Актуальне Всеукраїнські турніри

Рівненські команди по-різному стартували у Кубку України серед аматорів + ВІДЕО

Два представники Рівненщини стартували в аматорському Кубку України. “Маяк” та ОДЕК свої перші поєдинки проводили в гостях, але зіграли діаметрально протилежно – сарненчани мінімально поступилися, а оржівський клуб переконливо переміг.

Звіт про поєдинок “Збруч-Агробізнес” з офіційного сайту ОДЕКа:

Черговий похід за Кубком України серед аматорських команд Футбольний клуб “ОДЕК” розпочав з виїзного матчу 1/16 фіналу у Підволочиську, де грав з місцевим “Збруч-Агробізнес”. Тернопільське смт зустріло спекотним літнім сонцем, але стан газону футбольного поля місцевого стадіону не витримував жодної критики.

А матч розпочався з атак оржівців. Вже на третій хвилині Андрій Шекель навісив з лівого флангу, і Микола Коляда біля дальної стійки ударом головою відкрив рахунок в матчі. Швидкий гол, схоже зіграв злий жарт з футболістами “ОДЕКа”. Команда мала перевагу у всіх компонентах гри, але, якось безвідповідально гравці ставились до реалізації своїх гольових моментів. Навіть головний тренер “ОДЕКа” Ярослав Комзюк якось з лави запасних вигукнув, щось на зразок, “досить з ними гратися, коли вже голи будете забивати”.

Подвоїти рахунок гості могли в середині тайму, автора першого голу Миколу Коляду збили у чужому штрафному майданчику. Сам потерпілий взявся виконувати пенальті, але воротар парирував удар.

Такий хід подій дещо підбадьорив тернополян, і вже вони почали, хоч рідко, але почали створювати небезпечні моменти. Спершу їх гравець втік від захисників та вийшов сам на сам з Юрієм Кособуцьким, але обігравши воротаря, нападнику забракло сил на сильний удар, і Сергій Чикалюк-Козакевич на пару з Іваном Мучаком встигли врятувати порожні ворота.

Як би там не було, але кутовий на 29 хвилині та гол після нього у ворота “ОДЕКа” виглядав геть не логічно з огляду на перебіг подій на полі. Тож на перерву команди пішли за нічийного рахунку.

В другій половині матчу все стало на свої місця. На 57 хвилині після подачі з кутового Михайло Трофімчук вивів “ОДЕК” вперед. На 62 – знову Миколу Коляду “валять” у своєму штрафному майданчику захисники. Віктор Газицький з пенальті не залишає шансів голкіперу.

Далі тренери “ОДЕКа” проводять цілий ряд замін, і господарям стає ще важче проти “свіжих” оржівців. Щоправда, “запалу” у тих, хто вийшов на поле вистачило ненадовго. Гра поволі заспокоїлась, і команди фактично догравали матч. Але, останнє слово було все-таки за гостями. Чергова затяжна позиційна атака, і Андрій Фесенко відкрив лік своїм забитим голам у Кубку України серед аматорських команд.

Тож, “ОДЕК” цілком закономірно та заслужено здобув упевнену перемогу на старті Кубку України серед аматорів. Варто зазначити, що рахунок в цій грі міг бути набагато більшим. Гра-відповідь цих команд має відбутися в Оржеві найближчої середи.

Перед цим, команда зіграє Черговий матч у Чемпіонаті України серед аматорських команд. У сьомому турі “ОДЕК” на власному полі прийматиме “Тернопіль-ДЮСШ”. Гра в Оржеві відбудеться у неділю 16 вересня та розпочнеться о 17:00. Нагадаємо, що в цей день в Оржеві відбудеться грандіозне святкування “Дня лісу”. В ході якого заплановано багато розважальних заходів, а головною родзинкою буде виступ української зірки Руслани, який розпочнеться о 15:00.

Якщо повернутися до футболу, то вже зараз оржівці можуть приглядатися до своїх суперників в наступному етапі змагань. А ним стане переможець пари “Авангард” (Київська область) – “Маяк” (Сарни). Перший матч завершився перемогою команди Київщини з рахунком 1:0. Тож, наразі важко назвати фаворита цього протистояння, і все вирішиться 19 вересня у Сарнах.

Етап 1/16 фіналу. Кубок ААФУ

Перші матчі

12.09 (середа) Севлюш (Виноградів, Закарпатська обл.) – Рочин (Соснівка, Львівська обл.)

16.00. Стадіон “Юність” (Виноградів), 700 глядачів

Гол: Валігура (А41)

1:0 (1:0)

12.09 (середа) Вотранс (Луцьк) – Покуття (Коломия, Івано-Франківська обл.)

16.00. Стадіон с. Підгайці, 150 глядачів

Голи: Назарчук (+55), Рибковський (67), Ткачук (90+4) – Свірідов (15)

3:1 (0:1)

12.09 (середа) Універ-Динамо (Харків) – Перемога (Дніпро)

16.00. Стадіон “Динамо-Арена” (Харків), 350 глядачів

Голи: Ібех (7, 18), Лавренов (36), Черченко (54) – Дібрівний (1)

4:1 (3:1)

12.09 (середа) Вікторія (Миколаївка, Сумська обл.) – ФК Вовчанськ (Харківська обл.)

17.00. Стадіон “Вікторія” (Миколаївка), 400 глядачів

Голи: Шевченко (6), Акімов (53) – Без’язичний (13)

2:1 (1:1)

12.09 (середа) Таврія (Новотроїцьке, Херсонська обл.) – УкрАгроКом (Головківка, Кіровоградська обл.)

16.00. Стадіон “Старт”  ім. О.М. Пуляєва (Новотроїцьке), 100 глядачів

Голи: Соболь (+24), Пуляєв (34, 70) – Пономаренко (30)

3:1 (2:1)

12.09 (середа) Карпати (Галич, івано-Франківська обл.) – Юність (Верхня Білка, Львівська обл.)

17.00. Стадіон “Колос” (Галич), 120 глядачів

Гол: Адам (48)

0:1 (0:0)

12.09 (середа) Нафтовик (Долина, Івано-Франківська обл.) – СКК Демня (Львівська обл.)

17.00. Стадіон “Нафтовик” (Долина), 250 глядачів

Гол: Халацький (20)

1:0 (1:0)

12.09 (середа) Збруч-Агробізнес (Підволочиськ, Тернопільська обл.) – ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.)

17.00. Стадіон “Колос” (Підволочиськ), 110 глядачів

Голи: Познанський (29) – Коляда (4, -21), Трофімчук (57), Газицький (+69), Фесенко (89)