Актуальне Першість та інші райони Футзал

Команда “Ребелс – Гоща АТО” здобула першу перемогу в Чемпіонаті міста + ФОТО

У суботу, 1 грудня, у Рівному відбулися дві перенесені зустрічі Чемпіонату міста з футзалу, а також чотири з восьми матчів першого раунду Кубку мера. Відкривали ігровий день “Ребелс – Гоща АТО” та “Обласна дитяча лікарня”, які до цього очного поєдинку не змогли набрати жодного залікового балу. Вдаліше дебют зустрічі провели представники Гощанського району, котрі і зуміли відкрити рахунок – відзначився Віктор Панасюк, котрий у Чемпіонаті Гощанщини в цьому сезоні відіграв за ФК “Садове-2”.

Надалі на паркеті точилася рівна боротьба, обидві колективи мали по кілька непоганих нагод провести м’яч. Проте, в підсумку, пофортунило саме “жовто-синім”, котрі під завісу поєдинку подвоїли свою перевагу – забив Олександр Попчук, який в Чемпіонаті району захищає кольори ФК “Курозвани”.

Відтак, “суха” перемога з рахунком 2:0 принесла перші залікові бали і другому представнику району на цих змаганнях. Цікаво, що саме “Ребелс – Гоща АТО” і ФК “Горбаків” найближчої суботи зійдуться між собою, щоправда у кубковому поєдинку.

У другому перенесеному матчі зустрічався безсумнівний фаворит Чемпіонату міста – “Славія” – та укомплектований досвідченими гравцями “Хімік”. Крім того, у складі перших на паркет вийшов гравець ФК “АГАТ” Максим Новосад, а за других – його партнери Володимир Ткачук, Сергій Цвик та Володимир Хомончак.

Звіт про гру від сайту ФК “Славія”:

У грі проти ФК “Хімік” відкрили рахунок гравці ФК “Славія”, проте супернику швидко вдалося відігратися. Більшу половину першого тайму команди шукали щастя то поблизу одних, то поблизу інших воріт. А уже наприкінці першої половини гри дві результативні атаки провели великоомелянці. Два м’ячі влетіло у ворота ФК “Хімік” протягом однієї хвилини. На перерву команди пішли при рахунку 3:1.

Другий тайм розпочався із скорочення відставання у рахунку. Гравці ФК “Хімік” провели вдалу атаку напочатку другої половини гри – 3:2. Далі обидві команди гостро атакували проте, забити не вдавалося аж до восьмої хвилини другого тайму. Ще одну вдалу атаку провели гравці “Хіміка” – 3:3. Правда рівність на рахунку протрималася лише три хвилини. Навала “Славії” завершилася результативним ударом у площину воріт – 4:3. Суперник великоомелянців раз пораз намагався завдавати удари по воротах, але впевнена гра воротаря та надійність захисників не дозволяли цим ударам досягати цілі. Натомість справдилась відома футбольна приказка: “побігли в наступ – потрапили в полон”. Уже в самому кінці зустрічі ФК “Славія” забила ще раз, на цей раз встановивши остаточний рахунок 5:3.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “СЛАВІЯ” – “ХІМІК”

Перенесені матчі Чемпіонату міста.
“Обласна дитяча лікарня” – “Ребелс – Гоща АТО” 0:2 “Славія” – “Хімік” 5:3

“Славія” в цей же вечір відіграла свій другий поєдинок, в якому просто розтрощила команду В/Ч 3055 з рахунком 23:0. Після цього на майданчик вийшла бугринська “Калина” і в напруженій зустрічі обіграла ФК “Костопіль” з результатом 5:3, першою з повпредів Гощанщини кваліфікувавшись до чвертьфіналу змагань.

Матчі 1/8 фіналу Кубку мера.

“Славія” – В/Ч 3055 23:0 “Калина” – ФК “Костопіль” 5:3 “Епіцентр К” – “Західний” 1:5 “Поліська Січ” – “Інтербетонбуд-Рівне 112” 3:5

Розклад поєдинків 8 грудня, субота.

19:00 ФК “Горбаків” – “Ребелс – Гоща АТО” 19:50 “Комфорт-Сервіс” – “Рівне ФАМ”  20:40 “Хімік” – ФК “Борщівка” 21:30 Жеребкування 1/4 фіналу Кубку 21:40 “Квартал” – “Обласна дитяча лікарня

Турнірна таблиця Чемпіонату міста Рівне з футзалу на 1 грудня.