Інші турніри Актуальне

Роман Ядчишин провів перший м’яч за ветеранську “Славію” + ФОТО + ВІДЕО

Тренери ФК “АГАТ” Роман Ядчишин та Володимир Ткачук відіграли черговий матч у ветеранському Чемпіонаті області за “Славію”. У десятому турі команда з Великої Омеляни приймала на рівненському “Авангарді” зорянську “Фіалку”, за яку виступають гравці районних “Агат” (Гоща) та ФК “Садове-2”, відповідно, Віталій Момотюк та Дмитро Калюжний.

Головні фаворити змагань без проблем здолали “Фіалку”, хоча й дещо несподівано пропустили два голи, автором одного з яких став Калюжний. Результативним стала ця гра і для Ядчишина та Ткачука, котрі по одному разу вражали ворота суперників. Для головного тренера ФК “АГАТ” його м’яч став дебютним у ветеранських Чемпіонатах області.

Звіт про матч з сайту “Славії”:

Матч команди розпочали у швидкому темпі. Гострі моменти виникали як поблизу одних, так і інших воріт. проте першими відкрити рахунок вдалося великоомелянцям. На 30 хвилині чудовим дальнім ударом прошив воротаря Роман Ядчишин – 1:0.

Рівно через чотири хвилини воротарю гостей знову довелося виймати м’яч із сітки –  простріл вздовж штрафної від Юрія Гордійчука замкнув захисник ФК “Зоря” – автогол і 2:0.

З перевагою у два голи господарів команди пішли на відпочинок.

Другий тайм виявився багатим на голи. Команди на двох, у другій половині гри, завдали п’ять результативних ударів. Розпочали гольову феєрію, точніше, продовжили, великоомелнці: на 43 хвилині, після скидки від Сергія Вознюка, без шансів для воротаря, пробив Володимир Ткачук – 3:0.

Наступним, хто підняв кількість децибел на стадіоні “Авангард” та рахунок у матчі став Андрій Паршиков. Його точний удар на 54 хвилині став четвертим для ФК “Славії” – 4:0.

Здавалося, що гру уже завершено, але суперник знайшов у собі сили та спробував відігратися. На 60 хвилині футболісти ФК “Фіалка” заробили пенальті, яку вдало реалізували: 4:1, а уже через дві хвилини через помилку у створенні штучного офсайду, гості відквитали ще один м’яч – 4:2.

Втихомирив бажання відігратися у гостей п’ятий гол великоомелянців. На 66 хвилині, тобто за чотири після пропущеного, атаку ФК “Славія” результативним ударом завершив Сергій Вознюк – 5:2.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “СЛАВІЯ” – “ФІАЛКА”

ФК “Славія” 5:2 ФК “Фіалка”

30 (Роман Ядчишин), 34 (автогол), 43 (Володимир Ткачук), 54 (Андрій Паршиков), 66 (Сергій Вознюк).

ФК “ПриГОЩАйся” в поточному турі гостював у Здолбунові і зумів вистояти проти місцевого “Експреса” лише перший тайм, котрий завершився “в суху” 0:0. По перерві далася взнаки відсутність замін у гощанців, які тричі пропустили і, в підсумку, програли 0:3.

Чемпіонат області серед ветеранів, 10 тур, 15.09, субота,

“Експрес” (Здолбунів) – ФК “ПриГОЩАйся” (Гощанський район) – 3:0 ФК “Дубно” – “Autoplus” (Млинів) -:+ “Славія” (Рівне) – “Фіалка” (Зоря) – 5:2 ФК “Володимирець” – “Ізотоп” (Вараш) – 0:0 “Маяк” (Сарни) – “Горинь” (Дубровиця) – 2:2