Чемпіонат і Кубок

Матч ФК “АГАТ” із ОДЕКом відсудить Андрій Ганіченко – всі призначення

Головним арбітром поєдинку 12 туру Чемпіонату області між ФК “АГАТ” та ОДЕК (Оржів) стане Андрій Ганіченко (Рівне). На лінії йому асистуватимуть Юрій Карпович (Млинів) та Ігор Серветник (Рівне), спостерігач арбітражу – Валерій Гладков (Рівне),четвертий арбітр – Іван Гапончук (Гоща).

Андрій Ганіченко у нинішньому сезоні саме у Гощі відсудив уже чотири поєдинки – перше гощанське дербі між ФК “АГАТ” та ФК “Садове” (1:1), матч другої ліги між малятинським “Поліссям” та дубенським “Імпульсом” (1:0), гру гощанських ветеранів проти “Славії” у Федорівці (0:4) і кубкове протистояння у чвертьфіналі між ФК “АГАТ” та “Ізотоп-РАЕС” (2:2).

У минулому сезоні Андрій Ганіченко обслуговував два матчі за участю ФК “АГАТ”. В усіх цих матчах гощанці ні разу не змогли вразити ворота суперника, хоча й самі пропустили лише раз – у домашній грі 27 вересня 2017 року ФК “АГАТ” програв 0:1 оржівському ОДЕКу, а раніше – 1 липня 2017 року – у гостях зіграв у “суху” нічию з кричильським “Колосом”. За два поєдинки Ганіченко-молодший показав 7 гірчичників (чотири гощанцям і три їх суперникам).

Повна статистика Андрія Ганіченка у Чемпіонаті та Кубку області сезону 2017 року.

Всі призначення на матчі 12 туру Чемпіонату області.

Перша ліга

13.07

“Маяк” (Сарни) – “Колос” (Кричильськ)

Головний рефері – Віктор Самков, рефері на лінії – Тарас Ткачук, Тарас Кир’янчук, четвертий рефері – Інна Вакулко, спостерігач – Олег Кучер.

14.07

ФК “Садове” – “Сокіл” (Радивилів-Крупець)

Головний рефері – Андрій Кущевой, рефері на лінії – Олег Оліферук, Тарас Ткачук, четвертий рефері – Дмитро Шекель, спостерігач – Олег Гудима.

“Вілія” (Млинів) – ФК “Рафалівка”

Головний рефері – Наталя Мамчур, рефері на лінії – Радіон Никорович, Олексій Гладков, четвертий рефері – Юрій Возьний, спостерігач – Віктор Гуменний.

15.07

ФК “АГАТ” (Гоща) – ОДЕК (Оржів)

Головний рефері – Андрій Ганіченко, рефері на лінії – Юрій Карпович, Ігор Серветник, четвертий рефері – Іван Гапончук, спостерігач – Валерій Гладков.

“Коливань” (Клевань) – “Калина” (Бугрин)

Головний рефері – Сергій Каращук, рефері на лінії – Петро Федюра, Володимир Саварин, четвертий рефері – Дмитро Веренич, спостерігач – Володимир Чирков.

“Полісся” (Рокитне) – “Ізотоп-РАЕС” (Вараш)

Головний рефері – Володимир Дзюра, рефері на лінії – Володимир Остимчук, Юрій Пархомчук, четвертий рефері – Тарас Штинь, спостерігач – Юрій Сось.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *