Актуальне Всеукраїнські турніри

Кубок ААФУ: оржівський ОДЕК вилетів із турніру в 1/8 фіналу + ВІДЕО

Після поразки 0:1 тиждень тому в Оржеві ОДЕК виявився близьким до того, аби в матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубку України серед аматорів в гостях виграти у “Авангарда” (Бзів) на Київщині та кваліфікуватися до наступного етапу змагань. Відновити статус-кво оржівська команда зуміла вже на 35-й хвилині повторного поєдинку. Проте далі справи у гостей пішли не так добре. Основний час зустрічі завершився за мінімальної переваги ОДЕКа, тому довелося грати додатковий час.

Саме в третьому таймі “Авангарду” вдалося знову вразити ворота Юрія Кособуцького. Страж воріт ОДЕКа невдало відбив удар з лінії карного майданчика і форвард господарів перший встиг на добивання – 1:1 на 103 хвилині. Далі гості щосили намагалися виправити ситуацію, проте другий раз забити киянам цього разу не судилося…

Звіт про матч від SportArena:

Авангард (Бзів) – ОДЕК (Оржів) — 1:1 (перший матч – 1:0)
Голи: Зелді, 102 — Красномовець, 35

Авангард: Поштаренко, Гаді, Таран, Головатенко (Зелді, 73), Миколайчук, Смалько, Балацький (Кушнір, 55), Шваб (Дарда, 76), Панфілов, Сомов, Бондар (Поспєлов, 96). Запасні: Волчанський, О.Ярмак, Є.Ярмак. Головний тренер: Карпенко Сергій.

ОДЕК: Кособуцький, Загривий (Шекель, 106), Мучак, Гриб, Красномовець, Коляда, Кошка (Наумець, 40), Капустинський (Таргоній, 77), Ніколайчук, Трофімчук, Газицький (Чикалюк-Козакевич, 61). Запасні: Бицюк, Приходько, Фесенко. Головний тренер: Комзюк Ярослав.

15:00, 10.10.2018. Баришівка. Стадіон Прогрес. 150 глядачів, поле 3, +17С
Суддя: Дубровець Павло (Житомир)

Попередження: Панфілов, 17, Газицький, 22, Гаді, 42, Трофімчук, 68, Миколайчук, 73, Смалько, 78
Вилучення: Панфілов, 81 (повторне попередження)

Гранди футболу Київщини та Рівненщини зійшлися в одному із найбільш статусних протистоянь у цьому раунді. Після голу Головатенка в Оржеві мінімальну перевагу мав Авангард. Однак ОДЕК зі значно більшим всеукраїнським загальнокомандним досвідом небезпідставно сподівався відігратися.

Це їм вдалося після півгодини гри. Юрій Красномовець прямим ударом зі штрафного пробив повз стінку – 0:1. Напружена гра дійшла до екстра-таймів. Тут могло статися все, що завгодно, але заміни посприяли саме бзовцям. Після поперечного пасу Кушніра пробивав Сомов, воротар парирував м’яч, але Сергій Зелді був першим на добиванні – 1:1.

Авангард (Бзів) іде далі. Суперником клубу зі столичного регіону стане Факел із Вінницької області. Фортуна, розгромивши липівчан у першому матчі, не виїхала на другий і знялася з турніру.

Авангард (Корюківка) — ДГ Шевченківське — 2:2 (перший матч – 2:1)
Голи: Цулукідзе, 34, Твердовський, 88 — Кучерявий, 44, Рубльов, 62

ФК Дніпро — Універ-Динамо (Харків) — 4:1 (перший матч – 1:1)
Голи: Будняк, 38, Шинкаренко, 71, Бандурін, 85, 90+3 — Ібех, 74

Олімпія (Савинці) — ФК Вовчанськ — 1:1 (перший матч – 1:3)
Голи: Гриценко, 74 — Без’язичний, 37

ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) — Таврія (Новотроїцьке) — 6:1 (перший матч – 0:2)
Голи: Колос, 21, 46, Грицай, 30, Качур, 45, Вакуленко, 54, Листопад, 76 — Гецко, 63

Як повідомили в ААФУ, за підсумками вчорашніх матчів 1/8 фіналу стали відомими шестеро чвертьфіналістів:

“Авангард” (Бзів, Київська область)

“Факел” (Липовець, Вінницька область)

“Авангард” (Корюківка, Чернігівська область)

ФК “Вовчанськ” (Харківська область)

ФК “Дніпро”

“ЛНЗ-Лебедин” (Лебедин, Черкаська область)

Доля ще двох місць в 1/4 фіналу визначиться 17-го та 24-го жовтня у матчах між командами:

“Рочин” (Соснівка, Львівська область) – “Юність” (Верхня Білка, Львівська область),

“Вотранс” (Луцьк) – СКК “Демня” (Львівська область).

Жеребкування з метою визначення господарів полів перших матчів та матчів-відповідей 1/4 фіналу відбудеться у наступний вівторок, 16-го жовтня, у Будинку футболу ФФУ, о 12.00. Також буде встановлено дати проведення матчів даного етапу змагань.