Актуальне Всеукраїнські турніри

Звільнений адміністратор “Вереса” критично “пройшовся” по керівництву рівненського клубу

Звільнення адміністратора рівненського «Вереса» Bogdan Govorovsky набуло чималого резонансу. Як повідомляв нам сам Богдан, про своє звільнення він дізнався з інтернету, а вже потім відбулася зустріч із спортивним директором рівнян Орестом Балем. Софія Дорощукпоспілкувалася із Богданом Говоровським на тему його звільнення та роботи у рівненському клубі.

– Робота адміністратора – це все. Вся команда трималася на роботі адміністратора. Це готелі, тренувальні поля, бути 24 години на добу з командою, організовувати поїздки, відсилати різного роду листи. Якщо ти професіонал, то нічого важкого у роботі адміністратора немає. Я у футболі вже приблизно 20 років. Я сам по собі взагалі агент, футбольний менеджер, я футболістів продавав, шукав і зараз цим займаюся. Я у «Верес» пішов, бо думав, що там все серйозно буде, а виявилося, що не дуже…

▶️ У нашій попередній розмові ви розказали, що дізналися про звільнення з інтернету, а тоді вже з вами говорив спортивний директор Орест Баль. Коли ви приїхали до Рівного за документами, ви мали розмову зі Шандруком (звільнити вас – це його ініціатива) чи з керівництвом?

– Ні, не було зустрічі з Шандруком. Заховався десь, боїться зі мною говорити. Ніхто там особо зі мною не говорив. Була зустріч з Балем лише, передав йому весь інвентар, екіпірування. Ніхто причину звільнення не пояснив. Я сам мав йти ще після гри з «Чайкою», після цих шістьох замін. Як можна шість замін зробити? Я кричав їм: «Що ви робите?». А Шандрук мене взагалі не слухав. Я після гри підійшов до нього і сказав: «Чого я маю через твої помилки страждати? Я приїхав сюди гроші заробляти. У мене є сім’я, я працюю з командою 24 години на добу». Або Шандруку дійсно треба було зробити 6 замін, або він не знає, що якщо він випустив гравця на заміну, а потім його ж замінив, то це рахується як заміна. Регламент треба читати.

▶️ Які стосунки у головного тренера з футболістами?

– Та ніяких стосунків. Він думав, що це він результат робить, а результат робили самі хлопці. В Тернополі він взагалі ніякою ситуацією не володів, він щось там кричав, а хлопці своє грали. Хлопці думали, що премію отримають, а виявилося, що навіть премії за матч з «Нивою» немає. Як головний тренер ти маєш зустрітися з президентом, обговорити преміальні… Хлопці сподівалися отримати премію, але нічого не було. Якби в Тернополі було 0:0,то Шандрука прибрали б. Але зараз не знаю, що буде. Авторитету у нього взагалі не було, у мене і в клубного лікаря найбільший авторитет був серед команди. До мене люди дзвонять, футболісти дзвонять, кажуть, щоб я подзвонив Хахльову і розказав «про цих двох п*дарасів». Я говорю так як є, як мені говорять.

А що мені до Хахльова дзвонити? Якби Хахльову було цікаво, то він би зв’язався зі мною, запитав . Мені казали, що до Хахльова прийшов Шандрук і сказав, що він буде «прибирати» адміністратора. Хахльов запитав причину, що там сталося і сказав: «Ви берете на себе відповідальність?». Шандрук відповів, що він бере, бо він головний тренер. Але я все одно мав йти після «Чайки», не можу з такими працювати.
А Хахльову так і треба. От ти президент, команда виграла, дай преміальні. Головний тренер не пішов просити преміальні, бо він боявся, щоб його не вигнали. Шандрук не розуміє, що не він команду робить, а вона його зробила.
▶️ Нормального спілкування між тренером і футболістами не вийшло …

– Який там тренер? Там аматор. Він нічого не питає. Він як тренер має ввечері подзвонити, запитати чи всі здорові, а він на тренування приходить, а в того футболіста нога болить, в іншого спина і вже тоді Шандрук йде до лікаря щось дізнаватися. Ну як можна бути таким «глухонімим»? Так його і називаємо.
Вова Гоменюк взяв Шандрука на роботу. Якщо діяти правильно, то Гоменюк іде, то ти маєш з ним іти. А не ти біжиш до президента і «ср*ку лижеш». Якби у нас був нормальний тренер, то ми б були на першому чи другому місці 100%. Але вже багатьох футболістів вигнали, Боровець пішов, ще там пару піде і все, не буде тієї команди.

▶️ Вам вдалося попрацювати з Гоменюком. Як він вам як тренер і як людина?

– Він «золота» людина і як тренер. Він футболіст був хорошим, сам починав і сам всього досягав. Він дуже багато чого як тренер досягне,от побачите. За нього хлопці горою стояли.

▶️ Ситуація з Котлярем. Він дійсно порушив спортивний режим ?

– Я тоді був у Луцьку, але мені Котляр казав, що він був нормальний. Точно можу сказати лише те, що Шандрук давно шукав причину вигнати його з команди, бо всі Котляра в команді слухалися.

▶️ З вами за роботу розрахувалися, а то знаємо, що з цим бувають проблеми?

– Вони заплатили те, що я відробив. Якби я хотів, то мене не звільнили б. Причина яка? Причини немає. Але я сам збирався йти. Та й платили вони там мінімально. Нащо рік судитися з ними?

Шкода тільки фанатів та вболівальників. Я таких активних та відданих вболівальників ще ніде не бачив. Вони вірять в команду, вірять керівництву, а їх обманюють. Хочу дуже подякувати вболівальникам за підтримку. Атмосфера на матчах та поза ними була на найвищому рівні. Це люди, які дійсно люблять свій клуб, свою команду і живуть нею. Навіть виїзні матчі ставали домашніми. Навіть у не найкращі часи у нас завжди була підтримка.Сподіваюсь, що у вас все буде добре і найсвітліші часи ще попереду. Ви на це заслуговуєте, як ніхто.

#FCVR57interwiev

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *