Актуальне Змагання Гощанщини

Команда Гощанської гімназії перемогла у районній шкільній Спартакіаді + ФОТО + ВІДЕО

Завершився фінальний етап змагань з футболу в залік Спартакіади школярів району 2018-2019 навчального року, під час якого були визначені переможці та призери змагань, які тривали впродовж жовтня.

Ігровий день розпочався з дербі у півфінальному матчі І ліги, між двома Гощанськими командами. На полі була непоступлива боротьба, але під завісу другого тайму гравець Гощанської гімназії завдав удару з лінії карного майданчику і “зняв павутину” з дев’ятки воріт Гощанської ЗОШ, у підсумку мінімальна перемога 1-0 і Гімназія у фіналі.

За другу путівку до фіналу боролися команди Тучинської ЗОШ та Симонівського НВК, у підсумку спортсмени з Тучина були сильнішими за своїх ровесників і святкували перемогу з рахунком 2:0.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО ТА ВІДЕО ФІНАЛЬНИХ ПОЄДИНКІВ СПАРТАКІАДИ

У першому півфінальному матчі серед команд ІІ ліги на футбольне поле вийшли команди Воскодавського та Томахівського НВК, фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу команди з Воскодав з рахунком 2:0.
У другому півфінальному матчі серед команд ІІ ліги, зустрічалися Бочаницький та Садівський НВК, фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:0 на користь команди з Бочаниці.

У матчі за третє місце серед команд І ліги, Гощанська ЗОШ мінімально обіграла Симонівський НВК з рахунком 1:0.

У “маленькому фіналі” серед команд другої ліги, основний час матчу завершився сухою нічиєю, а в серії пенальті фортуна була на боці спортсменів з Томахова – 4:3.

У грі за перше місце серед команд ІІ ліги долю матчу знову вирішувала серія пенальті, основний час зустрічі між командами Воскодавського та Бочаницького НВК завершився нульовою нічиєю, а в драматичній серії пенальті перемогу святкували футболісти Бочаницького НВК – 4:2.

У фінальному матчі серед команд І ліги вболівальники, таки нарешті, побачили парад забитих м’ячів. Але забивала на полі лише одна команда – Гощанська гімназія. Гімназисти ще в першому таймі відвантажили три сухі м’ячі у ворота своїх суперників, а в другому таймі граючи по рахунку довели гру до логічного закінчення та святкували перемогу на змаганнях.