Актуальне Чемпіонат і Кубок

ФК “АГАТ” здобув рекордну перемогу в Чемпіонаті області + ФОТО + ВІДЕО

Перед матчем з останньою командою Чемпіонату області, котрий відбувся 2 вересня у Гощі у рамках 17 туру, ФК “АГАТ” рівно два місяці не тільки не міг виграти, але й, навіть, “зачепитися” за нічию. Перемігши ще 1 липня на домашній арені кричильський “Колос” з рахунком 2:1, агатівці у наступних п’яти поєдинках незмінно поступалися. І хоча програвав ФК “АГАТ”, в основному, лідерам та й то лише з різницею в один м’яч, ця невітшна серія все ж “висіла” над командою і тренерським штабом неприємним психологічним тягарем.

Тому, зважаючи на вищесказане, завдання на звітну гру було не просто обіграти “Полісся”, але й зробити це якнайпереконливіше. В підсумку, рокитнівська команда, практично, не створила жодного моменту поруч з воротами ФК “АГАТ”, тоді як господарі не тільки ефектно, але й ефективно використали свої шанси для взяття воріт колишнього стража воріт ФК “Гоща-АМАКО” Павла Мельничука.

Вже у першому таймі свої бомбардирські якості проявив Олександр Любар. Форвард “агатівців” двічі (на 13 і 23 хвилинах) відзначився після подач з кутових, буквально на якусь мить випереджаючи своїх опонентів у воротарському майданчику “Полісся”.

Не встигли команди відновити гру у другому таймі, як Любар вже став автором хет-трику, знову ж таки з близької відстані “розстрілявши” ворота рокитнівського клубу (46 хвилина). Далі почин партнера підтримав Володимир Баранчук, якому вистачило дев’яти хвилин перебування на полі, щоб перетворити їх у свій другий гол у сезоні (58 хвилина).

Нарешті, свій четвертий м’яч у поєдинку на 62-й хвилині більярдним ударом з рикошетом від двох штанг проводить Олександр Любар, витративши на оформлення першого “покеру” команди в сезоні п’ятдесят хвилин.

За рахунку 5:0 ФК “АГАТ” продовжував “прасувати” оборону рокитнівської команди, не даючи розслабитися голкіперу суперника ні на мить. Але й він виявився безсилим після маленького шедевра у виконанні Максима Новосада на 73 хвилині. Потужний постріл з метрів 30-ти у виконанні хавбека гощанців і несподіваний відскок м’яча прямо перед воротарем перетворилися у шостий гол господарів. А заключним акордом матчу став другий гол у виконанні Новосада, котрий на квадратному метрі розібрався відразу з трьома оборонцями у біло-зеленій формі і технічним несильним ударом відправив шкіряну кулю у “шістку” воріт Павла Мельничука. Щодо Максима, то завдяки дублю він на даний момент очолив рейтинг бомбардирів клубу, маючи в активі п’ять голів у Чемпіонаті та Кубку області.

За рахунку 7:0 головний арбітр, навіть, не став компенсовувати час, витрачений командами на проведення замін та надання лікарем допомоги і зафіксував упевнену перемогу гощанського клубу.

Для ФК “АГАТ” подібний результат став найкращим за всю історію участі колективу в Чемпіонаті області. Щоправда ще під назвою ФК “Гоща-АМАКО” команда два рази перемагала з аналогічним рахунком – у сезоні 2015 року двічі поспіль гри вона громила, спочатку, ФК “Вельбівне” на його полі (6 тур, 7 червня), а потім березнівський “Случ” (7 тур, 14 червня) у себе вдома. Цікавий факт – поєдинок проти березнівчан три роки тому у полі також судив Сергій Каращук, головний арбітр матчу ФК “АГАТ” – “Полісся”.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З ПОЄДИНКУ ФК “АГАТ” – “ПОЛІССЯ”

Протокольні дані матчу.

ФК “АГАТ” (Гоща) – “Полісся” (Рокитне) – 7:0 (2:0)

02.09.2018. 17 тур. Гоща. Стадіон ДЮСШ. 200 глядачів.

Головний арбітр: Каращук Сергій (Рівне)

Голи:
Любар Олександр (Царьов Вадим, Цвик Сергій) – кутовий, 13 (1:0)
Любар Олександр (Федосенко Юрій, Макарчук Олександр) – кутовий, 23 (2:0)
Любар Олександр (Ловинюк Олександр, Цвик Сергій), 46 (3:0)
Баранчук Володимир (Федосенко Юрій, Новосад Максим), 58 (4:0)
Любар Олександр (Бойко Олександр, Ловинюк Олександр), 62 (5:0)
Новосад Максим (Бойко Олександр, Ловинюк Олександр), 73 (6:0)
Новосад Максим (Бойко Олександр, Любар Олександр), 90 (7:0)

ФК “АГАТ” (Гоща): 12.Кухарчук Сергій; 2.Макарчук Олександр; 4.Блажиєвський Ігор; 9.Хомончак Володимир; 15.Шаюк Сергій (20.Сержанюк Олексій, 58); 18.Новосад Максим; 5.Цвик Сергій (к) (8.Величко Володимир, 57); 113.Царьов Вадим (10.Ловинюк Олександр, 46); 11.Федосенко Юрій (7.Баранчук Володимир, 49); 14.Бойко Олександр; 17.Любар Олександр
Середній вік: 28,2 року

Попередження: Макарчук Олександр, 18; Баранчук Володимир, 84

Чемпіонат області, перенесена гра 25 туру, 31.08, п’ятниця
“Колос” (Кричильськ) – “Маяк” (Сарни) 1:3 (юнаки – 0:1)

17 тур, 01.09, субота
“Вілія” (Млинів) – ФК “Садове” 1:5 (2:0)

02.09, неділя,
ФК “АГАТ” (Гоща) – “Полісся” (Рокитне) 7:0 (0:1) “Калина” (Бугрин) – “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 3:0 (1:1) “Коливань” (Клевань) – “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 1:1 (2:1)

05.09, середа,
17:00 “Колос” (Кричильськ) – ОДЕК (Оржів) (14:30) 17:00 “Маяк” (Сарни) – ФК “Малинськ” (14:30)

Турнірна таблиця Чемпіонату області на 2 вересня.