Актуальне Першість та інші райони

“Полісся” почне друге коло з двотуровим запізненням – командна та індивідуальна статистика Другої ліги

У суботу, 4 серпня, матчами у Вельбівному та Дубно відновлюється боротьба у другій обласній лізі – Першості Рівненської області. Але єдиний представник Гощанського району на цьому турнірі вступить у боротьбу значно пізніше – 18 серпня малятинське “Полісся” поїде в гості до “Імпульса”.

Суддівські призначення.

04.08:

“Вельбівне” – “Стир” (Демидівка). Арбітр – Віктор Самков, асистенти – Радіон Никорович, Олексій Гладков.

“Імпульс” (Дубно) – “Свиспан” (Костопіль), арбітр – Наталя Мамчур, асистенти – Владислав Дрикін, Сергій Швидун.

05.08

“Експрес” (Здолбунів) – “ОТГ Клевань-Оржів”, арбітр – Сергій Яремчук, асистенти – Володимир Остимчук, Юрій Карпович.

08.08

“Локомотив” (Здолбунів) – “Кобра” (Острог), арбітр – Андрій Ганіченко, асистенти – Ігор Серветник, Юрій Пархомчук.

09.08

“Сокіл” (Осова) – “Граніт” (Томашгород), арбітр – Микола Штинь, асистенти – Сергій Печончик, Тарас Штинь.

Наразі, турнірна ситуація у другій лізі склалася наступна.

Турнірні таблиці Першості області після першого кола.

Група А.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 “Полісся” (Малятин) 6 6 0 0 21 3 +18 18
2 “Свиспан” (Костопіль) 6 3 2 1 19 7 +12 11
3 “Енергія” (Володимирець) 6 3 1 2 11 8 +3 10
4 “ОТГ Клевань-Оржів” 6 3 0 3 11 8 +3 9
5 ФК “Зарічне” 6 2 0 4 7 27 -20 6
6 “Експрес” (Здолбунів) 6 1 1 4 8 18 -10 4
7 “Імпульс” (Дубно) 6 1 0 5 8 14 -6 3

Група Б.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 ФК “Вельбівне” 7 5 0 2 18 13 +5 15
2 “Колос” (Рачин) 7 3 2 2 13 12 +1 11
3 “Локомотив” (Здолбунів) 7 3 2 2 16 9 +7 11
4 “Лісівник” (Дубровиця) 7 3 1 3 14 12 +2 10
5 “Стир” (Демидівка) 7 3 1 3 12 17 -5 10
6 “Граніт” (Томашгород) 7 3 1 3 12 12 0 10
7 “Кобра” (Острог) 7 2 2 3 12 13 -1 8
8 “Сокіл” (Осова) 7 1 1 5 8 17 -9 4

Шахматки Першості області після першого кола.

Група А.

 команда 1 2 3 4 5 6 7
1. “Полісся” (Малятин) -X- 4:1 1:0 1:0
2. “Свиспан” (Костопіль) 0:2 -X- 1:0 3:1
3. “Енергія” (Володимирець) 2:2 -X- 3:0 3:0
4. “ОТГ Клевань-Оржів” 1:0 -X- 3:0 4:1
5. ФК “Зарічне” 0:9 0:11 -X- 5:0
6. “Експрес” (Здолбунів) 2:4 2:2 -X- 3:0
7. “Імпульс” (Дубно) 1:2 5:3 1:2 -X-

Група Б.

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8
1. ФК “Вельбівне” -X- 3:0 2:3 3:2
2. “Колос” (Рачин) -X- 3:2 2:2 3:0
3. “Локомотив” (Здолбунів) 4:0 1:2 -X- 2:0 7:2
4. “Лісівник” (Дубровиця) 3:5 2:2 -X- 1:0 2:0
5. “Стир” (Демидівка) 0:3 2:1 -X- 1:1 3:2
6. “Граніт” (Томашгород) 3:0 1:5 -X- 2:0
7. “Кобра” (Острог) 1:1 1:0 -X- 4:2
8. “Сокіл” (Осова) 1:2 1:1 2:1 2:4 -X-

“Полісся” впевнено пройшло перший відтинок змагань, здобувши у своїй групі максимум очок. Щоправда, якщо взяти до уваги лише золоті очки, то тут картина не настільки райдужна – найближчі два переслідувачі відстають від малятинців лише на три бали.

Фінальний етап.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 “Полісся” (Малятин) 3 3 0 0 7 1 +6 9
2 “Локомотив” (Здолбунів) 3 2 0 1 7 2 +5 6
3 ФК “Вельбівне” 3 2 0 1 8 7 +1 6
4 “Свиспан” (Костопіль) 3 1 1 1 3 4 -1 4
5 “Колос” (Рачин) 3 1 1 1 4 6 -2 4
6 “ОТГ Клевань-Оржів” 3 1 0 2 1 2 -1 3
7 “Лісівник” (Дубровиця) 3 0 1 2 5 9 -4 1
8 “Енергія” (Володимирець) 3 0 1 2 3 7 -4 1

Шахматка Першості області після першого кола.

Фінальний етап.

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8
1. “Полісся” (Малятин) -X- 1:0 4:1
2. “Локомотив” (Здолбунів) -X- 4:0 1:2 2:0
3. ФК “Вельбівне” -X- 3:0
4. “Свиспан” (Костопіль) 0:2 -X- 1:0
5. “Колос” (Рачин) -X-
6. “ОТГ Клевань-Оржів” -X- 1:0
7. “Лісівник” (Дубровиця) 3:5 2:2 -X-
8. “Енергія” (Володимирець) 2:2 -X-

Загалом, команди у другій лізі у першому колі зіграли 49 поєдинків, в яких провели 190 м’ячів (3,88 гола на гру). Господарі частіше забивали (всього 107 або 56,32%) і, відповідно, частіше перемагали (29 разів або у 59,18% матчів). Гості провели 83 голи (43,68%) і у 13 поєдинках (26,53%) святкували перемоги. Нічийні рахунки були зафіксовані у 7 матчах (14,29%). Цікаво, що жодного разу у матчах другох ліги не фіксувався безгольовий результат.

Статистика 7 туру Показник Статистика Першості
7 Игр 49
19 (2,71) Голов (в сред.) 190 (3,88)
4 (57,14%) Побед хозяев 29 (59,18%)
1 (14,29%) Ничьих 7 (14,29%)
2 (28,57%) Побед гостей 13 (26,53%)
2 Пенальти назначено 15
2 (100%) Пенальти реализовано 14 (93,33%)
21 (3) Предупреждений (в сред.) 193 (3,94)
1 (0,14) Удалений (в сред.) 10 (0,2)
2 Крупных побед 16
1 Волевых побед 6
2 Дублей 27
0 Хет-триков 2
840 (120) Зрителей (в сред.) 6875 (140)

Кращий бомбардир Першості області за підсумками першого кола – Сергій Непомнящий із ФК “Вельбівне”, в яктиві якого 8 голів (один – з пенальті). На один точний удар менше у представника демидівського “Стира” Вадима Сімухова.

Автори всіх голів у Першості області після першого кола.

Гравець Команда Голи З пен.
Непомнящий Сергій ФК “Вельбівне” 8 (1)
Сімухов Вадим “Стир” (Демидівка) 7
Коваль Михайло ФК “Вельбівне” 6
Августинович Роман “Свиспан” (Костопіль) 6 (1)
Бидисюк Микола “Кобра” (Острог) 4
Горчак Святослав “Локомотив” (Здолбунів) 4
Завіруха Віталій “Локомотив” (Здолбунів) 4
Парфенюк Максим “Свиспан” (Костопіль) 4
Сіліхін Павло “Локомотив” (Здолбунів) 4
Новицький Василь “Енергія” (Володимирець) 4 (2)
Ярмошик Олександр “Граніт” (Томашгород) 4 (4)
Іваненко Роман “Експрес” (Здолбунів) 3
Горобюк Володимир “Локомотив” (Здолбунів) 3
Жабокрицький Іван “Імпульс” (Дубно) 3
Кисіль Ігор “Енергія” (Володимирець) 3
Левечко Павло “Полісся” (Малятин) 3
Мирошніченко Андрій “Кобра” (Острог) 3
Питель Віталій “Граніт” (Томашгород) 3
Ревуцький Євген “Полісся” (Малятин) 3
Рожко Сергій “Лісівник” (Дубровиця) 3
Столяр Сергій “Сокіл” (Осова) 3
Тиндюк Ярослав “Полісся” (Малятин) 3
Цілюков Роман “Полісся” (Малятин) 3
Чоланюк Сергій “ОТГ Клевань-Оржів” 3
Аврамишин Олександр “Сокіл” (Осова) 2
Байрак Юрій “Колос” (Рачин) 2
Блажевич Володимир “Колос” (Рачин) 2
Гаврилюк Андрій ФК “Зарічне” 2
Гарбар Олег ФК “Зарічне” 2
Дідух Михайло “Лісівник” (Дубровиця) 2
Денисевич Іван “Лісівник” (Дубровиця) 2
Денисюк Тимофій “ОТГ Клевань-Оржів” 2
Крупенко Григорій “Граніт” (Томашгород) 2
Лось Іван “Лісівник” (Дубровиця) 2
Март Олег “Стир” (Демидівка) 2
Мозоль Богдан “Сокіл” (Осова) 2
Парух Дмитро “Полісся” (Малятин) 2
Полюхович Олександр ФК “Зарічне” 2
Прищепа Роман “Свиспан” (Костопіль) 2
Топоровський Тарас “Експрес” (Здолбунів) 2
Юзепчук Сергій “Полісся” (Малятин) 2
Ягелюк Олег “Полісся” (Малятин) 2
Леоновець Вадим “Лісівник” (Дубровиця) 2 (1)
Сім’як Іван “Імпульс” (Дубно) 2 (1)
Савчук Сергій “Колос” (Рачин) 2 (1)
Харчук Володимир “Колос” (Рачин) 2 (1)
Абрамович Андрій “Стир” (Демидівка) 1
Басюк Дмитро “Свиспан” (Костопіль) 1
Бобров Костянтин “Імпульс” (Дубно) 1
Бурак Владислав “Свиспан” (Костопіль) 1
Гомонець Михайло ФК “Вельбівне” 1
Границький Олександр “Експрес” (Здолбунів) 1
Гриценко Юрій “Кобра” (Острог) 1
Груша Олег ФК “Вельбівне” 1
Делідон Павло “ОТГ Клевань-Оржів” 1
Зозуля Олександр “Стир” (Демидівка) 1
Кітун Дмитро “Енергія” (Володимирець) 1
Клікотко Михайло “Імпульс” (Дубно) 1
Ковальчук Сергій ФК “Вельбівне” 1
Ковтунович Сергій ФК “Зарічне” 1
Корнійчук Євгеній “Енергія” (Володимирець) 1
Котяш Дмитро “Лісівник” (Дубровиця) 1
Лінник Дмитро “ОТГ Клевань-Оржів” 1
Левинський Олег “Колос” (Рачин) 1
Лисюк Вадим “Кобра” (Острог) 1
Ляшко Олександр “Сокіл” (Осова) 1
Мазярко Олег “Експрес” (Здолбунів) 1
Манзик Олександр “Енергія” (Володимирець) 1
Мацейко Іван “Колос” (Рачин) 1
Медведь Вадим ФК “Вельбівне” 1
Мишура Володимир “Колос” (Рачин) 1
Мозоль Іван “Лісівник” (Дубровиця) 1
Нагайник Ілля “Стир” (Демидівка) 1
Назаришин Вадим “Енергія” (Володимирець) 1
Несен Олексій “Кобра” (Острог) 1
Нестерук Андрій “Експрес” (Здолбунів) 1
Олексієвець Анатолій “Імпульс” (Дубно) 1
Онофрійчук Валентин “ОТГ Клевань-Оржів” 1
Онофрійчук Дмитро “ОТГ Клевань-Оржів” 1
Орел Андрій “Свиспан” (Костопіль) 1
Охмак Андрій “Лісівник” (Дубровиця) 1
Парфенюк Андрій “Свиспан” (Костопіль) 1
Пилипака Василь “Колос” (Рачин) 1
Проць Віталій “Кобра” (Острог) 1
Савранський Віталій “ОТГ Клевань-Оржів” 1
Торчиньский Євген “Граніт” (Томашгород) 1
Туренко Іван “Граніт” (Томашгород) 1
Федіковський Олександр “Кобра” (Острог) 1
Федорчук Олександр “Колос” (Рачин) 1
Ходневич Вадим “Полісся” (Малятин) 1
Чмуневич Віталій “Граніт” (Томашгород) 1
Чмут Віталій “Свиспан” (Костопіль) 1
Шитюк Михайло “Полісся” (Малятин) 1
Шрамович Андрій “ОТГ Клевань-Оржів” 1
Козачук Іван “Локомотив” (Здолбунів) 1 (1)
Шурпик Роман “Свиспан” (Костопіль) 1 (1)

У матчах першого кола гравці команд-учасниць 193 рази бачили перед собою жовту картку (в середньому 3,94 за гру) і 10 разів вилучалися з поля (0,2 за гру). При чому, прямі червоні картки отримали лише три футболіста з десяти вилучених.

Список всіх штрафників після закінчення першого кола.

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Лозян Дмитро “Граніт” (Томашгород) 1 2 7
Ляшко Віктор “Сокіл” (Осова) 1 1 6
Ніколайчук Володимир “ОТГ Клевань-Оржів” 1 1 6
Харчук Володимир “Колос” (Рачин) 1 1 6
Шевчук Юрій “ОТГ Клевань-Оржів” 1 1 6
Бакалейко Ігор “Стир” (Демидівка) 1 0 5
Вишневський Василь ФК “Зарічне” 1 0 5
Кітун Дмитро “Енергія” (Володимирець) 1 0 5
Приступа Юрій “Експрес” (Здолбунів) 1 0 5
Савчук Назар “Колос” (Рачин) 1 0 5
Аврамишин Валерій “Сокіл” (Осова) 0 4 4
Прядун Микола “Граніт” (Томашгород) 0 4 4
Столяр Василь “Сокіл” (Осова) 0 3 3
Турчик Олексій “Сокіл” (Осова) 0 3 3
Федорчук Олександр “Колос” (Рачин) 0 3 3
Ярмошик Олександр “Граніт” (Томашгород) 0 3 3
Єроменко Микола “Кобра” (Острог) 0 2 2
Аврамишин Олександр “Сокіл” (Осова) 0 2 2
Васьковець Олександр “Енергія” (Володимирець) 0 2 2
Войцеховський Дмитро “Полісся” (Малятин) 0 2 2
Воробюк Олександр “Локомотив” (Здолбунів) 0 2 2
Гарбар Олег ФК “Зарічне” 0 2 2
Горобюк Володимир “Локомотив” (Здолбунів) 0 2 2
Груша Олег ФК “Вельбівне” 0 2 2
Делідон Павло “ОТГ Клевань-Оржів” 0 2 2
Демидюк Володимир “Експрес” (Здолбунів) 0 2 2
Кащин Степан ФК “Вельбівне” 0 2 2
Кисіль Ігор “Енергія” (Володимирець) 0 2 2
Крупенко Григорій “Граніт” (Томашгород) 0 2 2
Левечко Павло “Полісся” (Малятин) 0 2 2
Міщук Михайло “Колос” (Рачин) 0 2 2
Манзик Василь “Енергія” (Володимирець) 0 2 2
Марченко Максим “Полісся” (Малятин) 0 2 2
Непомнящий Сергій ФК “Вельбівне” 0 2 2
Несен Олексій “Кобра” (Острог) 0 2 2
Онофрійчук Дмитро “ОТГ Клевань-Оржів” 0 2 2
Пилипака Василь “Колос” (Рачин) 0 2 2
Питель Віталій “Граніт” (Томашгород) 0 2 2
Полюхович Олександр ФК “Зарічне” 0 2 2
Сіліхін Павло “Локомотив” (Здолбунів) 0 2 2
Савчук Сергій “Колос” (Рачин) 0 2 2
Столяр Сергій “Сокіл” (Осова) 0 2 2
Хондока Роман “Енергія” (Володимирець) 0 2 2
Хрусь Богдан “Локомотив” (Здолбунів) 0 2 2
Шеремет Олег “Граніт” (Томашгород) 0 2 2
Шурпик Роман “Свиспан” (Костопіль) 0 2 2
Ягелюк Олег “Полісся” (Малятин) 0 2 2
Євтухов Володимир “Стир” (Демидівка) 0 1 1
Іваник Василь “Стир” (Демидівка) 0 1 1
Іваницький Назар “Полісся” (Малятин) 0 1 1
Байрак Юрій “Колос” (Рачин) 0 1 1
Басюк Дмитро “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Безменський Дмитро “Експрес” (Здолбунів) 0 1 1
Блажевич Володимир “Колос” (Рачин) 0 1 1
Булботко Юрій “Експрес” (Здолбунів) 0 1 1
Бурак Владислав “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Васильків Андрій “ОТГ Клевань-Оржів” 0 1 1
Ващук Олександр ФК “Вельбівне” 0 1 1
Гаврилюк Андрій ФК “Зарічне” 0 1 1
Гаврилюк Олександр “Енергія” (Володимирець) 0 1 1
Глаз Володимир “Полісся” (Малятин) 0 1 1
Гомонець Михайло ФК “Вельбівне” 0 1 1
Горбачевський Іван ФК “Зарічне” 0 1 1
Горчак Святослав “Локомотив” (Здолбунів) 0 1 1
Гриневич Андрій “Сокіл” (Осова) 0 1 1
Дідух Михайло “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Давидюк Віталій “Локомотив” (Здолбунів) 0 1 1
Дацький Дмитро “Енергія” (Володимирець) 0 1 1
Денисевич Іван “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Довгалець Дмитро “Локомотив” (Здолбунів) 0 1 1
Жабокрицький Іван “Імпульс” (Дубно) 0 1 1
Зобків Іван “Кобра” (Острог) 0 1 1
Зозуля Олександр “Стир” (Демидівка) 0 1 1
Канюк Петро “Імпульс” (Дубно) 0 1 1
Клікотко Михайло “Імпульс” (Дубно) 0 1 1
Климчук Юрій “Імпульс” (Дубно) 0 1 1
Клочок Дмитро “Експрес” (Здолбунів) 0 1 1
Коваль Михайло ФК “Вельбівне” 0 1 1
Ковтунович Богдан ФК “Зарічне” 0 1 1
Козачук Іван “Локомотив” (Здолбунів) 0 1 1
Комановський Олександр “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Корнійчук Євгеній “Енергія” (Володимирець) 0 1 1
Корнійчук Володимир “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Кость Олександр “Полісся” (Малятин) 0 1 1
Кравчук Віталій ФК “Вельбівне” 0 1 1
Кравчук Данило “Експрес” (Здолбунів) 0 1 1
Криницький Валерій “Колос” (Рачин) 0 1 1
Лінник Дмитро “ОТГ Клевань-Оржів” 0 1 1
Леоновець Вадим “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Лисюк Вадим “Кобра” (Острог) 0 1 1
Лось Іван “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Люлька Роман “Сокіл” (Осова) 0 1 1
Ляшко Максим “Сокіл” (Осова) 0 1 1
Ляшко Олег “Сокіл” (Осова) 0 1 1
Ляшук Володимир “Кобра” (Острог) 0 1 1
Мігна Петро “ОТГ Клевань-Оржів” 0 1 1
Міськов Владислав ФК “Вельбівне” 0 1 1
Місюра Василь “Кобра” (Острог) 0 1 1
Магель Олександр “Імпульс” (Дубно) 0 1 1
Манзик Олександр “Енергія” (Володимирець) 0 1 1
Мариняк Сергій “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Март Олег “Стир” (Демидівка) 0 1 1
Мацейко Іван “Колос” (Рачин) 0 1 1
Медведь Вадим ФК “Вельбівне” 0 1 1
Мельник Максим “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Мирошніченко Андрій “Кобра” (Острог) 0 1 1
Михайлов Володимир “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Мозоль Іван “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Мозоль Богдан “Сокіл” (Осова) 0 1 1
Назаришин Вадим “Енергія” (Володимирець) 0 1 1
Обуховський Юрій ФК “Вельбівне” 0 1 1
Олійник Роман ФК “Зарічне” 0 1 1
Орел Андрій “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Очеретяний Федір “Кобра” (Острог) 0 1 1
Парфенюк Андрій “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Парфенюк Микола “Імпульс” (Дубно) 0 1 1
Письмак Ярослав “Імпульс” (Дубно) 0 1 1
Повар Володимир “Стир” (Демидівка) 0 1 1
Полюхович Євген ФК “Зарічне” 0 1 1
Попач Вадим “Граніт” (Томашгород) 0 1 1
Правник Микола “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Правник Олександр “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Прадун Олександр ФК “Вельбівне” 0 1 1
Прокопчук Андрій “Сокіл” (Осова) 0 1 1
Ражик Анатолій “Граніт” (Томашгород) 0 1 1
Ревуцький Євген “Полісся” (Малятин) 0 1 1
Ремчук Володимир “Стир” (Демидівка) 0 1 1
Рожко Сергій “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Сім’як Іван “Імпульс” (Дубно) 0 1 1
Сімухов Вадим “Стир” (Демидівка) 0 1 1
Савранський Віталій “ОТГ Клевань-Оржів” 0 1 1
Савчук Віталій “Кобра” (Острог) 0 1 1
Савчук Володимир “Граніт” (Томашгород) 0 1 1
Серко Олексій “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Сорока Андрій “Експрес” (Здолбунів) 0 1 1
Степанець Андрій “Кобра” (Острог) 0 1 1
Ступницький Артем “Стир” (Демидівка) 0 1 1
Тимофєєв Іван “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Тимощук Роман “Експрес” (Здолбунів) 0 1 1
Тишкун Вадим ФК “Вельбівне” 0 1 1
Ткач Валерій “Локомотив” (Здолбунів) 0 1 1
Турчик Назар “Сокіл” (Осова) 0 1 1
Тушич Віталій ФК “Вельбівне” 0 1 1
Улітич Олександр “Локомотив” (Здолбунів) 0 1 1
Усик Василь “Кобра” (Острог) 0 1 1
Федорович Анатолій “Граніт” (Томашгород) 0 1 1
Хомич Андрій “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Хочай Олександр ФК “Вельбівне” 0 1 1
Чудік Дмитро “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Шурпик Віктор “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Щенін Микола “Експрес” (Здолбунів) 0 1 1
Юрчук Максим ФК “Вельбівне” 0 1 1

Відзначимо, що найбільше “лютує” на полі серед арбітрів Сергій Яремчук, який показав у своїх матчах 37 “гірчичників” та три червоні картки, хоча за відносним показником тут лідирує Наталія Мамчур (6,33 за гру проти 5,29).

Список всіх арбітрів після закінчення першого кола.

Рефері І ЖК ЧК Пен ЖК/І ЧК/І Пен/І Оц.
Вакулко Інна (Немовичі) 2 6 1 1 3 0,5 0,5 0
Ганіченко Андрій (Рівне) 6 25 1 4 4,17 0,17 0,67 0
Ганіченко Олександр (Рівне) 5 15 0 0 3 0 0 0
Дзюбак Павло (Березне) 1 6 0 0 6 0 0 0
Дзюра Володимир (Рівне) 7 16 0 0 2,29 0 0 0
Каращук Сергій (Рівне) 1 5 0 1 5 0 1 0
Кир’янчук Тарас (Рівне) 1 11 1 1 11 1 1 0
Кущевой Андрій (Рівень) 3 6 0 1 2 0 0,33 0
Мамчур Наталія (Рівне) 3 19 0 0 6,33 0 0 0
Милян Сергій (Здолбунів) 5 10 0 2 2 0 0,4 0
Ротов Сергій (Березне) 3 16 0 1 5,33 0 0,33 0
Фірсов Максим (Рівне) 1 5 3 0 5 3 0 0
Шевчук Андрій (Рівне) 1 3 0 1 3 0 1 0
Штинь Микола (Вараш) 3 13 1 1 4,33 0,33 0,33 0
Яремчук Сергій (Оржів) 7 37 3 2 5,29 0,43 0,29 0

Найкращі та найгірші команди за абсолютними показниками після першого кола.

Забивная 21 “Полісся” (Малятин)
Незабивная 7 ФК “Зарічне”
Пропускающая 27 ФК “Зарічне”
Непропускающая 3 “Полісся” (Малятин)
Зрелищная 34 ФК “Зарічне”
Скучная 19 “Енергія” (Володимирець), “ОТГ Клевань-Оржів”
Грубая 1 + 22 “Сокіл” (Осова)
Корректная 0 + 8 “Імпульс” (Дубно)
Бьющая пенальти 4 “Граніт” (Томашгород)
Которой бьют пенальти 3 “Сокіл” (Осова)
Посещаемая в целом 1470 “Лісівник” (Дубровиця)
Непосещаемая в целом 615 “ОТГ Клевань-Оржів”
Посещаемая дома 800 “Колос” (Рачин)
Непосещаемая дома 215 “Полісся” (Малятин)
Посещаемая в гостях 720 “Лісівник” (Дубровиця)
Непосещаемая в гостях 270 “Локомотив” (Здолбунів)
Против кого грубят 2 + 27 “Граніт” (Томашгород)
Против кого не грубят 0 + 8 ФК “Зарічне”, “Експрес” (Здолбунів)

Найкращі та найгірші команди за відносними показниками після першого кола.

Забивная 3,5 “Полісся” (Малятин)
Незабивная 1,14 “Сокіл” (Осова)
Пропускающая 4,5 ФК “Зарічне”
Непропускающая 0,5 “Полісся” (Малятин)
Зрелищная 5,67 ФК “Зарічне”
Скучная 3,17 “Енергія” (Володимирець), “ОТГ Клевань-Оржів”
Грубая 3,86 “Сокіл” (Осова)
Корректная 1,33 “Імпульс” (Дубно)
Бьющая пенальти 4 “Граніт” (Томашгород)
Которой бьют пенальти 3 “Сокіл” (Осова)
Посещаемая в целом 210 “Лісівник” (Дубровиця)
Непосещаемая в целом 102 “ОТГ Клевань-Оржів”
Посещаемая дома 267 “Колос” (Рачин)
Непосещаемая дома 72 “Полісся” (Малятин)
Посещаемая в гостях 240 “Лісівник” (Дубровиця)
Непосещаемая в гостях 90 “Локомотив” (Здолбунів)
Против кого грубят 5,29 “Граніт” (Томашгород)
Против кого не грубят 1,33 ФК “Зарічне”, “Експрес” (Здолбунів)

One thought on ““Полісся” почне друге коло з двотуровим запізненням – командна та індивідуальна статистика Другої ліги”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *