Інші турніри Актуальне Футзал

В Аматорській лізі Рівненщини відбулися матчі 2 туру + ФОТО + ВІДЕО

Другий свій поєдинок в аматорській лізі “Ребелс” проводив проти “Вікторії”, котра в першому турі крупно поступилася “Rivne United”. Зважаючи на цей факт, “червоно-чорні” дещо легковажно віднеслися до даного матчу, розраховуючи взяти три очки “малою кров’ю”. Вигравши перший тайм 3:0, тричі поціливши у каркас воріт та не використавши ще з дюжину нагод для взяття воріт суперника, “Ребелс” після перерви почав потроху втрачати перевагу в рахунку.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З ПОЄДИНКІВ АМАТОРСЬКОЇ ЛІГИ

На 33-й хвилині результат у матчі взагалі став нічийним і ледве “Ребелс” знову вийшов уперед, як “Вікторія” вкотре забила у відповідь!

Підсумковій перемозі команда завдячує Дмитру Калюжному, який у цій зустрічі доречно “розстрілявся”, відправивши у сітку чужих воріт п’ять м’ячів, а останній свій гол провівши за 15 секунд до фінальної сирени.

“Вікторія” – “Ребелс” – 5:6 (5:6)

10.11.2018. Зала ЗОШ №27, Рівне.

Голи: Калюжний Дмитро, 7 (0:1), Калюжний Дмитро, 14 (0:2), Панасюк Віктор, 17 (0:3), Лук’янчук Андрій, 21 (1:3), Колодинський Олександр, 25 (2:3), Калюжний Дмитро, 29 (2:4), Колодинський Олександр, 31 (3:4), Джум Андрій (автогол), 33 (4:4), Калюжний Дмитро, 36 (4:5), Луцюк Андрій, 37 (5:5), Калюжний Дмитро, 40 (5:6).

“Ребелс”: Головенко Богдан; Джум Андрій; Калюжний Дмитро; Кресанов Серргій; Михальчук Олександр; Михальчук Павло; Огібовський Андрій; Панасюк Віктор; 14.Штундер Василь.

Попередження: Головенко Богдан, 35.

“Rivne United” – “Coral” – 5:7 (5:7)

Голи: Гуменюк Юрій, 1 (0:1), Синицький Михайло, 4 (1:1), Тумак Іван, 11 (2:1), Вєтров Борис, 12 (3:1), Левчук Сергій, 15 (3:2), Дячук Юрій, 19 (4:2), Дячук Юрій, 20 (5:2), Левчук Сергій, 25 (5:3), Шипуков Валерій, 27 (5:4), Величко Володимир, 27 (5:5), Гуменюк Юрій, 30 (5:6), Левчук Сергій, 33 (5:7)

“Advoteam” – “Ювілейний” – 4:0, “Вікінг” – “Штанга” – 4:7

Турнірна таблиця Аматорської другої ліги з футзалу на 11 листопада.

11 “Ювілейний” 2 0 0 2 4 15 -11 0

Шахматка Аматорської другої ліги з футзалу на 11 листопада.

11. “Ювілейний” 0:4 4:11 -X-

Наступні матчі в Другій лізі будуть зіграні 15-16 листопада.

15.11.2018, ЗОШ 26 18.00 Рівне ФАМ – Штанга, 19.00 Ребелс – Rivne United
16.11.2018 ЗОШ 26, 18.00 Вікінг – Вікторія, 19.00 Advoteam – Coral.

Третій тур в першій та другій лізі буде проводитися в підтримку гравця команди “Реал-Рівне” Мартинчука Віталія, який під час матчу між “Реал-Рівне” та “Свиспан-Костопіль” отримав травму (перелом гомілкостопа). Операція коштувала 13000 грн. На матчах за суддівським столом буде знаходитись скринька для збору коштів.

Аматорська перша ліга Рівненщини з футзалу, 1 ліга, 2 тур, 11.11, неділя,

“Свиспан” (Костопіль) – “Реал-Рівне” 4:2 “Альянс” – “Рівнегаз” 1:3 “InterbetonBud-Рівне 112” – “Комфорт-Сервіс” 5:3 “Хімік” – “Рівнеобленерго” 4:4 “Derby” – “Квартал” 8:1