Першість та інші райони Чемпіонат і Кубок

ФК “АГАТ” відпочиваиме у 18 турі Чемпіонату області – ПРИЗНАЧЕННЯ АРБІТРІВ

Згідно календаря Чемпіонату області у 18 турі ФК “АГАТ” буде відпочиватиме. Натомість відразу чотири представники району гратимуть чергові календарні поєдинки у першій, другій та ветеранській лігах.

Всі призначення арбітрів.

Перша ліга.

08.09, субота

“Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – “Колос” (Кричильськ).

16:00, стадіон “Ізотоп” (Вараш).

Головний рефері – Н.Мамчур, лайнсмени – О.Гладков, Р.Никорович, четвертий рефері – В.Штинь, інспектор – С.Бахор.

09.09, неділя

ФК “Садове” – “Маяк” (Сарни).

16:00, селищний стадіон

Головний рефері – В.Самков, лайнсмени – П.Федюра, Ю.Карпович, четвертий рефері – О.Оліферук, інспектор – Ю.Сось.

“Полісся” (Рокитне) – “Вілія” (Млинів)

16:00, стадіон “Ювілейний” (Рокитне).

Головний рефері – А.Ганіченко, лайнсмени – Т.Кирянчук, І.Серветник, четвертий рефері – А.Корецький, інспектор – В.Гладков.

“Сокіл” (Радивилів-Крупець) – “Калина” (Бугрин)

16:00, стадіон “Колос” (Радивилів).

Головний рефері – С.Милян, лайнсмени – Т.Ткачук, С.Свірідов, четвертий рефері – В.Скрипчинський, інспектор – М.Васюта.

12.09, середа

ФК “Малинськ” – “Коливань” (Клевань)

17:00, стадіон “Ліон” (с. Малинськ)

Головний рефері – М.Фірсов, лайнсмени – В.Дрикін, С.Швидун, четвертий рефері – Д.Шекель, інспектор – В.Кобець.

Друга ліга

08.09, субота

16:00 – “Полісся” (Малятин) – “Свиспан” (Костопіль)

Головний рефері – А.Шевчук, лайнсмени – М.Шибунька, А.Корецький.

16:00 – “Експрес” (Здолбунів) – ФК “Зарічне”

Головний рефері – А.Приймачук, лайнсмени – І.Гапончук, Ю.Пархомчук.

16:00 – “Стир” (Демидівка) – “Лісівник” (Дубровиця)

Головний рефері – С.Яремчук, лайнсмени – Т.Кир`янчук, О.Очко.

16:00 – “Колос” (Рачин) – ФК “Вельбівне”

Головний рефері – А.Кущевой, лайнсмени – В.Остимчук, В.Саварин.

09.09, неділя

15:00 – “Енергія” (Володимирець) – “ОТГ Клевань-Оржів”

Головний рефері – Т.Штинь, лайнсмени – В.Штинь, М.Штинь.

16:00 – “Локомотив” (Здолбунів) – “Сокіл” (Осова)

Головний рефері – М.Фірсов, лайнсмени – С.Швидун, В.Дрикін.

12.09, середа

17:00 – “Граніт” (Томашгород) – “Кобра” (Острог)

Головний рефері – С.Милян, лайнсмени – В.Кислюк, В.Присяжнюк.

Чемпіонат ветеранів.

08.09.18 – 11:00 – с. В.Омеляна – «Славія» – «ПриГОЩАйся» (Гоща) – С.Милян, Д.Шекель, Ю.Возьний.

08.09.18 – 16:00 – «Експрес» – «Фіалка» (Зоря) – А.Ганіченко.

08.09.18 – 16:00 – «Случ» (Березне) – «Ізотоп» – С.Ротов.

08.09.18 – 16:00 – с. Мирне – «Горизонт» (Костопіль) – «Дубровиця» – С.Бородавкін.

Матч не відбудеться – «Дубно» – «Радивилів-Броди»

12.09.18 – 17:00 – «Маяк» (Сарни) – «Полісся» (Рокитне) – І.Мартинюк.

Чемпіонат Гощанського району. 9 тур, 09.09, неділя

09.09.2018 11.00 «Калина-2» – ФК «Садове-2», головний арбітр – Пархомчук Юрій (Рівне).
09.09.2018 12.00 «Дедденс» – «Агат» С., головний арбітр – Беденко Олександр (Рівне).
09.09.2018 12.00 «Чайка» – ФК «Курозвани», головний арбітр – Строк Петро (Рівне).
09.09.2018 12.00 «Агат» Г. – ФК «В.Межиричі», головний арбітр – ?

УВАГА! В ПРИЗНАЧЕННЯХ МОЖЛИВІ ЗМІНИ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *