Інші турніри Земляки

“Реал-Рівне” вийшов до півфіналу Чемпіонату України з міні-футболу

Огляд першого дня Чемпіонату України з міні-футболу.

Ось і закінчився груповий етап першого Чемпіонату України з міні-футболу. У перший ігровий день змагань було зіграно 9 матчів та забито 55 м’ячів.

Команди на майданчиках “Міста Спорту” писали першу главу історії нового міні-футбольного турнірі. Боротьба у групах була по-спражньому запеклою, у всіх трьох групах учасники півфінальних матчів визначились лише в останньому турі.

Хоча на фоні своїх суперників явно виділялись Реал-Рівне та Фактотум, які в своїх перших поєдинках розгромно перемогли лідерів своїх груп. Реал-Рівне щоправда у другому матчі поступився KRBA Team 2:4, проте це не завадило рівнянам вийти до півфіналу.

За підсумками групового етапу, з першого місця своїх груп, до півфіналу турніру пробились Ковальська, Реал-Рівне та Фактотум. Найважчим вихід у півфінал видався у Ковальської, матч з Євроформатом видався дуже нервовим та по рівню напруги був достойним фіналу, адже в якийсь момент до півфіналу міг пройти і Євроформат.

Реал-Рівне пробився до півфіналу завдяки впевненій перемозі над ФК Президенти у другому турі та став єдиною “не київською” командою у півфіналі. Фактотум переміг у обидвох матчах своєї групи, та став єдиною командою, що поки на турнірі не програвала.

Найкращою серед команд, що посіли другі місця в своїх групах стала KRBA Team.

Кожна з цих команд отримає ліцензію на участь у EMF Champions League 2018, що у період з 5 до 9 вересня пройде в Словаччині, на території комплексу Терме Чатеж.

Команди Агромат, Франс.уа, Клєтка, Євроформат та Президенти попри справді гідну гру, вимушені покинути турнір після групового етапу.

Найкращий бомбардир турніру на даний момент – гравець Реал-Рівне, Віталій Мартинчук, який забив більше половини м’ячів свого колективу. Найрезультативніша команда – Фактотум, гравці якого за два матчі забили цілих 15 голів.

Всі результати групового раунду:

Президенти 2:1 KRBA Team

Агромат 3:2 Франс.уа

Євроформат 2:3 Клєтка

Агромат 2:8 Фактотум

Президенти 2:6 Реал-Рівне

Клєтка 1:5 Ковальська

Реал-Рівне 0:0 KRBA Team

Франс.уа 0:0 Фактотум

Ковальська 0:0 Євроформат

Півфінальна та фінальна стадії турніру пройдуть у неділю, 15 липня. В першому півфіналі зустрінуться Реал-Рівне та Ковальська, матч пройде об 11:00. Другу путівку до фіналу турніру розіграють між собою Фактотум та KRBA Team, матч розпочнеться о 12:00.

Матч за третє місце та фінал турніру будуть зіграні о 15:30 та 16:30 відповідно.

Не втрать нагоди на власні очі побачити гру найкращих міні-футбольних колективів України! Приходь на вирішальні матчі турніру, а одразу після – прямуй у фан-зону, де на величезному екрані транслюватимуть Фінал Чемпіонату Світу з футболу! Вхід на матчі турніру та у фан-зону вільний!

www.ukraine.web.futbalito.com

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of