Актуальне Україна

Екс-тренер ФК “АГАТ” обійняв посаду генерального директора “Вереса”

У четвер, 20 вересня, у Рівному відбулася прес-конференція керівництва ФК “Верес”, на якій були озвучені кадрові зміни. Зокрема, Олег Шандрук позбувся приставки “виконуючий обов’язки” і став повноцінним головним тренером команди. А от виконувати обов‘язки генерального директора буде Орест Баль, який у “Вересі” вже обіймає посаду спортивного директора і в минулому допомагав Володимиру Новаку тренувати ФК “АГАТ”.

Зокрема, Інформаційна служба НК “Верес” (Рівне) повідомила наступне:

Євген Донцов – йде з посади генерального директора НК “Верес” (Рівне). Про це сам він повідомив сьогодні на прес-конференції.

– Народний клуб «Верес» – це особливий проект у моєму житті. По суті, це та ідея, якою я жив багато років і яку нам вдалося втілити в життя починаючи з 2015-го року. Ми разом з моїми колегами пройшли непростий і цікавий шлях, сповнений яскравих перемог, здобутків і помилок. Ми написали яскраву історію, якою назавжди вписали Рівне у футбольний літопис України. Я гордий, що є частиною цієї історії!!! Однак прийняв непросте для мене рішення – залишити посаду генерального директора футбольного клубу «Верес».

Моє рішення продиктоване тим, що на жаль у добі лише 24 години, а тиждень має всього сім днів. Як футбольний менеджер, я вів відразу три масштабні проекти: керував «Вересом», футбольною академією «Стандарт» та Федерацією міні-футболу України. Кожен з проектів вийшов на новий рівень.

Футбольна академія розширилась і сьогодні ми працюємо над створенням своєї повноцінної тренувальної бази. Яка б дозволила готувати футболістів на новому, сучасному рівні. А федерація міні-футболу провела місяць тому Чемпіонат Європи у Києві. Саме над цими двома проектами я збираюсь сконцентрувати свою зусилля.

В той же час, я залишаюсь душею з «Вересом» і обіцяю, що буду підтримувати зв’язок та допомагати нашій червоно-чорній команді. А як член клубу назавжди залишаюсь частиною нашої червоно-чорної родини. Бо ми маємо бути сильними і ми маємо бути разом. Бо разом ми сила! – сказав Євген Донцов.

– Для народного клубу – це, в певній мірі, втрата. Але я вітаю таку позицію Євгена Донцова. Він оцінив рівень своєї зайнятості, свої перспективи. А він зараз є президентом Федерації міні-футболу України і керує низкою інших цікавих проектів на Рівненщині та поза її межами. Я почув його у форматі того, що в нього немає можливості присвятити 100% свого часу “Вересу”. Тому дякую йому за сміливе рішення. Ми дуже довго розмовляли перед тим, як остаточно прийняти цю відставку. Бажаю Євгену Володимировичу подальших успіхів. Впевнений, що душею він і далі буде з Народним Клубом, – сказав президент НК “Верес” Олексій Хахльов.

Виконувати обов‘язки генерального директора буде Орест Баль, який у “Вересі” вже обіймає посаду спортивного директора.

Орест Михайлович став для мене відкриттям у своєму поєднанні футбольного досвіду і сучасного мислення, нових тенденцій. Це стабільна людина. За час нашої співпраці виріс кредит довіри до нього. Ми розмовляли з ним і прийняли таке спільне рішення. Він залишається на посаді спортивного директора і разом з тим – виконуватиме обов’язки генерального директора клубу. – резюмував президент НК “Верес” Олексій Хахльов.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of