Змагання Гощанщини Першість та інші райони Чемпіонат і Кубок

Домашній поєдинок ФК “АГАТ” проти “Полісся” відсудить Сергій Каращук – ВСІ ПРИЗНАЧЕННЯ

Головним арбітром поєдинку 17 туру Чемпіонату області у Гощі між ФК “АГАТ” та рокитнівським “Поліссям” стане Сергій Каращук (Рівне). На лінії йому асистуватимуть Сергій Швидун та Ігор Серветник, інспектор – Іван Коваль (усі – Рівне), четвертий арбітр – Іван Гапончук (Гоща).

У нинішньому сезоні Сергій Каращук ще жодного разу не обслуговував поєдинки за участю гощанського клубу, хоча відсудив загалом 11 матчів, в яких показав 46 жовтих карток (4,18 за гру), призначив 7 пенальті (0,64 за гру).

Повна статистика Сергія Каращука у Чемпіонаті та Кубку області сезону 2018 року.

Цікаво, що в минулому сезоні цей арбітр відсудив три матчі за участю ФК “АГАТ” і в жодній з них гощанцями не вдавалося виграти – нічия у Садовому 29 квітня (1:1), домашній програш “Маяку” 9 липня (1:3) та виїзна гра з “Соколом” у Радивилові 22 жовтня (1:1).

Cтатистика Сергій Каращука у матчах за участю ФК “АГАТ” в сезоні 2017 року.

Всі призначення на найближчі матчі.

Перша ліга.

01.09, субота

«Вілія» (Млинів) – ФК «Садове»

Головний рефері – Н. Мамчур, лайнсмени – В.Дрикін, І.Серветник, четвертий рефері – Д.Шекель, інспектор – О.Гудима.

02.09, неділя

ФК «АГАТ» (Гоща) – «Полісся» (Рокитне)

Головний рефері – С.Каращук, лайнсмени – С.Швидун, І.Серветник, четвертий рефері – І.Гапончук, інспектор – І.Коваль.

«Калина» (Бугрин) – «Ізотоп-РАЕС» (Вараш)

Головний рефері – А.Кущевой, лайнсмени – В.Галинець, П.Федюра, четвертий рефері – Ю.Возьний, інспектор – С.Бахор.

«Коливань» (Клевань) – «Сокіл» (Радивилів-Крупець)

Головний рефері – А.Ганіченко, лайнсмени – Т.Кир`янчук, Р.Никорович, четвертий рефері – М.Шибунька, інспектор – В.Криницький.

05.09, середа

“Колос” (Кричильськ) – «ОДЕК» (Оржів)

Головний рефері – В.Самков, лайнсмени – В.Остимчук, Т.Кир`янчук, четвертий рефері – М.Шибунька, інспектор – В.Чирков.

«Маяк» (Сарни) – «Малинськ»

Головний рефері – А.Шевчук, лайнсмени – Т.Ткачук, О.Гладков, четвертий рефері – Д.Шекель, інспектор – О.Гіль.

Друга ліга.

01.09, субота

«Сокіл» (Осова) – «Колос» (Рачин)

Головний рефері – С.Милян, лайнсмени – М.Полукеєв, В.Присяжнюк.

«Свиспан» (Костопіль) – «Енергія» (Володимирець)

Головний рефері – І.Вакулко, лайнсмени – Ю.Гаркуша, С.Бородавкін.

ФК «Зарічне» – «Імпульс» (Дубно)

Головний рефері – Т.Штинь, лайнсмени – С.Печончик, В.Штинь.

«Кобра» (Острог) – «Стир» (демидівка)

Головний рефері – В.Дзюра, лайнсмени – О.Гладков, В.Кислюк.

ФК «Вельбівне» – «Локомотив» (Здолбунів)

Головний рефері – О.Ганіченко, лайнсмени – Т.Кир`янчук, Ю.Карпович.

02.09, неділя

«ОТГ Клевань-Оржів» – «Полісся» (Малятин)

Головний рефері – С.Яремчук, лайнсмени – О.Колнер, В.Саварин.

«Лісівник» (Дубровиця) – «Граніт» (Томашгород)

Головний рефері – В.Самков, лайнсмени – С.Свірідов, В.Остимчук.

Перенесені матчі 8 туру, 05.09, середа

ФК «Зарічне» – «Енергія» (Володимирець).

Головний рефері – І.Вакулко, лайнсмени – В.Штинь, Т.Штинь.

«Колос» (Рачин) – «Лісівник» (Дубровиця).

Головний рефері – М.Фірсов, лайнсмени – В.Дрикін, С.Свірідов.

Чемпіонат району.

02.09, неділя.

“Агат” (Гоща) – ФК “Курозвани”, головний рефері – Сергій Швидун (Рівне)

ФК “Великі Межирічі” – “Калина-2” (Бугрин), головний рефері – Володимир Залізнюк (Матіївка)

“Агат” (Симонів) – “Чайка” (Малинівка), головний рефері – Олександр Беденко (Рівне)

ФК “Садове-2” – “Дедденс” (Русивель), головний рефері – Павло Мельничук (Березне)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *