Актуальне Змагання Гощанщини

Чемпіонат району: ФК “Межирічі” здобув свої перші перемогу та очки в сезоні + ФОТО

Тринадцять матчів у Чемпіонаті Гощанського району виявилися потрібними для ФК “Межирічі”, аби здобути свою першу перемогу у нинішньому сезоні, а відтак – і перші залікові бали. У перенесеному поєдинку 12 туру вдома представник Корецького району обіграв з рахунком 3:1 ФК “Курозвани”.

Гості першими відкрили рахунок у зустрічі вже на 12-й хвилині, проте господарі майже відразу його зрівняли – 1:1. Більше голів глядачі у першому таймі не побачили, проте в другій половині зустрічі ФК “Межирічі” сповна використав фактори власного поля та відсутності повноцінного складу у суперника, у якого, навіть, не було жодної заміни. На 56-й хвилині курозванці пропустили вдруге, а третій м’яч влетів у їхні ворота на 76-й.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “МЕЖИРІЧІ” – ФК “КУРОЗВАНИ”

Ще одна перенесена гра 14 жовтня відбулася в райцентрі – агатівське дербі між командами Гощі та Симонова. Гощанці вийшли на поле за відсутності двох своїх ключових виконавців – Олександри Савчук та Дмитрієнко пропускали матч через дикваліфікацію. Таклї “кадрової пробоїни” гостям виявилося досить, аби вже у першому таймі двічі вразити ворота гощанців. Проте у другій половині зустрічі вже господарі зуміли забити і скоротили відрив у рахунку до мінімуму. На жаль, більшого досягнути команді Юрія Демчука у цій зустрічі не вдалося – поразка 1:2 у принциповому матчі.

Чемпіонат району, перенесені матчі, 14.10, неділя,

ФК “Межирічі” – ФК “Курозвани” – 3:1 (1:1)

Голи: Луцюк Володимир, 12 (0:1), Рибкін Сергій, 13 (1:1), Рибкін Сергій, 55 (2:1), Радовенюк Олександр, 76 (3:1).

Попередження: Матвійчук Андрій, 22 – Поліщук Денис, 38.

“Агат” (Гоща) – “Агат” (Симонів) 1:2

Турнірна таблиця Чемпіонату району після 13 туру.