Змагання Гощанщини Першість та інші райони Чемпіонат і Кубок

Поєдинок у Сарнах проти “Колоса” обслуговуватиме бригада на чолі з Мамчур – ВСІ ПРИЗНАЧЕННЯ

Головним арбітром матчу 23 туру Чемпіонату області у Сарнах між “Колосом” із Кричильська та гощанським ФК “АГАТ”  призначена Наталія Мамчур. На лініях їй допомагатимуть Андрій Приймачук та Владислав Дрикін, четвертий арбітр – Володимир Кулай, спостерігач арбітражу – Олександр Гіль (уся бригада – з Рівного).

Нагадаємо, у нинішньому сезоні Мамчур обслуговувала кубковий домашній поєдинок районної команди ФК “Гоща-Агат” проти ФК “Обарів” (3:1), а також два матчі Чемпіонату області за участю ФК “АГАТ” – домашній з “Коливаню” (2:0) та виїзний з “Калиною” (1:2).

Загалом цей арбітр у сезоні – 2018 відсудила 15 поєдинків у Чемпіонаті та Кубку області (четвертий показник серед усіх рефері), в них показала 51 жовту картку (або ж 3,4 “гірчичника” за гру), один раз вилучала гравця та 6 разів призначала пенальті (або ж 0,4 за гру).

Повна статистика Наталії Мамчур у Чемпіонаті та Кубку області сезону 2018 року.

У минулому сезоні Наталія Мамчур судила три поєдинки за участю ФК “АГАТ”. У домашній грі проти ФК “Рафалівка” 18 червня 2017 року гощанці поступилися 0:2. Після цього була перемога у Березному над місцевим “Случем” 3:1 (16 вересня 2017 року). А в заключному матчі сезону, котрий відбувся у Сарнах 5 листопада 2017 року, ФК “АГАТ” програв “Маяку” з рахунком 2:6.

У цих трьох іграх рефері показала 14 гірчичників (по 7 агатівцям та їх суперникам), щоправда жодного разу не вилучала гравців та не призначала одинадцятиметрові.

Повна статистика Наталії Мамчур у Чемпіонаті та Кубку області сезону 2017 року.

Всі призначення на найближчі матчі.

Перша ліга

12.10, п’ятниця,

21 тур – ОДЕК (Оржів) – «Сокіл» (Радивилів-Крупець)

16:00 (юнаки – 13:30), стадіон “ОДЕК” (Оржів).

Головний рефері – А.Ганіченко, лайнсмени – Т.Кир’янчук, Ю.Карпович, четвертий рефері – Ю.Возьний, інспектор – В.Гуменний.

13.10, субота,

«Колос» (Кричильськ) – ФК «АГАТ» (Гоща)

15:00, стадіон “Динамо” (Сарни).

Головний рефері – Н.Мамчур, лайнсмени – А.Приймачук, В.Дрикін, четвертий рефері – В.Кулай, інспектор – О.Гіль.

«Ізотоп-РАЕС» (Вараш) – ФК «Малинськ»

15:00, стадіон “Ізотоп” (Вараш).

Головний рефері – А.Ганіченко, лайнсмени – С.Швидун, В.Остимчук, четвертий рефері – В.Штинь, інспектор – О.Гудима.

«Калина» (Бугрин) – «Вілія» (Млинів)

16:00 (юнаки 13:30), стадіон “Агроліцей” (с. Бугрин).

Головний рефері – С.Каращук, лайнсмени – Ю.Шамич, Р.Никорович, четвертий рефері – Д.Шекель, інспектор – В.Кобилецький.

14.10, неділя,

ФК «Рафалівка» – «Полісся» (Рокитне)

15:00, стадіон “РАФ-Брук” (Рафалівка).

Головний рефері – А.Шевчук, лайнсмени – І.Серветник, Р.Никорович, четвертий рефері – М.Штинь, інспектор – В.Кобець.

«Коливань» (Клевань) – «Маяк» (Сарни)

15:00, стадіон “Парк” (Клевань).

Головний рефері – В.Самков, лайнсмени – О.Гладков, П.Федюра, четвертий рефері – М.Шибунька, інспектор – В.Чирков.

17.10, середа,

ОДЕК (Оржів) – ФК «Садове»

16:00 (юнаки 13:30), стадіон “ОДЕК” (Оржів).

Головний рефері – А.Шевчук, лайнсмени – В.Галинець, О.Гладков, четвертий рефері – В.Кулай, інспектор – В.Криницький.

14 тур – «Сокіл» (Радивилів-Крупець) – ФК «АГАТ» (Гоща)

16:00 (юнаки 13:30), стадіон “Колос” (Радивилів).

Головний рефері – А.Ганіченко, лайнсмени – Т.Ткачук, В.Остимчук, четвертий рефері – Ю.Возьний, інспектор – О.Кучер.

Друга ліга.

13.10, субота,

15:00 – «Колос» (Рачин) – «Енергія» (Володимирець)

Головний рефері – А.Кущевой, лайнсмени – Ю.Гаркуша, В.Саварин

15:00 – «Локомотив» (Здолбунів) – «Свиспан» (Костопіль)

Головний рефері – О.Ганіченко, лайнсмени – Ю.Пархомчук, Ю.Карпович.

15:00 – «Вельбівне» – «Полісся» (Малятин)

Головний рефері – В.Дзюра, лайнсмени – І.Серветник, О.Колнер.

14.10, неділя,

15:00 – «Лісівник» (Дубровиця) – «ОТГ Клевань-Оржів»

Головний рефері – С.Яремчук, лайнсмени – В.Присяжнюк, М.Полукеєв.

Матч Малого Кубку другої ліги

14.10.18 – 15:00 – «Граніт» (Томашгород) – «Сокіл» (Осова)

Головний рефері – Т.Штинь, лайнсмени – С.Печончик, В.Штинь.

Чемпіонат області серед ветеранів.

13 тур, 13.10.18, субота,

 14:00 – «ПриГОЩАйся» (Гоща) – «Фіалка» (Зоря) – Головний рефері – І.Гапончук.

16:00 – «Радивилів-Броди» – «Autoplus» (Млинів) – Головний рефері – С.Милян.

16:00 – «Маяк» (Сарни) – «Горизонт» (Костопіль) – М.Штинь.

16:00 – ФК «Володимирець» – «Колос» (Березне) – Головний рефері – С.Печончик.

16:00 – «Експрес» (Здолбунів) – «Славія» (Рівне) – Головний рефері – ?.

17.10, середа

17:00 – «Дубровиця» – «Полісся» (Рокитне) – Головний рефері – І.Мартинюк.

Чемпіонат Гощанського району, перенесені матчі,

14.10, неділя,

11:00, ФК «Межирічі» – ФК «Курозвани», головний рефері – ?

11:00, «Агат» (Гоща) – «Агат» (Симонів), головний рефері – Ганіченко Андрій (Рівне).

УВАГА!!! В ПРИЗНАЧЕННЯХ МОЖЛИВІ ЗМІНИ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *