Актуальне Україна

П’ять гравців рівненських клубів увійшли до списку 33 кращих футболістів першого півріччя Чемпіонату ААФУ

Журналісти SportArena визначили список 33-х найкращих гравців Чемпіонату України серед аматорів у першій частині сезону 2018-2019 років. До цього почесного переліку увійшли відразу п’ятеро представників рівненських команд – три футболісти оржівського ОДЕК та двоє виконавці ФК “Малинськ”.

Зокрема, Юрій Кособуцький став третім на позиції воротарі:

Юрій Кособуцький (ОДЕК Оржів Рівненська область)

11 матчів – 5 пропущених м’ячів – 6 «сухих» матчів

Традиційно надійно грає і воротар ОДЕКа. За винятком буквально одного-двох матчів на всіх рівнях (включаючи всеукраїнський та обласний), Кособуцький був надійним та впевненим у власних силах. 38-річний голкіпер у матчах проти найближчих конкурентів, здебільшого, грав на нуль – що, звичайно, доводить високий клас оборонної ланки оржівців. 

Сергій Чикалюк-Козакевич став третім на позиції центральні захисники:

Сергій Чикалюк-Козакевич (ОДЕК Оржів Рівненська область)

10 матчів – 3 голи – 1 асист

33-річний старожил оржівського колективу цьогоріч певний час пропускав через травми та дискваліфікації, було неприємне вилучення в матчі з Карпатами. Тим не менш, свої провідні якості Чикалюк-Козакевич використовував сповна. Він прекрасно діяв у власному карному майданчику й добре долучався на стандарти. Їхня пара із Мучаком – одна із найбільш непрохідних у Групі 1.

Василь Лойко став третім на позиції ліві захисники:

Василь Лойко (ФК Малинськ Рівненська область)

12 матчів – 1 гол – 4 асисти

Лойко та Луцюк (екс-гравець ФК “Гоща-АМАКО” – прим.) – надійні флангові захисники потужної команди із Рівненщини, яка за останній рік досягла великого прогресу. Окрім того, що вони виконують безпосередню роботу, ще й здорово допомагають атакам. Василь, якого номінуємо в збірну півріччя, неодноразово доставляв м’ячі з флангу в карний майданчик, що було досить зручно для атакувальних гравців. Непогано виконує й стандарти.

Олександр Ніколайчук став третім на позиції атакуючі півзахисники:

Олександр Ніколайчук (ОДЕК Оржів, Рівненська область)

11 матчів – 8 асистів

Із Колядою, Трофимчуком та Капустинським чудово комбінували, регулярно постачаючи на передову тонкі передачі. Найкраще у цьому плані виступив Ніколайчук. А якщо ще й врахувати два асисти в анульованому матчі із острозькою Коброю, то Олександр може претендувати на звання найкращого розпасівника не тільки в Групі 1, а й у чемпіонаті в цілому.

Артем Корольчук став другим на позиції нападники:

Артем Корольчук (ФК Малинськ Рівненська область)

11 матчів – 9 голів – 1 асист

28-річний форвард із Житомирщини більшість кар’єри провів на професіональному рівні – з перемінним успіхом грав за Оболонь-Бровар, при своїй рідкісній антропометрії (2 метри зросту) мало забивав. А от у Малинську знайшли можливість відродити забивний інстинкт Корольчука і тут він є лідером атак, до того ж, допомагає товаришам скидками. Певний час лідирував у всьому чемпіонаті за голами, зараз – лідер бомбардирської гонки Групи 1.

Повний перелік 33 кращих футболістів Чемпіонату ААФУ – своєрідної збірної півріччя сезону 2018/2019 років можна побачити на самому спортивному порталі.

Нагадаємо, що в першу символічну збірну півріччя та список 33 найкращих гравців аматорського Чемпіонату ААФУ сезону 2017/2018 року також потрапили гравці з Рівненщини. Зокрема, це були екс-футболіст ФК “Гоща-АМАКО” і тоді діючий гравець ОДЕКа Віталій Богданов, його партнери Юрій Красномовець, Микола Коляда, Павло Таргоній і представник ФК “Малинськ” Богдан Скоцький.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of