Актуальне Змагання Гощанщини

У Чемпіонаті району “Дедденс” уперше поступився вершиною + ФОТО + ВІДЕО

Вдруге за два тижні гощанський “Агат” у Чемпіонаті Гощанського району зустрічався з командою Курозван. Нагадаємо, що у минулої неділі в гостях агатівців двічі зрівнювали рахунок у матчі, врятувавшись востаннє лише на першій компенсованій хвилині. Й цього разу у подібній ситуації опинилися також гості – ФК “Курозвани” – які зрівняли рахунок на 90 + 1 хвилині. Знову, як і тиждень тому, у воротах агатівців розписався Віктор Кравчук, котрий використав подачу зі штрафного. У господарів під завісу першого тайму в подібній же ситуації відзначився Максим Гуда.

Центральний матч туру відбувся у Садовому. Місцевий клуб, який йшов на другому місці за підсумками першої частини сезону, отримав чудовий шанс вибитися в одноосібні лідери. Адже вдома садівчани приймали русивельський “Дедденс”, який випереджав їх всього на одне очко.

Фіналіст Кубку району на протязі всієї першої частини сезону йшов на першому місці в турнірній таблиці, захопивши його з першого туру, коли сенсаційно обіграв удома ФК “Садове-2” з рахунком 4:2. В гостьовій грі “Дедденс” також не збирався дарувати очки конкуренту і вийшов на поле у Садовому налаштований по-бойовому, хоч і без одного з кращих бомбардирів Чемпіонату району – Володимира Кручка.

Щодо складу ФК “Садове-2”, то хоча лавка запасних у клубу в цій грі була не надто довга, проте у перерві змагань команду підсилили відразу кілька кваліфікованих виконавців, котрі вийшли відразу у стартовому складі – Ігор Вакульчик (перейшов із гощанського ФК “Агат”), Борис Ющук (обласний ФК “АГАТ”), Юрій Міщанін та Анатолій Стасюк (ФК “Курозвани”). Саме два останніх екс-курозванці вже на 16 хвилині оорганізували перший м’яч у ворота гостей – Міщанін у штрафній зоні накрутив суперників та вчасно віддав на Стасюка, який в очній дуелі з кіпером суперника відкрив лік своїм голам за ФК “Садове-2”.

Розвинули успіх господарі відразу двома голами Андрія Ярощука, який, спочатку, на 27 хвилині замкнув простріл на дальній штанзі ударом під поперечину, а на 36 хвилині після кутового вразив дальню верхню дев’ятку воріт суперника.

Не можна сказати, що весь цей час гравці “Дедденс” виглядали хлопчиками для биття – відразу ж після першого пропущеного голу команда, у складі якої виступають такі досвідчені футболісти як Володимир Сондак, Павло Дармовіс, Тарас Прислупський, Олег Костюк та Богдан Савчук, пробували переломити хід гри. Проте Фортуна в цій зустрічі виявилася на боці ФК “Садове-2”. Крім того, впевнено в рамці діяв новачок команди господарів Андрій Троцький, котрий не раз і не два виручав партнерів.

На перерву команди пішли за рахунку 3:0, хоча господарі були близькими до четвертого голу, коли удар Анатолія Стасюка прийняла на себе поперечина.

У другому таймі “Дедденс” більшу частину часу проводив на половині поля господарів, проте кращий бомбардир Чемпіонату району Володимир Сондак все ніяк не міг нанести результативний удар. Натомість ФК “Садове-2” зробив ставку на контрвипади і в одному з них Юрій Міщанін вийшов сам-на-сам з голкіпером Русивеля і встановив остаточний рахунок у зустрічі – 4:0. Для форварда цей м’яч став восьмим у турнірі і тепер він на один точний удар випереджає Володимира Сондака.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “САДОВЕ-2” – “ДЕДДЕНС”

Таким чином, ФК “Садове-2”, переконливо обігравши конкурента, вперше у Чемпіонаті очолив турнірку. На руку садівчанам виявилися і результати поєдинків за участю двох “Агатів”, які в унісон втратили по два залікові бали на власних полях у матчах із середнячками.