Актуальне Чемпіонат і Кубок

Перше коло Чемпіонату області 2018 року гощанський ФК “АГАТ” завершував виїзним матчем у Вараші. Для суперників у нинішньому сезоні цей поєдинок став другим – адже у чвертьфіналі Кубку Рівненщини гощанці вже зустрічалися з атомниками і в драматичній грі поступилися “Ізотопу” у серії післяматчевих пенальті (основний та додатковий час завершився внічию 2:2).

Що стосується перебігу подій у звітному матчі, то перед початком поєдинку диктор стадіону закликав всіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання загиблих під час аварії маршрутки на трасі Рівне – Київ. Відзначимо, глядачів на черговий матч Чемпіонату області у Вараші зібралося зовсім небагато – навряд чи відвідуваності подібних поєдинків сприяє встановлення плати за їх перегляд, яка на стадіоні “Ізотоп” складає 25 гривень. Таким чином, на трибунах стадіону найбільшого (якщо не рахувати сам обласний центр) міста Рівненщини розташувалася лише жменька вболівальників, більша частина яких була або родичами футболістів команди з Кузнецовська (диктор уперто називав місто Вараш саме таким макаром), або колишніми гравцями “Ізотопа”.

На відміну від матчу в Гощі поєдинок у Вараші почався під диктовку господарів, які частіше володіли ініціативою та контролювали м’яч не тільки на своїй половині поля, але й на чужій. Щоправда, відкрити рахунок у зустрічі повинні були саме агатівці – один з нечисленних контрвипадів гостей завершився подачею у карний майданчик Максима Новосада і ударом голови Олександра Макарчука. На жаль, у цьому епізоді шкіряна куля поцілила у поперечину і відлетіла у поле.

Відповідь “Ізотопа” не забарилася – черговий розіграш кутового поруч з воротами Олексія Дем’янця завершився їх взяттям. М’яч після удару “атомника” зрикошетив і по високій дузі влетів під поперечину – 1:0.

Подвоїти свою перевагу “Ізотоп” зумів вже за якихось п’ять хвилин, при чому господарі скористалися тим, що гості захопилися атакою. Контрвипад команди з Вараша закінчився проходом їх гравця лівим флангом і ударом упритул по воротам ФК “АГАТ”. Перший постріл Олексій Дем’янець зумів парирувати, а от проти добивання кіпер гощанців вияивився безсилим – 2:0.

Майже відразу після цього обрізка господарів позаду ледве не коштувала їм гола. Володимир Хомончак перехопив поперечну передачу та, не роздумуючи, пробив з-за лінії карного майданчика. Голкіпер “Ізотопа” навіть і не пробував зреагувати на цей удар, проте м’яч удруге в цій зустрічі “поцілував” поперечку воріт господарів та відлетів геть…

У другій половині зустрічі особливих змін у характері гри не відбулося. Господарів цілком задовільняв результат першого тайму і вони не збиралися форсувати перебіг подій на полі. Гості, в свою чергу, хотіли змінити рахунок, але ніяк не могли підкріпити своє бажання відповідними результативними діями.

Черговий м’яч, який і став останнім у цій зустрічі, глядачам довелося чекати аж до компенсованого часу. На першій доданій хвилині Максим Новосад завершив затяжну атаку “агатівців” потужним ударом у ближній кут воріт, які вже захищав резервний голкіпер “Ізотоп-РАЕС” – 2:1. Після пропущеного голу господарі, здавалося, прокинулися і ледве не провели свій третій гол – цього разу штанга підстрахувала кіпера ФК “АГАТ”. А незабаром головний арбітр матчу взагалі дав фінальний свисток…

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ІЗОТОП-РАЕС” – ФК “АГАТ”

Протокольні дані матчу.

“Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – ФК “АГАТ” (Гоща) – 2:1 (2:0)

21.07.2018. 13 тур. Вараш. Стадіон “Ізотоп-РАЕС”. 50 глядачів.

Головний арбітр: Приймачук Андрій (Рівне)

Голи:
Поляков Олександр, 20 (1:0)
Блищик Євген, 30 (2:0)
Новосад Максим, 90+1 (2:1)

ФК “АГАТ” (Гоща): 1.Дем’янець Олексій; 4.Блажиєвський Ігор; 2.Макарчук Олександр; 5.Цвик Сергій (к); 7.Баранчук Володимир; 8.Бугаєць Владислав (20.Сержанюк Олексій, 46); 9.Хомончак Володимир; 17.Величко Володимир; 13.Зубарєв Павло; 18.Новосад Максим; 11.Джум Андрій.

Таким чином, гощанський ФК “АГАТ” в останній грі першого кола не зумів покращити своє турнірне становище. Більше того, лише завдяки перемозі “Полісся” у Радивилові у матчі проти “Сокола” дозволила агатівцям зберегти десяту сходинку у турнірній таблиці, не опустившись на одинацятий щабель.

Друге коло Чемпіонату області гощанська команда мала починати 12 серпня виїзним матчем саме проти “Сокола”. Проте, зважаючи на задіяність ФК “АГАТ” у традиційному турнірі на Маковея у Симонові, цей поєдинок планується перенести.

Чемпіонат області, 13 тур, 21.07, субота

“Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – ФК “АГАТ” (Гоща) 2:1 (юнаки – 3:2) “Колос” (Кричильськ) – “Коливань” (Клевань) 0:2 (3:2) ОДЕК (Оржів) – “Вілія” (Млинів) 6:1 (0:0)