Наші земляки Футзал

Бондар завоював Суперкубок Польщі та допоміг команді пройти попередній раунд Ліги чемпіонів

Другого вересня визначилися переможці дев’яти груп попереднього раунду Ліги чемпіонів, які кваліфікувалися до основного раунду турніру. Серед тих, кому вдалося подолати цю стадію були і українці.

Чемпіон Польщі – «Рекорд» з міста Бєльско-Бяла потрапив до групи G, де його суперниками стали «Варна Сіті» (Болгарія), «Расинг» (Люксембург), «Кардіфф» (Вельс).

Команда нашого Олександра Бондаря не мала особливих проблем з суперниками, розгромивши «Кардіфф» – 10:1 та «Расинг» – 11:2. Українцю вдалося тричі відзначитися у воротах валійців та двічі вразити володіння команди з Люксембургу. Більш складною стала звитяга над представником Болгарії. Втім, «Рекорду» вдалося завершити попередній раунд, не втративши жодного очка, здобувши здолавши суперника з результатом 2:1 в останній зустрічі.

А вже 8 вересня відбувся матч за Суперкубок Польщі. У поєдинку, який відбувався у Белшатові, чинний чемпіон та володар Кубку Польщі, «Рекорд», зустрічався з фіналістом національного Кубку – «МОКСом». В обох командах виступають українці. За «Рекорд», як відомо, грає Олександр Бондар, а за «МОКС» – Сергій Бабинін та Віталій Лісніченко.

На жаль, боротьби в цьому поєдинку не вийшло. Вже за підсумками першого тайму «рекордсмени» вели в рахунку 4:0. Зрозуміло, що зараз «Рекорд» у хорошій формі, і це підтвердили матчі Попереднього раунду Ліги чемпіонів. І проти такого «Рекорду» «МОКС» не мав шансів. Однак, команді з Бялистока вдалося у другій 20-хвилинці забити чотири голи у ворота чинних чемпіонів. Щоправда, це їх не врятувало, адже «рекордсмени» все одно забили більше. Про це свідчить і остаточний рахунок матчу – 10:4 на користь «біло-зелених».

Якщо казати про українських футзалістів, то представнику «Рекорда» Олександрові Бондарю забити не вдалося. А от українські «МОКСівці» Сергій Бабинін та Віталій Лісниченко. Зокрема, Бабинін забив перший гол «МОКСа» в матчі за нинішній Суперкубок Польщі. А Лісниченко забив передостанній гол у цій грі.

Суперкубок Польщі

«Рекорд» (Бельсько-Бяла) – «МОКС» (Бялисток) – 10:4
Голи:

Зазначимо, що чемпіонат Польщі стартує 15 вересня.

відбувся матч за Суперкубок. У поєдинку, який відбувався у Белшатові, чинний чемпіон та володар Кубку Польщі, «Рекорд», зустрічався з фіналістом національного Кубку – «МОКСом». В обох командах виступають українці. За «Рекорд», як відомо, грає Олександр Бондар, а за «МОКС» – Сергій Бабинін та Віталій Лісніченко.

Голи: Будняк (3, 20, 33), Яновскі (7), Цітко (8 – автогол), Марек (24, 24, 33), Ласак (30), Гасіор (31) – Бабинін (26), Осипюк (36, 37), Лісниченко (37)