Актуальне Всеукраїнські турніри

Острозька “Кобра” дебютувала у Чемпіонаті України з поразки + ФОТО + ВІДЕО

У неділю, 5 серпня, рівненські команди стартували у новому сезоні Чемпіонату України серед аматорських колективів. І якщо для оржівського ОДЕКа та ФК “Малинськ” грати “на аматори” вже звично, то для “Кобри” з Острога матч першого туру сезону 2018-2019 років став абсолютним дебютом.

Щоправда, дати бій одному із фаворитів Чемпіонату ААФУ і бронзовому призеру минулого сезону підопічні Івана Бровчука не змогли. Вже перша ж атака гостей завершилася призначенням пенальті у ворота “Кобри”, який чітко реалізував Павло Таргоній. Досить швидко ОДЕК подвоїв свою перевагу в рахунку, використавши кутовий та відмінну гру головою Івана Мучака.

За рахунку 0:2 “Кобра” отримала чудовий шанс скоротити відставання у рахунку, проте Дмитро Парух не реалізував пенальті. А от гості знову скористалися стандартом і черговий розіграш корнера завершив знову ж таки головою капітан ОДЕКа Сергій Чикалюк-Козакевич – 0:3.

Після перерви відчувалося, що оржівський клуб задоволений результатом першого тайму і тому форсувати подій на полі не збирається. В підсумку, ще свій “плановий” гол провів Микола Коляда, котрий встановив остаточний рахунок матчу – 0:4 на користь фаворитів.

Кобра (Острог) — ОДЕК (Оржів) — 0:4
Голи: Таргоній, 2 (пен.), Мучак, 15, Чикалюк-Козакевич, 44, Коляда, 62
Незабитий пенальті: Парух, 38 – воротар

Кобра: Ліпич, Єроменко, Крайчинський, Шевцов, Киричук, Сондак (Ляшук, 78), Проць, Герасименко (Лисюк, 57), Бидисюк, Парух, Данильчук. Запасний: Бровчук. Головний тренер: Бровчук Іван.

ОДЕК: Кособуцький, Красномовець (Фесенко, 57), Чикалюк-Козакевич (Гриб, 53), Мучак, Загривий (Капустинський, 65), Ніколайчук, Кошка (Ящук, 69), Трофімчук (Газицький, 65), Коляда, Наумець (Шекель, 46), Таргоній. Запасні: Бицюк. Головний тренер: Комзюк Ярослав.

18:00, 05.08.2018. 1 тур. Острог. Стадіон НАУ Острозька Академія. 350 глядачів. Поле 3,+30С
Суддя: Гарас Ігор (Тернопільська обл.)

Попередження: Герасименко, 53, Газицький, 68

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “КОБРА” – ОДЕК

І в Малинську більш статусніша команда не відчула особливих проблем у здобутті перших турнірних очок. У першому таймі за господарів відзначився Анатолій Онищук, який замкнув простріл після штрафного удару. А в другій половині зустрічі дві подачі у карний майданчик почергово використали Артем Корольчук та Олександр Гергелюк. Максимум, чого вдалося досягнути гостям із Тернопільщини – це провести під завісу гри гол престижу.

ФК Малинськ — Агрон (Великогаївська ОТГ) — 3:1
Голи: Онищук, 7, Корольчук, 68, Гергелюк, 73 — Процик, 88

Малинськ: Балаушко, Скоцький, Гергелюк, Лойко, Луцюк, Проневич, Єременко (Мичко, 82), Кір’ях (Царьов, 73), Корольчук, Онищук (Корнійчук, 77), Гайдучик (Брикса, 76). Запасні: Савицький, Кухарчук, Фокін. Головний тренер: Самардак Богдан.

Агрон: Мазур, Лук’янов (Лівіцький, 79), Андрієшин, Семенець (Когут, 74), Ковалик, Коник (Гурін, 70), Пастернак (Гаврилюк, 69), Ковалевський, Вонс (Гевчук, 79), Кривобедрий (Мельник, 74), Процик. Запасний: Рогаль. Головний тренер: Курдупель Роман.

16:00, 05.08.2018. 1 тур. Малинськ. Стадіон Ліон. 200 глядачів. Поле 3, +31С
Суддя: Бородавка Олексій (Київ)

Попередження: Проневич, 32, Коник, 45, Онищук, 47, Єременко, 51, Корольчук, 51, Лівіцький, 90+4