Інші турніри Першість та інші райони Чемпіонат і Кубок

Останню гру ФК “АГАТ” у сезоні – 2018 відсудить Андрій Кущевой – ВСІ ПРИЗНАЧЕННЯ

Головним арбітром поєдинку 26 туру Чемпіонату області, в якому в Гощі зійдуться ФК “АГАТ” та “Ізотоп-РАЕС” і якій буде останній у поточному сезоні для обох колективів, стане Андрій Кущевой. На лінії йому асистуватимуть Володимир Остимчук та Ігор Серветник, інспектор – Володимир Дзюбак, четвертий арбітр – Владислав Дрикін. Вся бригада – з Рівного.

У нинішньому сезоні Андрій Кущевой обслуговував три поєдинки за участю гощанського клубу і в усіх них ФК “АГАТ” поступився супернику – 3 червня у Гощі млинівській “Віліі” 0:1, 8 липня у Рафалівці однойменному клубу 1:3 і 25 серпня у Садовому місцевій команді 0:1.

Цікаво, що у сезоні 2017 року Кущевой судив одну гру ФК “АГАТ” і саме проти “Вілії”, щоправда у Млинові.  28 травня минулого року агатівці також поступилися, але більшим рахунком – 2:4.

Загалом цей арбітр у поточному сезоні відсудив у полі 11 поєдинків Кубку та Чемпіонату, в них показав 46 гірчичників (4,18 карточки за гру – четвертий показник серед арбітрів), жодного разу не вилучав гравців та тричі призначав пенальті.

Повна статистика Андрія Кущевого у Чемпіонаті та Кубку області сезону 2018 року.

Повна статистика Андрія Кущевого у Чемпіонаті та Кубку області сезону 2017 року.

Всі призначення арбітрів на найближчий вік-енд.

Чемпіонат області.

04.11, неділя.

ФК «АГАТ» (Гоща) – «Ізотоп-РАЕС» (Вараш)

14:00 (матч юнацької команди – 11:30), стадіон ДЮСШ (смт Гоща).

Головний рефері – А.Кущевой, лайнсмени – В.Остимчук, І.Серветник, четвертий рефері – В.Дрикін, інспектор – В.Дзюбак.

«Коливань» (Клевань) – «Колос» (Кричильськ)

14:00 (матч юнацької команди – 11:30), стадіон “Парк” (Клевань).

Головний рефері – С.Каращук, лайнсмени – Р.Никорович, Ю.Шамич, четвертий рефері – В.Савтира, інспектор – В.Кобилецький.

ФК «Рафалівка» – «Маяк» (Сарни)

14:00 (матч юнацької команди – 11:30), стадіон “РАФ-Брук” (Рафалівка).

Головний рефері – А.Ганіченко, лайнсмени – Т.Ткачук, В.Саварин, четвертий рефері – Т.Штинь, інспектор – М.Васюта

«Полісся» (Рокитне) – «Сокіл» (Радивилів-Крупець)

14:00 (матч юнацької команди – 12:00), стадіон “Ювілейний” (Рокитне).

Головний рефері – А.Шевчук, лайнсмени – С.Свірідов, О.Гладков, четвертий рефері – М.Шибунька, інспектор – І.Коваль.

07.11, середа.

ФК «Садове» – ФК «Малинськ»

14:00, селищний стадіон.

Головний рефері – В.Дзюра, лайнсмени – С.Швидун, Т.Кир`янчук, четвертий рефері – В.Кулай, інспектор – В.Гуменний.

Матч юнацьких команд відбудеться 03.11.18 стадіон ДЮСШ Верес (Рівне), початок о 12:00.

Головний рефері – В.Кулай, лайнсмени – Ю.Возьний, О.Мазурук.

«Вілія» (Млинів) – ОДЕК (Оржів)

14:00, стадіон “Колос” (Млинів).

Головний рефері – М.Фірсов, лайнсмени – В.Дрикін, Т.Ткачук, четвертий рефері – Ю.Карпович, інспектор – О.Гіль.

Матч юнацьких команд відбудеться 04.11.18 стадіон “Колос” (Млинів), початок о 11:00.

Головний рефері – Ю.Карпович.

Першість область.

03.11, субота

14:00 – ФК “Вельбівне” – “ОТГ Клевань-Оржів”

Головний рефері – В.Дрикін, лайнсмени – М.Шибунька, О.Колнер.

14:00 – “Локомотив” (Здолбунів) – “Енергія” (Володимирець)

Головний рефері – О.Ганіченко, лайнсмени – І.Гапончук, Ю.Карпович.

14:00 – “Колос” (Рачин) – “Свиспан” (Костопіль)

Головний рефері – Т.Кир’янчук, лайнсмени – М.Полукеєв, В.Саварин.

04.11, неділя.

14:00 – “Лісівник” (Дубровиця) – “Полісся” (Малятин)

Головний рефері – С.Яремчук, лайнсмени – Ю.Гаркуша, Ю.Пархомчук.

Чемпіонат ветеранів.

1/2 фіналу, матчі-відповіді, 03.11, субота:

14:00 – «Славія» (Рівне) – «Полісся» (Рокитне)

Головний рефері – С.Милян, лайнсмени – С.Бородавкін, В.Присяжнюк.

14:00 – «Маяк» (Сарни) – «Autoplus» (Млинів).

Головний рефері – А.Ганіченко, лайнсмени – С.Швидун, І.Серветник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *