Луцьк, стадіон “Підшипник”

Голи: Цень (12), Пецьків (84)

Рівняни першими вийшли вперед у рахунку. Дебютний гол оновленого “Вереса” записав на свій рахунок Роман Цень. Ще до перерви “Волинь” зуміла відповісти двома забитими м’ячами.

У другому таймі наша команда збільшила тиск на ворота суперника і за шість хвилин до фінального свистка точним ударом головою рахунок зрівняв Тарас Пецьків.

За підсумком цього поєдинку тренерський штаб “червоно-чорних” прийняв рішення підписати контракти із декількома футболістами. Їхні імена ми оприлюднимо згодом.

Інформаційна служба НК “Верес” (Рівне)

Нагадаємо, з0 червня, у Луцьку на стадіоні «Підшипник» «Волинь» U-19 (Луцьк) і «Верес» (Рівне) також розійшлися миром – 0:0.