Актуальне Чемпіонат і Кубок

ОДЕК не зумів обігнати ФК “Малинськ” у боротьбі за “срібло” Чемпіонату області + ФОТО + ВІДЕО

Через зайнятість ОДЕК та ФК “Малинськ” в аматорському Чемпіонаті України останні матчі цих клубів у Чемпіонаті області проводилися пізніше від інших, а саме – у середу, 7 листопада. Щоправда, млинівська “Вілія” відмовилася від поєдинку з багаторазовим чемпіоном Рівненщини, таким чином оржівський ОДЕК уп’яте (!) в сезоні отримав технічну перемогу над суперником. Отже, завершальним матчем сезону у першій обласній лізі стала гра ФК “Садове” – ФК “Малинськ”.

Команду з Березнівщини у матчі проти садівчан влаштовувала лише перемога, адже тільки вона дозволяла підопічним Богдана Самардака зрівнятися з ОДЕКом за очками, але випередити оржівський клуб завдяки кращим показникам в очних поєдинках. Щодо ФК “Садове”, то у випадку перемоги в звітній зустрічі господарі наздоганяли б “Калину” і могли змістити бугринців з четверотого місця також завдяки перевазі в очних протистояннях.

Зрозуміло, що реально оцінюючи стан речей, сподіватися на подвиг з боку гравців ФК “Садове” у грі проти одного з грандів обласного футболу було важко. Тим більше, що на лаві запасних у господарів перебував лише один футболіст, тоді як у суперника вона просто “тріщала” від кількості бажаючих вийти на поле.

Героєм першого тайму звітного поєдинку став нападник ФК “Малинськ” Віталій Брикса. Кращий бомбардир Чемпіонатів області 2013 року (у складі “Енергії” він тоді забив 17 м’ячів) та 2016 року (ФК “Малинськ”, 14 голів) вже на протязі першого тайму оформив хет-трик, фактично знявши питання про переможця матчу. Щоправда, за рахунку 0:2 гості не гостинно повелися у карному майданчику з Богданом Новаком і головний рефері призначив пенальті. Володимир Гайдук ушосте в сезоні з одинадцятиметрової позначки виявився точним і провів свій загалом 28 гол у поточному Чемпіонаті. Такий гросмейстерський результат дозволив нападнику ФК “Садове” впевнено виграти гонку бомбардирів та встановити новий рекорд для Чемпіонатів області у поточному сторіччі.

Відзначитися ФК “Малинськ” вдалося і в дебюті другого тайму зустрічі, коли колишній гравець юнацького “Шахтаря” Василь Штандер ефектно пробив у дальній кут воріт Андрія Мозерова після флангової подачі. Гравці команди-гостя могли довести рахунок взагалі до непристойного на 60-ій хвилині, проте Олександр Гергелюк “пошкодував” суперника і з “крапки” поцілив у бокову стійку.

В подальшому ігровою перевагою володіли футболісти ФК “Малинськ”, садівчани ж пробували органзізовувати контратаки. Але ні тій, ні іншій стороні відзначитися більше не вдалося і матч завершився другою крупною перемогою малинської команди над клубом із Садового.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “САДОВЕ” – ФК “МАЛИНСЬК”

Такий результат дозволив повпреду Березнівшини зберегти за собою друге місце в турнірній таблиці та втретє поспіль завоювати срібні нагороди, а от ФК “Садове” залишився на сьомій сходинці. Щоправда, порівнюючи з результатом минулого сезону та авральним темпами формування команди на початку нинішнього Чемпіонату області, цьогорічний виступ клубу можна вважати як мінімум задовільним.

Протокольні дані матчів.

ФК “Садове” – ФК “Малинськ” – 1:4 (1:3)

07.11.2018. 26 тур. Садове. 100 глядачів.

Головний арбітр: Дзюра Володимир (Рівне)

Незабиті пенальті:
Гергелюк Олександр (ФК “Малинськ”), 60 (штанга)

ФК “Садове”: 27.Мозеров Андрій; 4.Дмитрук Олександр; 22.Пархомчук Анатолій; 15.Новак Сергій; 5.Новак Богдан; 6.Бондарчук Андрій; 19.Оксенюк Андрій; 14.Жак Вадим (к) (9.Гребень Станіслав, 46); 7.Гайдук Володимир; 16.Неберикут Владислав; 21.Каращенко Віктор.
Середній вік: 27,9 року.

Попередження: Проневич Дмитро, 43; Луцюк Дмитро, 52 (усі – ФК “Малинськ”)

ФК “АГАТ” (Гоща) – “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – 2:0 (1:0)

04.11.2018. 26 тур. Гоща. Стадіон ДЮСШ. 50 глядачів.

Головний арбітр: Кущевой Андрій (Рівне)

Голи:
Ловинюк Олександр (Федосенко Юрій, Любар Олександр) – штрафний, 3 (1:0)
Бойко Олександр (Зубарєв Павло), 89 (2:0)

ФК “АГАТ” (Гоща): 12.Кухарчук Сергій; 20.Сержанюк Олексій; 2.Макарчук Олександр; 19.Сачук Вадим (4.Блажиєвський Ігор, 29); 9.Хомончак Володимир; 5.Цвик Сергій; 18.Новосад Максим (8.Величко Володимир, 90); 11.Федосенко Юрій (13.Зубарєв Павло, 51); 10.Ловинюк Олександр; 13.Царьов Вадим (16.Глаз Володимир, 74); 17.Любар Олександр (14.Бойко Олександр, 63)
Середній вік: 27,5 року.

Попередження: Новосад Максим, 45 – Поляков Олександр, 12; Гуменюк Максим, 79; Кушнір Олександр, 88

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “АГАТ” – “ІЗОТОП-РАЕС”

ФК “Рафалівка” – “Маяк” (Сарни) – 0:0

04.11.2018. 26 тур. Рафалівка. Стадіон “Раф-Брук”. 250 глядачів.

Головний арбітр: Ганіченко Олександр (Рівне)

Попередження: Левков Вадим, 39; Стельмах Віктор, 85 – Назаренко Дем’ян, 37;

“Полісся” (Рокитне) – “Сокіл” (Радивилів-Крупець) – 0:2 (0:1)

04.11.2018. 26 тур. Рокитне. Стадіон “Ювілейний”. 80 глядачів.

Головний арбітр: Шевчук Андрій (Рівне)

Голи:
Феленюк Тарас, 67 (0:2)

Попередження: Гордійчук Вадим, 64; Колодич Олександр, 65 – Байцер Володимир, 12; Ковальчук Сергій, 34; Іщук Павло, 64.

“Коливань” (Клевань) – “Колос” (Кричильськ) – 3:0

04.11.2018. 26 тур. Технічний результат. Клевань. Стадіон “Колос”.

“Вілія” (Млинів) – ОДЕК (Оржів) – 0:3

07.11.2018. 26 тур. Технічний результат. Млинів. Стадіон “Колос”.