Інші турніри Всеукраїнські турніри

“Гоща-АТО” вдома зіграла внічию з самбірським “Авіатором” + ФОТО

Про матч від Ігоря Рудика:

На день селища Гоща футбольна команда “Гоща-АТО” в рамках чемпіонату України с футболу серед команд ветеранів ато приймала одного з лідерів дивізіону “Авіатор” з міста Самбір. Гра проходила дуже видовищно з великою кількістю небезпечних моментів і тримала всіх в напруженні з першої до останньої хвилині. В компенсований до першого тайму час ударом з 11 метрової позначки відзначився гравець гощанців Олександр Блох. У другому таймі незначною перевагою володіли гості, але гощанці відповідали небезпечними контрвипадами. Під кінець гри перевага Авіаторів почала збільшуватися, але все-таки господарям вдавалося стримувати небезпечні атаки. Арбітр матчу додав до основного часу 2 тайму 6 хвилин. І на останній добавленій хвилині нападнику самбірців Задарко Дмитру вдалося проштовхнути мяч у сітку. В підсумку бойова нічия 1-1.