Актуальне Чемпіонат і Кубок

21 тур Чемпіонату області: ФК “АГАТ” у гостях мінімально переграв “Коливань” + ФОТО + ВІДЕО

Черговий виїзний поєдинок ФК “АГАТ” проводив проти непростого суперника – хоча “Коливань” і займає передостаннє місце в Чемпіонаті області, проте на власному полі залишається досить грізною силою. Приміром, команда Олександра ГригорОвича у Клевані зуміла вибити з розіграша Кубку області сарненський “Маяк”, котрий зараз упевнено лідирує у Першій лізі.

Перебіг подій на полі “Коливані” підтвердив побоювання тренерського штабу гостей. В’язка гра та дії від оборони, на які зробили ставку господарі, звели до мінімуму гостроту поруч з воротами Павла Котюка. Найбільш небезпечними в такій ситуації ставали розіграші стандартів, проте кілька перспективних навісів із штрафних та кутових атака ФК “АГАТ” перетворити у голи в першому таймі не зуміла.

Єдиний м’яч у матчі гості провели вже у другій частині поєдинку. На 57-й хвилині Олександр Любар кинув у прорив лівим флангом Вадима Царьова і той зумів зробити націлену подачу у карну зону суперника. Оборонець “Коливані” головою відбив м’яч, але той відлетів недалеко і ним заволодів Павло Зубарєв. Нападник гощанців у цій ситуації не став “придумувати велосипед”, розвернувся і пробив по воротам метрів з одинадцяти. Кіпер господарів у цій ситуації виявився прикритим власними партнерами, тому не побачив момент удару і вчасно на нього зреагувати не зумів – 0:1.

Пропущений гол змусив тепер йти вперед гравців “Коливані”. В кількох епізодах вони виявлялися близькими до того, аби зрівняти рахунок. Проте надійно у цих ситуаціях зіграли оборонці ФК “АГАТ” та страж воріт гостей Андрій Омелянюк.

А крапку в зустрічі мав ставити капітан гощанців Сергій Цвик. Під завісу поєдинку під час контратаки він вибіг сам-на-сам з кіпером суперника після передачі Павла Зубарєва. Проте удар в захисника ФК “АГАТ” відверто не вийшов і м’яч став легкою здобиччю Котюка.

Як би там не було, мінімально перемога принесла в скарбничку гощанського клубу важливі три очки, які дозволили обійти в турнірній таблиці “Сокіл” та зрівнятися за набраними балами з “Вілією”.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “КОЛИВАНЬ” – ФК “АГАТ”

Мінімальну перемогу здобула й “Калина”, котра у Бугрині приймала одноосібного аутсайдера. Уболівальники господарів цілком обгрунтовано надіялися на впевнену результативну перемогу своїх улюбленців, проте “Полісся” зуміло нав’язати господарям справжню боротьбу. Рокитнівський клуб, котрий в середньому в Чемпіонаті області пропускає більше чотирьох м’ячів за матч, цього разу дозволив суперникам відзначитися лише раз і тільки з пенальті.

На 27 хвилині Віктор Чудля ввірвався у карний майданчик рокитнівського клубу і його зупинили за допомогою фолу. За хвилину сам постраждалий успішно реалізував одинадцятиметровий. Як виявилося згодом, цей гол залишився єдиним у зустрічі.

Рахунок 1:0 був зафікосваний і в третьому поєдинку команди з Гощанщини. Щоправда, ФК “Садове”, який грав у Сарнах, поступився “Колосу”. Кричильский клуб забезпечив собі переможний результат ще на 14-й хвилині, коли Андрій Сорока на “відмінно” виконав штрафний удар від правої бокової лінії карного майданчика. Шкіряна куля влетіла прямісінько в дальню дев’ятку і Андрій Мозеров не зумів врятувати власну команду. В подальшому гості неодноразово намагалися виправити ситуацію, проте до фінального свистка рахунок на табло так і не змінився, а “Колос” отримав сатисфакцію за поразку в першому колі у Садовому з таким же рахунком.

Виграш “Калини” та поразка ФК “Садове” знову збільшили відрив між клубами до шести очок. І якщо садівчани зберегли за собою шосте місце в турнірній таблиці, то бугринці піднялися на четверту сходинку, яку тепер ділять з “Ізотоп-РАЕС”.

Чемпіонат області, 21 тур, 29.09, субота,
“Коливань” (Клевань) – ФК “АГАТ” (Гоща) 0:1 (юнаки – 1:0) “Колос” (Кричильськ) – ФК “Садове” 1:0 (3:1)

30.09, неділя,
“Калина” (Бугрин) – “Полісся” (Рокитне) 1:0 (2:0) “Маяк” (Сарни) – “Вілія” (Млинів) 4:0 (5:0)