Актуальне Гощанщина

ГРФФ вирішила переграти скандальний матч між симонівским “Агатом” та ФК “Садове-2”

У п’ятницю, 5 жовтня, відбулося засідання виконавчого комітету Гощанської районної федерації футболу. На ньому розглядалася ситуація, яка виникла на 62-й хвилині поєдинку 12 туру Чемпіонату Гощанського району у Симонові між місцевим “Агатом” та ФК “Садове-2”.

З п’яти членів виконкому присутніми були Вячеслав та Іван Гапончуки, Юрій Буркалець і Микола Мельничук, відсутній – Юрій Роман. Крім того, на засідання прибули офіційні представники ФК “Садове-2” – головний тренер Сергій Кресанов та тренер Ігор Вакульчик. Представники симонівського “Агату” дану подію проігнорували.

Головна дискусія між членами виконкому та представниками ФК “Садове-2” розгорнулася довколо того, що робити з незавершеним матчем. Якщо останні наполягали на зарахуванні технічної поразки симонівському “Агату”, то офіційні особи федерації запропонували анулювати результат, який був встановлений у грі на 62-у хвилину та повністю переграти матч на нейтральному полі. Головний аргумент такого варіанту розвитку подій – відсутність чітко прописаної процедури в Регламенті районних змагань при виникненні такої ситуації.

Представники ФК “Садове-2”, у свою чергу, запропонували використати досвід Рівненської обласної федерації футболу і скористатися її Дисциплінарними правилами, де дана ситуація та реакція на неї з боку організаторів змагань конкретно прописана, проте розуміння у членів виконкому не знайшли.

Отож, виконком ГРФФ одноголосно прийняв наступні рішення:

  • дискваліфікувати Ігоря Вакульчика (ФК “Садове-2”) за отриману червону карточку в матчі “Агат” (Симонів) – ФК “Садове-2” на два матчі;
  • дискваліфікувати Дмитра Паруха (“Агат” Симонів) за отриману червону карточку в матчі “Агат” (Симонів) – ФК “Садове-2” та провокаційні дії, які спричинили припинення гри, на один рік;
  • дискваліфікувати домашнє поле команди “Агат” (Симонів) на два матчі;
  • анулювати результат матчу “Агат” (Симонів) – ФК “Садове-2”, який був встановлений на 62-у хвилину, залишивши всі дисциплінарні санкції щодо гравців в силі. Даний поєдинок провести повторно на нейтральному полі, дату проведення визначити пізніше.

У свою чергу, представники ФК “Садове-2” відразу повідомили членів виконкому ГРФФ, що будуть оскаржувати дане рішення районної футбольної влади в обласній федерації. Пізніше також стало відомо і про намір Дмитра Паруха подати протест на свою дискваліфікацію також до РОФФ.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of