Актуальне Змагання Гощанщини

У фіналі Кубку Гощанського району зіграє симонівський “Агат” та “Дедденс” із Русивеля

У неділю, 8 липня, відбулися матчі-відповіді Кубку Гощанщини сезону 2018 року. За їх результатами визначилися два фіналісти цих змагань, якими стали команди з Симонова та Русивеля.

“Чайка” (Малинівка) – “Агат” (Симонів) – 1:1 (1:0)

Голи: Ющук Борис, 2 (1:0), Зінчук Степан, 79 (1:1).

Поєдинок у Малинівці вдаліше розпочали господарі, які вже на другій хвилині повели в рахунку завдяки голу Бориса Ющука, котрий зовсім недавно захищав кольори гощанського ФК “АГАТ” у Чемпіонаті області. Подібний результат аж ніяк не влаштовував гостей, котрі, хоч і перемогли у першій зустрічі 2:1, проте через пропущений на власному полі м’яч відкривали дорогу до фіналу саме для “Чайки”. Досягнути бажаного симонівський “Агат” зумів за одинадцять хвилин до фінального свистка, коли відзначився Степан Зінчук. Нічийний рахунок 1:1 так і став остаточним у цій грі та приніс путівку до фіналу Кубку колективу з Симонова.

“Дедденс” (Русивель) – “Агат” (Гоща) – 3:2

Голи: Сондак Володимир (1:0), Костюк Олег (2:0), Солтис Роман (2:1), Сондак Володимир (3:1), Солтис Роман (3:2).

Значно складніше завдання стояло перед іншим “Агатом”, адже команді Юрія Демчука після нічиєї 2:2 у Гощі в гостях потрібно було обігрувати лідера Чемпіонату району – “Дедденс” – або грати у більш результативнішу нічию. В підсумку, футболістам із райцентру на протязі всього матчу довелося відігруватися і до прийнятного для них результату не вистачило одного м’яча.