Екстра-ліга, 10 тур, МФК “Кардинал-Рівне” vs “Енергія” – ОНЛАЙН

Анонс матчу від прес-служби Асоціації футзалу України.

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Енергія» (Львів)
15 грудня. Рівне. СК ДЮСШ №4. 13:00. LIVE: телеканал «XSPORT»​ та Youtube АФУ

Один з центральних матчів туру відбудеться у Рівному. Нагадаємо, що перше номінально домашнє для «Кардинала-Рівне» протистояння між цими командами відбулося у Львові. Тоді підопічні Станіслава Гончаренка повели ударну другу половину зустрічі і після 0:1 за результатами першого тайма, здобули перемогу – 5:1.

Нещодавно львів`яни здолали своїх опонентів у рамках Кубка ліги і спробують повторити приємний для себе результат в Екстра-лізі. Втім, щоб продовжити перебувати серед трійки лідерів «кардиналівцям» потрібні лише три очки. Натомість, «енергетики» не зможуть піднятися вище у турнірній таблиці, а у разі поразки ризикуватимуть опинитися поза шісткою лідерів. Тож, як одні, так інші спробують завершити це протистояння на свою користь.

Матч 10-го туру чемпіонату футзальної Екстра-ліги “Кардинал-Рівне” – “Енергія” обслужить бригада арбітрів у складі: Олексій Фесенко (Харків) та Олександр Білащенко (Чернігів). Третій арбітр: Володимир Дзюра (Рівне).

Хронометрист: Віктор Самков (Рівне)

Спостерігач арбітражу: Василь Кузьменко (Київ)

Футзальний клуб «Кардинал-Рівне» спільно із туристичним партнером, турагентством «Coral Travel у Словацькому», у перерві домашнього матчу чемпіонату Екстра-ліги проти львівської “Енергії” – розіграють серед уболівальників безкоштовну подорож до однієї з європейських столиць на одну особу!

Учасниками розіграшу стануть уболівальники, яким пощастить придбати акційну програмку-квиток на суботній матч – із спеціальною наклейкою всередині. А переможе той, хто виконає озвучені перед початком розіграшу умови конкурсу.

Детальніше про умови участі у розіграші подорожі до Європи – повідомимо під час першого тайму матчу «Кардинал-Рівне» – «Енергія».