Інші турніри

У матчах 6 туру ДЮФЛРО гощанці двічі поступилися командам КОЛІФКС

Протягом осені на футбольних полях Рівненської області проходять змагання чемпіонату ДЮФЛ у вікових групах 2005-06 рр. та 2003-2004 рр.

“ЦЕНТР-А”
6 тур  
23.10    ДЮСШ (Гоща)    КОЛІФКС-04/05 (Костопіль) 1:4 мол., 1:2 ст.
25.10    ДЮСШ (Костопіль)    «Стандарт» (Рівне)   4:0 мол., 0:0 ст.
25.10    ДЮСШ (Здолбунів)    ДЮСШзФ «Верес» (Рівне) 0:9 мол., 0:9 ст.
26.10    «ОДЕК» (Рівненський р-н)    КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)   0:0 ст.
7 тур  
31.10    КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)    ДЮСШ (Гоща)   матч перенесено
01.11    ДЮСШзФ «Верес» (Рівне)    «Стандарт» (Рівне)    14:0 мол., 3:0 ст.
02.11    «ОДЕК» (Рівненський р-н)    ДЮСШ (Костопіль)
02.11    КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)    ДЮСШ (Здолбунів)
“ЦЕНТР-Б”
6 тур  
23.10    ДЮСШ (Оженин-Острог)    ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)    мол. 3:1
23.10    ХФК «Надія» (Рівне)    КДЮСШ-БЛІСП (Березне)  мол. 0:2, старші – перенесено
24.10    ДЮСШ (Корець)    ДЮСШзФ «Верес»-05-I (Рівне)    мол. 0:1
24.10    ДЮСШ (Корець)    КОЛІФКС-03 (Костопіль)    ст. 1:7
26.10    “Хімік» (Рівне)    «Центр спорту» (Клевань)    матч перенесено
7 тур  
31.10    ДЮСШ (Оженин-Острог)    ДЮСШзФ «Верес»-05-I (Рівне)    мол. 0:0
31.10    ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)    «Центр спорту» (Клевань)    мол. 3:1
01.11    четвер    КОЛІФКС-03 (Костопіль)    ДЮСШ (Оженин-Острог)    ст
01.11    четвер    КДЮСШ-БЛІСП (Березне)    ДЮСШ (Корець)
02.11    п’ятниця    ХФК «Надія» (Рівне)    «Хімік» (Рівне)    мол
02.11    п’ятниця    ДЮСШзФ «Верес»-05-I (Рівне)    «Центр спорту» (Клевань)    мол
“ПІВНІЧ”
4 тур
23.10   РайДЮСШ Сарни    ДЮСШ Рокитне    мол. 3:0
23.10   РайДЮСШ Сарни – ДЮСШ Володимирець мол. 1:1, ст. 1:2
25.10  ДЮСШ Вараш    КДЮСШ «Ізотоп» Вараш    мол. 3:1
25.10   ДЮСШ Дубровиця    ДЮСШ Володимирець-05    мол. 1:4
ДЮСШ Дубровиця    ДЮСШ Володимирець-06    мол. 4:3
ДЮСШ Володимирець-05    ДЮСШ Володимирець-06    мол. 5:0
5 тур
29.10 ДЮСШ Рокитне    ДЮСШ Дубровиця    мол. 1:3
01.11 ДЮСШ Володимирець-05    РайДЮСШ Сарни    ст. 1:1
02.11 ДЮСШ Володимирець-06    ДЮСШ Вараш    мол.
“ПІВДЕНЬ”
4 тур  
22.10    ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)    ДЮСШ-06 (Млинів)  мол. 8:0
23.10    ДЮСШ (Млинів)    ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)  мол. 1:0, ст. 1:0
24.10    ХФК «Тріумф» (Радивилів)    ДЮСШ (Демидівка)  мол. 0:1
24.10    ХФК «Тріумф» (Радивилів)    ФЦ «Дубно» (Дубно)   ст. перенесено
25.10    ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)    ДЮСШ (Радивилів)  мол. 3:0
26.10    ДЮСШ-06 (Млинів)    ДЮСШ (Козин)   мол. 0:2
26.10    ДЮСШ (Млинів)    Рай.ДЮСШ (Дубенський район)    ст.  8:0
5 тур 
29.10    ДЮСШ (Козин)    ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)  мол. 1:2
30.10    ФЦ «Дубно» (Дубно)    ДЮСШ (Млинів)   ст. 0:1
31.10    ХФК «Тріумф» (Радивилів)    ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)  мол. 0:5, ст. перенесено
01.11    ДЮСШ (Демидівка)    ДЮСШ-06 (Млинів)      мол.  2:1
03.11    ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)    ДЮСШ (Млинів)   мол.    11.30

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *