Актуальне Чемпіонат і Кубок

Дежавю у Рафаловці: ФК “АГАТ” поступився точно за минулорічним сценарієм + ФОТО

Свій черговий поєдинок у Чемпіонаті Рівненської області ФК “АГАТ” провів на Володимиреччині в смт Рафалівка проти місцевого клубу. І зустріч, котра відбулася 8 липня, виявився, практично, точною копією останнього матчу цих команд, який вони відіграли восени минулого року на стадіоні “Раф-Брук”. Як і 14 жовтня 2017 року гості виграли перший тайм, але в другій половині господарі, завдяки постійному тиску на ворота агатівців, врешті-решт, тричі примусили капітулювати Олексія Дем’янця.

Зі стартових хвилин звітного поєдинку гравці ФК “Рафалівка” почали шукати шляхів до воріт гостей. Агатівці змушені були відбиватися та сподіватися на контратаки. Знову варто відзначити, що завдання здобути прийнятний результат для ФК “АГАТ” ускладнювала коротка лава запасних. Тим більше, що вона до перерви повністю спорожніла. Адже вже на 13 хвилині поле вимушено через травму залишив Андрій Джум, якого замінив Олексій Сережанюк. А на 40-й хвилині через рецедив старої травми заміну попросив капітан гощанців Роман Ядчишин, замість якого на поле вийшов Олег Буркалець.

Щоправда, перший тайм виявився все ж за гостями. На 29 хвилині активність Павла Зубарєва у карному майданчику привела до того, що голкіпер господарів невдало відбив м’яч і першим на добивання виявився Володимир Хомончак, котрий з близької відстані відкрив рахунок у матчі – 1:0 на користь ФК “АГАТ”.

Прикметно, що після цього у кількох епізодах агатівці виявлялися близькими до того, аби збільшити свою перевагу, проте не скористалися з дезорганізованості в обороні ФК “Рафалівка”.

А от по перерві господарі, здавалося, вийшли на чудовий газон свого стадіону з додатковим зарядом енергії та мотивації. Тиск на оборонні редути ФК “АГАТ” зростав з кожною хвилиною, проте до пори до часу гостям вдавалося втримувати власні ворота на замку. В поті чола у цей час трудився на лінії голкіпер Олексій Дем’янець, але і він виявився безсилим після удару на 78 хвилині – Дмитро Серховець без перешкод пройшов по центру і з двадцяти метрів сильним ударом у дев’ятку зрівняв рахунок у зустрічі.

Проте результат 1:1 аж ніяк не влаштовував гравців ФК “Рафалівка”, тому вони продовжували “прасувати” оборону ФК “АГАТ”. За п’ять хвилин після після першого свого м’яча господарі відзначилися вдруге – рафалівські футболісти отримали право на штрафний удар з бокової лінії карного майданчика, після виконання якого м’яч спочатку влучив у бокову стійку, потім відлетів за межі штрафної зони, де його вдало спіймав на ногу Віталій Гордійчук – 2:1.

За дві хвилини всі питання щодо переможця у цьому матчі остаточно зняв Роман Федіна, який на дальній стійці головою замкнув флангову подачу партнера. Олексій Дем’янець у карколомному стрибку намагався врятувати ситуацію та виніс шкіряну кулю з воріт, проте боковий арбітр у цій спірній ситуацї все ж вирішив вказати на центр, а головний рефері зафіксував збільшення рахунку до 3:1. Саме цей результат став остаточним у даному поєдинку 11 туру.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “РАФАЛІВКА”  – ФК “АГАТ”

Протокольні дані матчу.

ФК “Рафалівка” – ФК “АГАТ” (Гоща) – 3:1 (0:1)

08.07.2018. 11 тур. Рафалівка. Стадион “Раф-Брук”. 300 глядачів.

Головний арбітр: Кущевой Андрій (Рівне).

Голи:
Хомончак Володимир, 29 (0:1)
Серховець Дмитро, 78 (1:1)
Гордійчук Віталій, 83 (2:1)
Федіна Роман, 85 (3:1)

ФК “АГАТ” (Гоща): 1.Дем’янець Олексій; 5.Цвик Сергій; 2.Макарчук Олександр; 7.Баранчук Володимир; 3.Ядчишин Роман (к) (21.Буркалець Олег, 40); 10.Вознюк Дмитро; 8.Бугаєць Владислав; 9.Хомончак Володимир; 11.Джум Андрій (20.Сержанюк Олексій, 13); 17.Величко Володимир; 13.Зубарєв Павло.
Середній вік: 27,6 року.

Попередження: Ярошик Вадим, 62; Гордійчук Віталій, 66; Пархомчук Анатолій, 75 – Хомончак Володимир, 76; Баранчук Володимир, 82.

За день до матчу у Рафаловці у сусідньому Вараші “Ізотоп-РАЕС” приймав ще одного представника Гощанського району – ФК “Садове”.  Вже на 5 хвилині гості зуміли вийти вперед – це Володимир Гайдук провів свій чотирнадцятий м’яч у Чемпіонаті області, проте атомники зрівняли рахунок вже через дві хвилини, а на 25-й взагалі вийшли вперед. Результат 2:1 на користь команди Вараша трималася аж до 81-ї хвилини, коли господарі знову відзначилися – 3:1. Найбільше, чого вдалося досягнути садівчанам у час, що залишився до фінального свистка – це звести різницю у рахунку до мінімального на компенсованих хвилинах.

“Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – ФК “Садове” – 3:2 (2:1)

07.07.2018. 11 тур. Вараш. 150 глядачів.

Новак Сергій, 90 (3:2)

Попередження: Кушнір Олександр, 52; Мельник Віктор, 55; Чугай Сергій, 80 – Джебженяк Вадим, 45; Новак Богдан, 70; Попович Іван, 90.

Більш успішніше за своїх земляків в 11 турі відіграла “Калина”, яка у Бугрині зуміла відібрати у лідера Чемпіонату області перші очки в цьогорічних змаганнях. Звіт про матч від Олексія Гладкова:

“Вже на 3-й хвилині гри воротар “Калини” порушив правила проти нападника гостей у власному карному майданчику, проте сарненчанин Сергій Жданюк не зумів реалізувати 11-метровий удар. Підопічні Олексія Бовтієва зуміли підтвердити свої високі турнірні апетити на 30-й хвилині: влучним пострілом їхній форвард Роман Штогрін змусив капітулювати Андрія Тимошицького – 1:0. Протягом усього подальшого ігрового часу “Маяк” намагався перехилити шальки терезів у власний бік і на 66-й хвилині Михайлу Васильцю вдалося зрівняти рахунок. Фінальний свисток арбітра матчу Андрія Ганіченка зафіксував нічию 1:1.”

“Калина” (Бугрин) – “Маяк” (Сарни) – 1:1 (1:0)

08.07.2018. 11 тур. Бугрин. Стадион “Шкільний”. 300 глядачів.

Головний арбітр: Ганіченко Андрій (Рівне)

Голи:
Штогрін Роман, 30 (1:0)
Василець Михайло, 66 (1:1)

Незабиті пенальті:
Жданюк Сергій (“Маяк”), 3 (голкіпер)

Попередження: Шепель Олександр, 3; Талімончук Олександр, 21; Марченко Олександр, 35; Павлюк Юрій, 38 – Тимошицький Андрій, 74.

Чемпіонат області, 11 тур, 07.07, субота,

“Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – ФК “Садове” 3:2 (юнаки – 0:0) “Колос” (Кричильськ) – “Вілія” (Млинів) 5:3 (1:3)

08.07, неділя,

ФК “Рафалівка” – ФК “АГАТ” (Гоща) 3:1 (7:0) “Калина” (Бугрин) – “Маяк” (Сарни) 1:1 (3:1) ОДЕК (Оржів) – “Полісся” (Рокитне) 12:1 (2:0) “Сокіл” (Радивилів-Крупець) – ФК “Малинськ” 0:5