Змагання Гощанщини Першість та інші райони Чемпіонат і Кубок

Дербі між ФК “АГАТ” та “Калиною” у Чемпіонаті відсудить Сергій Милян – ВСІ ПРИЗНАЧЕННЯ

Головним арбітром матчу двадцять другого туру Першої ліги у Гощі між  ФК “АГАТ” та “Калиною” стане Сергій Милян (Здолбунів). На лінії йому допомагатимуть Володимир Остимчук та Олексій Гладков (обидва – Рівне), четвертий арбітр – Іван Гапончук (Гоща), спостерігач арбітражу – Ярослав Дмитрук (Рівне).

У нинішньому сезоні Милян ще жодного разу не обслуговував поєдинок за участю гощанського клубу. Загалом цей рефері у поточному сезоні (Чемпіонат та Кубок) відсудив 9 поєдинків, у яких показав 23 жовті картки (у середньому 2,56 за гру), двічі вилучав гравців і призначив два пенальті (0,22 за гру) .

Повна статистика Сергія Миляна у Чемпіонаті та Кубку області сезону 2018 року.

У минулому сезоні Сергій Милян обслуговував лише один матч за участю ФК “АГАТ” –  20 вересня 2017 року гощанці у Малинську поступилися місцевому клубу 0:2. У цьому поєдинку арбітр із Здолбунова показав лише одну жовту картку гравцю ФК “Малинськ”.

Повна статистика Сергія Миляна у Чемпіонаті та Кубку області сезону 2017 року.

Всі призначення на найближчі матчі.

Перша ліга.

06.10, субота

«Полісся» (Рокитне) – «Колос» (Кричильськ)

14:00 (матч юнаків – 11:30), стадіон “Ювілейний” (Рокитне).

Головний рефері – А.Шевчук, лайнсмени – А.Приймачук, Ю.Карпович, четвертий рефері – В.Савтира, інспектор – В.Чирков.

ФК «Садове» – ФК «Рафалівка»

15:00, сільський стадіон.

Головний рефері – С.Каращук, лайнсмени – Р.Никорович, С.Швидун, четвертий рефері – А.Корецький, інспектор – В.Кобилецький.

07.10, неділя

ФК «АГАТ» (Гоща) – «Калина» (Бугрин)

15:00, стадіон ДЮСШ (смт Гоща).

Головний рефері – С.Милян, лайнсмени – В.Остимчук, О.Гладков, четвертий рефері – І.Гапончук, інспектор – Я.Дмитрук.

«Вілія» (Млинів) – «Коливань» (Клевань)

15:00, стадіон “Колос” (Млинів).

Головний рефері – А.Ганіченко, лайнсмени – В.Дрикін, С.Свірідов, четвертий рефері – В.Кулай, інспектор – Ю.Сось.

«Сокіл» (Радивилів-Крупець) – “Ізотоп-РАЕС” (Вараш)

15:00, стадіон “Колос” (Радивилів).

Головний рефері – В.Самков, лайнсмени – Р.Никорович, П.Федюра, четвертий рефері – В.Скрипчинський, інспектор – С.Бахор.

Матч 8 жовтня:

ФК «Малинськ» – «ОДЕК» (Оржів) *

Юнацька команда – 17:00. Головний рефері – В.Кулай, лайнсмени – І.Серветник, Д.Шекель.

* Про дату і час матчу основної команди буде повідомлено додатково.

Друга ліга.

06.10, субота

15:00 – «Полісся» (Малятин) – «Лісівник» (Дубровиця).

Головний рефері – О.Ганіченко, лайнсмени – Ю.Шамич, О.Колнер.

15:00 – с. Мирне – «Свиспан» (Костопіль) – «Колос» (Рачин).

Головний рефері – С.Яремчук, лайнсмени – Ю.Гаркуша, І.Гапончук.

07.10, неділя

15:00 – «ОТГ Клевань-Оржів» – «Вельбівне»

Головний рефері – Н.Мамчур, лайнсмени – В.Присяжнюк, В.Саварин.

15:00 – «Енергія» (Володимирець) – «Локомотив» (Здолбунів)

Головний рефері – Т.Штинь, лайнсмени – С.Печончик, В.Штинь.

Матч Малого Кубку другої ліги

07.10.18 – 15:00 – “Граніт” (Томашгород) – ФК “Зарічне”

Головний рефері – В.Дзюра, лайнсмени – Ю.Пархомчук, І.Серветник.

Чемпіонат області серед ветеранів.

06.10. – с.Острожець – 14:00 – «Autoplus» (Млинів) – «ПриГОЩАйся» – Головний рефері – С.Милян.

06.10. – 16:00 – «Фіалка» (Зоря) – VIK (Радивилів-Броди) – Головний рефері – В.Саварин.

06.10. – 16:00 – «Колос» (Березне) – «Маяк» (Сарни) – С.Ротов.

06.10. – 16:00 – «Горизонт» (Костопіль) – ФК «Володимирець» – Головний рефері – А.Ганіченко.

10.10. – 16:00 – «Полісся» (Рокитне) – «Ізотоп» (Вараш) – Головний рефері – C.Печончик.

Чемпіонат Гощанського району.

07.10, неділя,

12:00,  «Дедденс» (Русивель)  – «Агат» Гоща, головний рефері – Олександр Беденко (Рівне).

11:00, «Чайка» (Малинівка) – «Калина-2» (Бугрин), головний рефері – ?

11:30, ФК «Курозвани» – ФК «Садове-2», головний рефері – Дмитро Оводюк (Гоща).

10:00, Гоща, «Агат» (Симонів) – ФК «Межирічі», головний рефері – Павло Пивоваров (Рівне).

УВАГА!!! В ПРИЗНАЧЕННЯХ МОЖЛИВІ ЗМІНИ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *