Актуальне Чемпіонат|Кубок

У матчі з ФК “Малинськ” для ФК “АГАТ” знову спрацювало “прокляття останніх хвилин”

До першого матчу другого кола ФК “АГАТ” підійшов із серйозним кадровим підсиленням та після ротації на тренерському містку – посаду граючого тренера обійняв Роман Ядчишин, а Володимир Ткачук став його помічником.

У стартовому складі ФК “АГАТ” проти одного з найгрізніших суперників у Чемпіонаті області новий коуч поставив чотирьох новачків – Юрія Федосенка, Вадима Царьова, Олександра Бойка та Олександра Любара. Для двох перших поєдинок проти ФК “Малинськ” мав стати надпринциповим, адже саме з табору цієї команди вони перебралися у гощанський клуб.

Із перших хвилин поєдинку ініціативою заволоділи гості, які планомірно тиснули на ворота Олексія Дем’янця. Щодо господарів, то їм не залишалося нічого іншого, як грати на контратаках, проте у першому таймі це у них відверто не виходило. До пори, до часу форварди ФК “Малинськ” не могли пристрілятися, проте на 40-й хвилині висока подача з правого флангу принесла перший успіх команді з Березнівщини. Артем Корольчук сповна використав свої видатні атропометричні дані і перестрибну голкіпера ФК “АГАТ” – 0:1.

Другий тайм особливих коректив у малюнок гри не вніс. Проте ситуація докорінно змінилася 54-й хвилині, коли оборонці ФК “Малинськ” винесли м’яч від власного штрафного майданчика на безпечну, здавалося би, відстань. Дмитро Вознюк, який у цій зустрічі виконував дещо незвичну для нього роль захисника, першим встиг на “відскок”, одним дотиком прокинув атакуючого його суперника, після чого потужним ударом з 30-ти метрів відправив шкіряну кулю прямо за комірець Олександру Шепелю. Голкіпер ФК “Малинськ”, який у перерві між колами перебрався до цього клубу з бугринської “Калини”, відверто “проспав” цей постріл – 1:1.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “АГАТ” – ФК “МАЛИНСЬК”

Пропустивши гол гості відверто занервували, переживаючи за остаточний підсумок матчу та почали відверто поспішати. Зрозуміло, що агатівці у цій ситуації зробили ставку на оборону, намагаючись втримати прийнятний для них рахунок. Вистояти їм вдалося весь основний час і одну хвилину компенсованого. А далі спрацювало “прокляття останніх хвилин”, яке, здається, тяжіє над ФК “АГАТ” увесь цей сезон. Як і у матчах проти двох інших лідерів – ОДЕКа та “Маяка” – щоб добитися позитивного результату гощанцям не вистачило кількох хвилин…

Піся навісу в штрафну зону автор першого голу у ворота гощанців Артем Корольчук знову скористався своїм високим зростом і скинув м’яч на Романа Воробея. Новачок ФК “Малинськ”, котрий нещодавно перейшов з оржівського ОДЕКа, прийняв сферу на груди і, не даючи їй опуститися, пробив точнісінько під стійку воріт Олексія Дем’янця – 1:2. Часу, щоб удруге в цій зустрічі відігратися, вже не залишилося і ФК “АГАТ” за гідної гри прикро поступився в першій грі другого кола.