Інші турніри Змагання Гощанщини Першість та інші райони Чемпіонат і Кубок

Поєдинок 21 туру Чемпіонату в Клевані обслуговуватиме Андрій Шевчук – ВСІ ПРИЗНАЧЕННЯ

Головним арбітром матчу двадцять першого туру Першої ліги “Коливань” – ФК “АГАТ” у Клевані буде Андрій Шевчук (Рівне). На лінії йому допомагатимуть Юрій Карповчи (Млинів) та Сергій Свірідов (Рівне), четвертий арбітр – Андрій Корецький (Рівне), спостерігач арбітражу – Валерій Гладков (Рівне).

У нинішньому сезоні Шевчук лише раз обслуговував поєдинок за участю клубу – у Малинську 16 травня ФК “АГАТ” поступився місцевій команді 0:3.

Повна статистика Андрія Шевчука у Чемпіонаті та Кубку області сезону 2018 року.

У минулому сезоні Андрій Шевчук обслуговував три зустрічі за участю ФК “АГАТ” і в усіх цих матчах гощанці, граючи в гостях, поступилися –  2 травня 2017 року ФК “АГАТ” у Сарнах у кубковому поєдинку “Маяку” 0:6, 10 червня 2017 року у Вараші “Ізотоп-РАЕС” 2:3 та 14 жовтня 2017 року у Рафаловці однойменному клубу 1:3. За три поєдинки Шевчук показав 9 гірчичників (сім гощанцям і два їх суперникам) та призначив три пенальті (два у ворота ФК “АГАТ” та один – у ворота суперників).

Повна статистика Андрія Шевчука у Чемпіонаті та Кубку області сезону 2017 року.

Всі призначення на найближчі матчі.

Перша ліга.

29.09, субота,

«Коливань» (Клевань) – «АГАТ» (Гоща)

16:00, стадіон “Парк” (Клевань).

Головний рефері – А.Шевчук, лайнсмени – Ю.Карпович, С.Свірідов, четвертий рефері – А.Корецький, інспектор – В.Гладков.

«Колос» (Кричильськ) – «Садове» (Садове)

16:00, стадіон “Динамо” (Сарни).

Головний рефері – В.Дзюра, лайнсмени – В.Дрикін, В.Остимчук, четвертий рефері – О.Очко, інспектор – О.Гудима.

30.09, неділя

«Маяк» (Сарни) – «Вілія» (Млинів)

16:00, стадіон “Мрія” (Сарни).

Головний рефері – М.Фірсов, лайнсмени – С.Швидун, П.Федюра, четвертий рефері – В.Кулай, інспектор – М.Васюта.

«Калина» (Бугрин) – «Полісся» (Рокитне)

16:00, стадіон “Агроліцей” (с. Бугрин).

Головний рефері – А.Кущевой, лайнсмени – О.Гладков, В.Саварин, четвертий рефері – Д.Шекель, інспектор – В.Кобець.

03.10, середа

«Рафалівка» – «Малинськ» (Малинськ)

17:00, стадіон “РАФ-Брук” (Рафалівка).

Головний рефері – В.Самков, лайнсмени – В.Остимчук, Т.Кир’янчук, четвертий рефері – В.Штинь, інспектор – О.Кучер.

Друга ліга.

29.09, субота

“Вельбівно” – “Енергія” (Володимирець) – 15:00.

Головний рефері – С.Каращук, лайнсмени – С.Швидун, І.Гапончук.

“Локомотив” (Здолбунів) – “ОТГ Клевань-Оржів” – 15:00.

Головний рефері – А.Приймачук, лайнсмени – Ю.Пархомчук, І.Серветник.

“Колос” (Рачин) – “Полісся” (Малятин) – 15:00.

Головний рефері – А.Ганіченко, лайнсмени – Т.Кир’янчук, О.Колнер.

30.09, неділя

“Лісівник” (Дубровиця) – “Свиспан” (Костопіль) – 15:00.

Головний рефері – Т.Штинь, лайнсмени – С.Печончик, В.Штинь.

Малий Кубок Ліги

ФК “Зарічне” – “Сокіл” (Осова)

Головний рефері – С.Милян, лайнсмени – Ю.Полукеєв, В.Кислюк.

“Вельбівно” – “Енергія” (Володимирець) – 15:00.

Головний рефері – С.Каращук, лайнсмени – С.Швидун, І.Гапончук.

“Локомотив” (Здолбунів) – “ОТГ Клевань-Оржів” – 15:00.

Головний рефері – А.Приймачук, лайнсмени – Ю.Пархомчук, І.Серветник.

“Колос” (Рачин) – “Полісся” (Малятин) – 15:00.

Головний рефері – А.Ганіченко, лайнсмени – Т.Кир’янчук, О.Колнер.

Матч 30 вересня:

“Лісівник” (Дубровиця) – “Свиспан” (Костопіль) – 15:00.

Головний рефері – Т.Штинь, лайнсмени – С.Печончик, В.Штинь.

Призначення на матч Малого Кубку Першості Рівненщини 2018

30.09. – 15:00 – “Зарічне” – “Сокіл” (Осова).

Головний рефері – С.Милян, лайнсмени – Ю.Полукеєв, В.Кислюк.

Чемпіонат області серед ветеранів

29.09. – 16:00 – «Радивилів» – «Славія» – Головний реферіи – С.Милян, В.Скрипчинський.

29.09. – 16:00 – «Autoplus» (Млинів) – «Експрес» (Здолбунів) – Головний рефері – С.Бородавкін.

29.09. – 16:00 – «Ізотоп» (Вараш) – «Маяк» (Сарни) – Головний рефері – В.Штинь.

29.09. – 16:00 – «Дубровиця» – «Случ» (Березне) – Головний рефері – І.Вакулко.

03.10. – 17:00 – «Полісся» (Рокитне) – «Володимирець» – Головний рефері – М.Штинь.

Чемпіонат Гощанського району, 12 тур, 30 вересня, неділя

11:00 “Агат” (Гоща) – “Калина-2” (Бугрин), головний арбітр – Пархомчук Юрій (Рівне)

12:00 “Агат” (Симонів) – ФК “Садове-2”, головний арбітр – Ганіченко Олександр (Рівне)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *