Актуальне Першість та інші райони Чемпіонат|Кубок

У рейтингу “Fair play” обласних команд ФК “АГАТ” виявився сьомим + всі грубіяни Чемпіонату та Першості

ФК “АГАТ” (Гоща) у Чемпіонаті області 2018 року посів сьоме місце у рейтингу “Fair play”. Гощанці у 23 матчах змагань отримали 43 жовті та одну червону картки, заробляюючи в середньому 2 штрафні бали за зустріч. А найменшу кількість балів у поєдинках Першої ліги Рівненськох області сезону 2018 року отримав ФК “Малинськ” – у середньому 1,58.

Оржівський ОДЕК посів друге місце у цьому рейтингу. Команда з Рівненського району набрала в підсумку, навіть, менше балів, ніж повпред Березнівщини – лише 33 проти 38. Проте бронзовий призер Чемпіонату області провів і значно менше поєдинків – 20 проти 24.

Третім у рейтингу найбільш коректних колективів Першої ліги став чемпіон Рівненщини – сарненський “Маяк”, представники Гощанського району – ФК “Садове” і “Калина” – посіли, відповідно, четверте і десяте місця.

Нагадаємо, у минулому році приз “Справедливої гри” виборов ОДЕК, у 2016-у – ФК “АГАТ”, у 2015-у – березнівський “Случ”.

Найбільш коректною командою у Першості області став “Стир” із Демидівки – 12 жовтих і одна червона картки в підсумку дали 1,15 балів за матч. Другою за коректністю командою став дубенський “Імпульс” (1,25 бала), третьою і першою серед команд, котрі зіграли у фінальній пульці – “Лісівник” із Дубровиці (1,75 бала).

Нагадаємо, у минулому році приз “Справедливої гри” у Другій лізі завоював рівненський “Водник”, у 2016-у – “Стир”, у 2015-у – кричильський “Колос”.

Як вже раніше повідомлялося, за підсумками сезону найбільшим “грубіяном” в складі ФК “АГАТ” став Олександр Макарчук (одна червона та чотири жовті карточки), ще по чотири “гірчичники” отримали Володимир Баранчук, Ігор Блажиєвський та Володимир Хомончак. Наймолодший гравець, який отримав жовту картку – Владислав Бугаєць (17,257 року), найстарший – Сергій Шаюк (35,213 року).

Штрафники ФК “АГАТ” (Гоща) у сезоні 2018 року

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Макарчук Олександр ФК “АГАТ” (Гоща) 1 4 9
Баранчук Володимир ФК “АГАТ” (Гоща) 0 4 4
Блажиєвський Ігор ФК “АГАТ” (Гоща) 0 4 4
Хомончак Володимир ФК “АГАТ” (Гоща) 0 4 4
Зубарєв Павло ФК “АГАТ” (Гоща) 0 3 3
Федосенко Юрій ФК “АГАТ” (Гоща) 0 3 3
Цвик Сергій ФК “АГАТ” (Гоща) 0 3 3
Ядчишин Роман ФК “АГАТ” (Гоща) 0 3 3
Бойко Олександр ФК “АГАТ” (Гоща) 0 2 2
Джум Андрій ФК “АГАТ” (Гоща) 0 2 2
Новосад Максим ФК “АГАТ” (Гоща) 0 2 2
Омелянюк Андрій ФК “АГАТ” (Гоща) 0 2 2
Сачук Вадим ФК “АГАТ” (Гоща) 0 2 2
Сержанюк Олексій ФК “АГАТ” (Гоща) 0 2 2
Ситницький Ілля ФК “АГАТ” (Гоща) 0 2 2
Бугаєць Владислав ФК “АГАТ” (Гоща) 0 1 1
Буркалець Олег ФК “АГАТ” (Гоща) 0 1 1
Глаз Володимир ФК “АГАТ” (Гоща) 0 1 1
Любар Олександр ФК “АГАТ” (Гоща) 0 1 1
Царьов Вадим ФК “АГАТ” (Гоща) 0 1 1
Шаюк Сергій ФК “АГАТ” (Гоща) 0 1 1
Ющук Борис ФК “АГАТ” (Гоща) 0 1 1

Загалом, в сезоні 2018 року у Чемпіонаті Рівненської області арбітри у 156 матчах показали 542 жовті картки (3,47 “гірчичника” за гру), 27 разів судді вилучали футболістів (0,17 червоні картки на поєдинок), сім разів гравці отримували пряму червону.

У своєрідному рейтингу грубіянів перше місце посідає Андрій Оксенюк, який у матчах за “Коливань” (перше коло) та ФК “Садове” (друге коло) отримав одну червону та сім жовтих карток (загалом – 12 штрафних балів), на один бал від нього відстали два футболісті “Ізотоп-РАЕС” – Андрій Кедич та Олександр Кушнір, а також Тарас Феленюк із “Сокола”.

Всі грубіяни Чемпіонату області у сезоні 2018 року

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Оксенюк Андрій ФК “Садове” 1 7 12
Кедич Андрій “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 1 6 11
Кушнір Олександр “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 1 6 11
Феленюк Тарас “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 1 6 11
Нестерчук Ярослав “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 1 5 10
Питель Олександр “Колос” (Кричильськ) 0 10 10
Ситник Дмитро “Маяк” (Сарни) 1 4 9
Байцер Володимир “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 1 3 8
Господинчик Андрій “Калина” (Бугрин) 1 3 8
Ковальчук Сергій “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 1 3 8
Макарчук Олександр ФК “АГАТ” (Гоща) 1 3 8
Молоткевич Андрій “Вілія” (Млинів) 1 3 8
Омелянюк Андрій ФК “АГАТ” (Гоща) 1 3 8
Савончук Володимир “Калина” (Бугрин) 1 3 8
Ковальчук Віталій “Полісся” (Рокитне) 0 8 8
Талімончук Олександр “Калина” (Бугрин) 0 8 8
Брикса Віталій ФК “Малинськ” 1 2 7
Воробей Роман ФК “Малинськ” 1 2 7
Котвінський Олександр “Вілія” (Млинів) 1 2 7
Павлюк Тарас “Калина” (Бугрин) 1 2 7
Семенчук Богдан “Коливань” (Клевань) 1 2 7
Стельмах Віктор ФК “Рафалівка” 1 2 7
Шевчук Антон “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 1 2 7
Богуславський Сергій “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0 7 7
Драганчук Тарас “Колос” (Кричильськ) 0 7 7
Жилінський Максим “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0 7 7
Ліщишин Андрій “Вілія” (Млинів) 0 7 7
Левчук Андрій “Коливань” (Клевань) 0 7 7
Поляков Олександр “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 0 7 7
Хрипа Едуард “Вілія” (Млинів) 0 7 7
Мирончук Іван “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 1 1 6
Чепіга Роман “Колос” (Кричильськ) 1 1 6
Гончар Віталій “Полісся” (Рокитне) 0 6 6
Засєкін Микола “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 0 6 6
Ліщук Павло “Вілія” (Млинів) 0 6 6
Марченко Олександр “Калина” (Бугрин) 0 6 6
Назаренко Дем’ян “Маяк” (Сарни) 0 6 6
Скоцький Богдан ФК “Малинськ” 0 6 6
Чугай Сергій “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 0 6 6
Гайдук Володимир ФК “Садове” 1 0 5
Грушицький Павло ФК “Садове” 1 0 5
Кобрин Олександр “Коливань” (Клевань) 1 0 5
Корзюк Віталій ФК “Рафалівка” 1 0 5
Кушнір Андрій “Коливань” (Клевань) 1 0 5
Гергелюк Олександр ФК “Малинськ” 0 5 5
Гуменюк Максим “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 0 5 5
Загривий Сергій ОДЕК (Оржів) 0 5 5
Левчук Роман “Коливань” (Клевань) 0 5 5
Антосюк Дмитро “Вілія” (Млинів) 0 4 4
Баранчук Володимир ФК “АГАТ” (Гоща) 0 4 4
Блажиєвський Ігор ФК “АГАТ” (Гоща) 0 4 4
Жак Вадим ФК “Садове” 0 4 4
Каменчук Леонід “Колос” (Кричильськ) 0 4 4
Кибукевич Олексій “Полісся” (Рокитне) 0 4 4
Коляда Микола ОДЕК (Оржів) 0 4 4
Кравченя Вадим “Полісся” (Рокитне) 0 4 4
Мартинчук Віталій “Калина” (Бугрин) 0 4 4
Новак Богдан ФК “Садове” 0 4 4
Павлюк Юрій “Калина” (Бугрин) 0 4 4
Серховець Дмитро ФК “Рафалівка” 0 4 4
Тимошицький Андрій “Маяк” (Сарни) 0 4 4
Хлібович Ігор “Маяк” (Сарни) 0 4 4
Хомончак Володимир ФК “АГАТ” (Гоща) 0 4 4
Ярошик Вадим ФК “Рафалівка” 0 4 4
Єфімчук Сергій “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0 3 3
Блищик Євген “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 0 3 3
Богданець Анатолій “Полісся” (Рокитне) 0 3 3
Василечко Олег “Маяк” (Сарни) 0 3 3
Гордійчук Вадим “Полісся” (Рокитне) 0 3 3
Дмитрук Олександр ФК “Садове” 0 3 3
Зубарєв Павло ФК “АГАТ” (Гоща) 0 3 3
Капустинський Юрій ОДЕК (Оржів) 0 3 3
Кардаш Андрій “Колос” (Кричильськ) 0 3 3
Колядич Віталій “Вілія” (Млинів) 0 3 3
Кравчук Назар “Калина” (Бугрин) 0 3 3
Левков Вадим ФК “Рафалівка” 0 3 3
Левков Олександр ФК “Рафалівка” 0 3 3
Лозян Вадим ФК “Садове” 0 3 3
Луцюк Дмитро ФК “Малинськ” 0 3 3
Мельник Віктор “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 0 3 3
Мучак Іван ОДЕК (Оржів) 0 3 3
Ніколайчук Олександр ОДЕК (Оржів) 0 3 3
Новак Сергій ФК “Садове” 0 3 3
Онищук Ігор “Вілія” (Млинів) 0 3 3
Пархомчук Анатолій ФК “Садове” 0 3 3
Полін Роман “Колос” (Кричильськ) 0 3 3
Попович Іван ФК “Садове” 0 3 3
Прокопчук Дмитро “Полісся” (Рокитне) 0 3 3
Савицький Роман ФК “Малинськ” 0 3 3
Сад Роман ФК “Рафалівка” 0 3 3
Тивонюк Віталій ФК “Садове” 0 3 3
Тимошицький Сергій “Маяк” (Сарни) 0 3 3
Улянчук Дмитро “Маяк” (Сарни) 0 3 3
Федіна Роман ФК “Рафалівка” 0 3 3
Федосенко Юрій ФК “АГАТ” (Гоща) 0 3 3
Феленюк Вадим “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0 3 3
Цвик Сергій ФК “АГАТ” (Гоща) 0 3 3
Цимбалюк Артем ФК “Рафалівка” 0 3 3
Черевач Олександр ФК “Рафалівка” 0 3 3
Штогрін Роман “Калина” (Бугрин) 0 3 3
Ядчишин Роман ФК “АГАТ” (Гоща) 0 3 3
Якубський Олег “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 0 3 3
Іщук Павло “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0 2 2
Бойко Олександр ФК “АГАТ” (Гоща) 0 2 2
Брюс Годвін Персі “Коливань” (Клевань) 0 2 2
Гордійчук Сергій “Вілія” (Млинів) 0 2 2
Гребень Станіслав ФК “Садове” 0 2 2
Жданюк Олександр “Маяк” (Сарни) 0 2 2
Зарчук Юрій “Вілія” (Млинів) 0 2 2
Кір’ях Віктор ФК “Малинськ” 0 2 2
Каращенко Віктор ФК “Садове” 0 2 2
Колодич Олександр “Полісся” (Рокитне) 0 2 2
Кошка Олег ОДЕК (Оржів) 0 2 2
Красномовець Юрій ОДЕК (Оржів) 0 2 2
Кузьміч Сергій “Коливань” (Клевань) 0 2 2
Левчун Роман “Колос” (Кричильськ) 0 2 2
Майструк Юрій “Коливань” (Клевань) 0 2 2
Мельнійчук Василь “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 0 2 2
Мельник Костянтин “Коливань” (Клевань) 0 2 2
Мельничук Павло “Полісся” (Рокитне) 0 2 2
Нестерук Андрій “Калина” (Бугрин) 0 2 2
Новосад Максим ФК “АГАТ” (Гоща) 0 2 2
Окерешко Микола “Колос” (Кричильськ) 0 2 2
Петлюк Юрій “Коливань” (Клевань) 0 2 2
Похила Ярослав ФК “Рафалівка” 0 2 2
Примак Анатолій “Колос” (Кричильськ) 0 2 2
Присяжнюк Іван “Вілія” (Млинів) 0 2 2
Проневич Дмитро ФК “Малинськ” 0 2 2
Рудик Олександр “Вілія” (Млинів) 0 2 2
Сондак Юрій ФК “Малинськ” 0 2 2
Сорока Андрій “Колос” (Кричильськ) 0 2 2
Старушкевич Андрій “Вілія” (Млинів) 0 2 2
Тараканов Роман “Вілія” (Млинів) 0 2 2
Ткачук Сергій “Калина” (Бугрин) 0 2 2
Турчинський Василь “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0 2 2
Фаренюк Артем ФК “Садове” 0 2 2
Федіна Леонід ФК “Рафалівка” 0 2 2
Чугай Роман ФК “Рафалівка” 0 2 2
Чудля Віктор “Калина” (Бугрин) 0 2 2
Щерба Володимир “Колос” (Кричильськ) 0 2 2
Ящук Вадим ОДЕК (Оржів) 0 2 2
Євтушок Юрій “Коливань” (Клевань) 0 1 1
Єременко Дмитро ФК “Малинськ” 0 1 1
Базарін Петро “Вілія” (Млинів) 0 1 1
Басич Олександр ФК “Садове” 0 1 1
Беднарчук Дмитро “Коливань” (Клевань) 0 1 1
Бруй Олександр “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0 1 1
Бугаєць Владислав ФК “АГАТ” (Гоща) 0 1 1
Буркалець Олег ФК “АГАТ” (Гоща) 0 1 1
Вишневський Сергій “Вілія” (Млинів) 0 1 1
Воротеляк Сергій “Маяк” (Сарни) 0 1 1
Гайдучик Микола ФК “Малинськ” 0 1 1
Глаз Володимир ФК “АГАТ” (Гоща) 0 1 1
Гордійчук Віталій ФК “Рафалівка” 0 1 1
Гузоватий Андрій “Вілія” (Млинів) 0 1 1
Гузоватий Сергій “Вілія” (Млинів) 0 1 1
Денисюк Олександр “Полісся” (Рокитне) 0 1 1
Джебженяк Вадим ФК “Садове” 0 1 1
Джум Андрій ***Другая команда*** 0 1 1
Дивачевський Валентин “Коливань” (Клевань) 0 1 1
Дмитричук Олександр “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0 1 1
Дмишук Назар “Калина” (Бугрин) 0 1 1
Дробуш Олександр “Полісся” (Рокитне) 0 1 1
Жданюк Сергій “Маяк” (Сарни) 0 1 1
Кибукевич Віталій “Полісся” (Рокитне) 0 1 1
Клесовець Вадим “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 0 1 1
Козіброда Василь “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0 1 1
Козаченко Олександр “Полісся” (Рокитне) 0 1 1
Козлюк Олексій “Полісся” (Рокитне) 0 1 1
Козяр Леонід “Колос” (Кричильськ) 0 1 1
Кокошко Євгеній “Вілія” (Млинів) 0 1 1
Коновальчук Петро “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 0 1 1
Кравчук Сергій “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0 1 1
Крайчинський Микита ФК “Малинськ” 0 1 1
Криницький Валентин “Колос” (Кричильськ) 0 1 1
Кусік Сергій “Колос” (Кричильськ) 0 1 1
Кучер Назар “Маяк” (Сарни) 0 1 1
Лойко Василь ФК “Малинськ” 0 1 1
Любар Олександр ФК “АГАТ” (Гоща) 0 1 1
Макарчук Ігор “Калина” (Бугрин) 0 1 1
Медун Василь “Калина” (Бугрин) 0 1 1
Ніколайчук Віктор “Колос” (Кричильськ) 0 1 1
Никончук Владислав “Маяк” (Сарни) 0 1 1
Ничипорук Олександр “Полісся” (Рокитне) 0 1 1
Опанасюк Богдан “Полісся” (Рокитне) 0 1 1
Остапчук Анатолій “Коливань” (Клевань) 0 1 1
Панько Назарій “Полісся” (Рокитне) 0 1 1
Полончук Олександр “Маяк” (Сарни) 0 1 1
Примак Сергій “Маяк” (Сарни) 0 1 1
Продайко Віктор “Коливань” (Клевань) 0 1 1
Пугач Віктор ФК “Рафалівка” 0 1 1
Пугач Дмитро “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 0 1 1
Рачкелюк Олександр “Коливань” (Клевань) 0 1 1
Сачук Вадим ФК “АГАТ” (Гоща) 0 1 1
Сержанюк Олексій ФК “АГАТ” (Гоща) 0 1 1
Серяпов Олександр “Вілія” (Млинів) 0 1 1
Ситницький Ілля ***Другая команда*** 0 1 1
Соловей Юрій “Калина” (Бугрин) 0 1 1
Степанчук Владислав “Маяк” (Сарни) 0 1 1
Степанюк Назар ФК “Рафалівка” 0 1 1
Степанюк Сергій “Маяк” (Сарни) 0 1 1
Супрун Яків “Вілія” (Млинів) 0 1 1
Таргоній Павло ОДЕК (Оржів) 0 1 1
Тетерук Михайло “Полісся” (Рокитне) 0 1 1
Токов Андрій “Колос” (Кричильськ) 0 1 1
Тростянчук Володимир “Вілія” (Млинів) 0 1 1
Трофімчук Михайло ОДЕК (Оржів) 0 1 1
Фесенко Андрій ОДЕК (Оржів) 0 1 1
Фокін Микола ФК “Малинськ” 0 1 1
Царьов Вадим ФК “АГАТ” (Гоща) 0 1 1
Цимбалюк Андрій “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0 1 1
Чикалюк-Козакевич Сергій ОДЕК (Оржів) 0 1 1
Чоловічок Андрій “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0 1 1
Шаюк Сергій ФК “АГАТ” (Гоща) 0 1 1
Шекель Андрій ОДЕК (Оржів) 0 1 1
Шепель Віталій “Калина” (Бугрин) 0 1 1
Шепель Олександр “Калина” (Бугрин) 0 1 1
Шпота Олександр “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0 1 1
Ярченя Максим “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 0 1 1

Загалом, в сезоні 2018 року у Першості Рівненської області арбітри у 130 матчах показали 461 жовту картку (3,55 “гірчичника” за гру), 30 разів судді вилучали футболістів (0,23 червоні картки на поєдинок), шість разів гравці отримували пряму червону.

У своєрідному рейтингу грубіянів Другої ліги відразу три футболісти набрали однакову кількість штрафних балів – по 11. Назар Савчук із “Колоса” за 1186 хвилин ігрового часу отримав дві червоні та одну жовту картки, такі ж показники має і Роман Тимощук” (539 хвилин на полі у складі здолбунівських команд “Експрес” та “Локомотив”). Шість попереджень та одне вилучення у пасиві Дмитра Онофрійчука з “ОТГ Клевань-Оржів” (639 хвилин ігрового часу). Отож, за відносним показником перше місце у рейтингу порушників піднявся саме представник “залізничників” – Роман Тимощук.

Всі грубіяни Першості області у сезоні 2018 року

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Тимощук Роман “Локомотив” (Здолбунів) 2 1 11
Савчук Назар “Колос” (Рачин) 2 1 11
Онофрійчук Дмитро “ОТГ Клевань-Оржів” 1 6 11
Воробюк Олександр “Локомотив” (Здолбунів) 1 4 9
Гаврилюк Олександр “Енергія” (Володимирець) 1 4 9
Лозян Дмитро “Граніт” (Томашгород) 1 4 9
Хрусь Богдан “Локомотив” (Здолбунів) 1 4 9
Чоланюк Сергій “ОТГ Клевань-Оржів” 1 4 9
Ляшко Віктор “Сокіл” (Осова) 1 3 8
Питель Віталій “Граніт” (Томашгород) 1 3 8
Харчук Володимир “Колос” (Рачин) 1 3 8
Дацький Роман “Енергія” (Володимирець) 1 2 7
Дячук Сергій “Енергія” (Володимирець) 1 2 7
Ніколайчук Володимир “ОТГ Клевань-Оржів” 1 2 7
Парфенюк Микола “Імпульс” (Дубно) 1 2 7
Крайчинський Микита “Кобра” (Острог) 1 1 6
Мацейко Іван “Колос” (Рачин) 1 1 6
Федорович Анатолій “Граніт” (Томашгород) 1 1 6
Шевчук Юрій “ОТГ Клевань-Оржів” 1 1 6
Леоновець Вадим “Лісівник” (Дубровиця) 0 6 6
Міськов Владислав ФК “Вельбівне” 0 6 6
Марченко Максим “Полісся” (Малятин) 0 6 6
Прядун Микола “Граніт” (Томашгород) 0 6 6
Рожко Сергій “Лісівник” (Дубровиця) 0 6 6
Ткач Валерій “Локомотив” (Здолбунів) 0 6 6
Бакалейко Ігор “Стир” (Демидівка) 1 0 5
Вєтров Назар “Свиспан” (Костопіль) 1 0 5
Вишневський Василь ФК “Зарічне” 1 0 5
Кітун Дмитро “Енергія” (Володимирець) 1 1 6
Коник Назар “Експрес” (Здолбунів) 1 0 5
Малашков Валентин “Свиспан” (Костопіль) 1 0 5
Приступа Юрій “Експрес” (Здолбунів) 1 0 5
Супрунюк Віктор “Енергія” (Володимирець) 1 0 5
Хоменюк Андрій “Граніт” (Томашгород) 1 0 5
Аврамишин Валерій “Сокіл” (Осова) 0 5 5
Андрійчук Володимир “Локомотив” (Здолбунів) 0 5 5
Горобюк Володимир “Локомотив” (Здолбунів) 0 5 5
Делідон Павло “ОТГ Клевань-Оржів” 0 5 5
Пилипака Василь “Колос” (Рачин) 0 5 5
Полюхович Олександр ФК “Зарічне” 0 5 5
Тимофєєв Іван “Свиспан” (Костопіль) 0 5 5
Турчик Олексій “Сокіл” (Осова) 0 5 5
Хондока Роман “Енергія” (Володимирець) 0 5 5
Шурпик Віктор “Свиспан” (Костопіль) 0 5 5
Ягелюк Олег “Полісся” (Малятин) 0 5 5
Аврамишин Олександр “Сокіл” (Осова) 0 4 4
Бурма Сергій “Енергія” (Володимирець) 0 4 4
Васьковець Олександр “Енергія” (Володимирець) 0 4 4
Дацький Дмитро “Енергія” (Володимирець) 0 4 4
Кисіль Ігор “Енергія” (Володимирець) 0 4 4
Левечко Павло “Локомотив” (Здолбунів) 0 4 4
Манзик Василь “Енергія” (Володимирець) 0 4 4
Новицький Василь “Енергія” (Володимирець) 0 4 4
Столяр Василь “Сокіл” (Осова) 0 4 4
Столяр Сергій “Сокіл” (Осова) 0 4 4
Тишкун Вадим ФК “Вельбівне” 0 4 4
Федорчук Олександр “Колос” (Рачин) 0 4 4
Єроменко Микола “Кобра” (Острог) 0 3 3
Байрак Юрій “Колос” (Рачин) 0 3 3
Войцеховський Дмитро “Полісся” (Малятин) 0 3 3
Гарбар Олег ФК “Зарічне” 0 3 3
Гомонець Михайло ФК “Вельбівне” 0 3 3
Горбачевський Іван ФК “Зарічне” 0 3 3
Горчак Святослав “Локомотив” (Здолбунів) 0 3 3
Гриневич Андрій “Сокіл” (Осова) 0 3 3
Груша Олег ФК “Вельбівне” 0 3 3
Довгалець Дмитро “Локомотив” (Здолбунів) 0 3 3
Кащин Степан ФК “Вельбівне” 0 3 3
Козачук Іван “Локомотив” (Здолбунів) 0 3 3
Кравчук Данило “Експрес” (Здолбунів) 0 3 3
Крупенко Григорій “Граніт” (Томашгород) 0 3 3
Лінник Дмитро “ОТГ Клевань-Оржів” 0 3 3
Ляшко Олег “Сокіл” (Осова) 0 3 3
Мельник Максим “Лісівник” (Дубровиця) 0 3 3
Непомнящий Сергій ФК “Вельбівне” 0 3 3
Попач Вадим “Граніт” (Томашгород) 0 3 3
Ражик Анатолій “Граніт” (Томашгород) 0 3 3
Ярмошик Олександр “Граніт” (Томашгород) 0 3 3
Іваник Василь “Стир” (Демидівка) 0 2 2
Іваницький Назар “Полісся” (Малятин) 0 2 2
Ільчук Дмитро “Колос” (Рачин) 0 2 2
Безменський Дмитро “Експрес” (Здолбунів) 0 2 2
Бурак Владислав “Свиспан” (Костопіль) 0 2 2
Васильків Андрій “ОТГ Клевань-Оржів” 0 2 2
Ващук Олександр ФК “Вельбівне” 0 2 2
Годун Олексій “Локомотив” (Здолбунів) 0 2 2
Гриценко Юрій ФК “Вельбівне” 0 2 2
Дідух Михайло “Лісівник” (Дубровиця) 0 2 2
Демидюк Володимир “Експрес” (Здолбунів) 0 2 2
Киричук Володимир “Кобра” (Острог) 0 2 2
Климчук Юрій “Імпульс” (Дубно) 0 2 2
Корнійчук Євгеній “Енергія” (Володимирець) 0 2 2
Кравчук Віталій ФК “Вельбівне” 0 2 2
Кубович Феодосій “Колос” (Рачин) 0 2 2
Лось Іван “Лісівник” (Дубровиця) 0 2 2
Ляшко Максим “Сокіл” (Осова) 0 2 2
Мігна Петро “ОТГ Клевань-Оржів” 0 2 2
Міщук Михайло “Колос” (Рачин) 0 2 2
Манзик Олександр “Енергія” (Володимирець) 0 2 2
Мозоль Іван “Лісівник” (Дубровиця) 0 2 2
Мозоль Богдан “Сокіл” (Осова) 0 2 2
Мула Назар ФК “Вельбівне” 0 2 2
Назаришин Вадим “Енергія” (Володимирець) 0 2 2
Несен Олексій “Кобра” (Острог) 0 2 2
Окерешко Микола “Свиспан” (Костопіль) 0 2 2
Оліфір Дмитро “ОТГ Клевань-Оржів” 0 2 2
Осташевський Юрій “ОТГ Клевань-Оржів” 0 2 2
Очеретяний Федір ФК “Вельбівне” 0 2 2
Письмак Ярослав “Імпульс” (Дубно) 0 2 2
Правник Микола “Лісівник” (Дубровиця) 0 2 2
Прокопчук Андрій “Сокіл” (Осова) 0 2 2
Пуц Владислав “ОТГ Клевань-Оржів” 0 2 2
Ревут Руслан “ОТГ Клевань-Оржів” 0 2 2
Ревуцький Євген “Полісся” (Малятин) 0 2 2
Сіліхін Павло “Локомотив” (Здолбунів) 0 2 2
Сімухов Вадим “Стир” (Демидівка) 0 2 2
Савчук Володимир “Граніт” (Томашгород) 0 2 2
Савчук Сергій “Колос” (Рачин) 0 2 2
Серко Олексій “Лісівник” (Дубровиця) 0 2 2
Сиротюк Руслан “Полісся” (Малятин) 0 2 2
Сорока Олександр ФК “Зарічне” 0 2 2
Стельмащук Тарас “Експрес” (Здолбунів) 0 2 2
Трохимчук Олег “Свиспан” (Костопіль) 0 2 2
Удодик Павло “Локомотив” (Здолбунів) 0 2 2
Шеремет Олег “Граніт” (Томашгород) 0 2 2
Шило Вадим “Полісся” (Малятин) 0 2 2
Шурпик Роман “Свиспан” (Костопіль) 0 2 2
Юрчук Максим ФК “Вельбівне” 0 2 2
Євтухов Володимир “Стир” (Демидівка) 0 1 1
Августинович Роман “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Білий Євгеній “Полісся” (Малятин) 0 1 1
Басюк Дмитро “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Блажевич Володимир “Колос” (Рачин) 0 1 1
Босюк Микола “Стир” (Демидівка) 0 1 1
Булботко Юрій “Експрес” (Здолбунів) 0 1 1
Буняк Роман “ОТГ Клевань-Оржів” 0 1 1
Буткевич Максим “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Буян Владислав ФК “Вельбівне” 0 1 1
Віхренко Артур “Колос” (Рачин) 0 1 1
Валящук Станіслав ФК “Вельбівне” 0 1 1
Василюк Назарій “Колос” (Рачин) 0 1 1
Власюк Володимир “Експрес” (Здолбунів) 0 1 1
Гаврилюк Андрій ФК “Зарічне” 0 1 1
Глаз Володимир “Полісся” (Малятин) 0 1 1
Годун Олександр “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Гомон Костянтин “Імпульс” (Дубно) 0 1 1
Гук Роман “Локомотив” (Здолбунів) 0 1 1
Давидюк Віталій “Локомотив” (Здолбунів) 0 1 1
Данильчук Євгеній “Кобра” (Острог) 0 1 1
Дацюк Ігор “ОТГ Клевань-Оржів” 0 1 1
Денисевич Іван “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Деркач Володимир О-95 “Сокіл” (Осова) 0 1 1
Жабокрицький Іван “Імпульс” (Дубно) 0 1 1
Здолбіцький Вадим “Колос” (Рачин) 0 1 1
Зобків Іван “Кобра” (Острог) 0 1 1
Зозуля Олександр “Стир” (Демидівка) 0 1 1
Канюк Петро “Імпульс” (Дубно) 0 1 1
Кашин Віктор “Експрес” (Здолбунів) 0 1 1
Кириловець Андрій “Граніт” (Томашгород) 0 1 1
Клікотко Михайло “Імпульс” (Дубно) 0 1 1
Клочок Дмитро “Експрес” (Здолбунів) 0 1 1
Коваль Михайло ФК “Вельбівне” 0 1 1
Ковальчук Сергій ФК “Вельбівне” 0 1 1
Ковтунович Богдан ФК “Зарічне” 0 1 1
Комановський Олександр “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Корінь Олександр “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Корнійчук Володимир “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Кость Олександр “Полісся” (Малятин) 0 1 1
Котяш Дмитро “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Криницький Валерій “Колос” (Рачин) 0 1 1
Кумейко Юрій “Полісся” (Малятин) 0 1 1
Кусак Мар’ян “Колос” (Рачин) 0 1 1
Лабунський Ігор “Енергія” (Володимирець) 0 1 1
Левинський Олег “Колос” (Рачин) 0 1 1
Лисюк Вадим “Кобра” (Острог) 0 1 1
Люлька Роман “Сокіл” (Осова) 0 1 1
Ляшко Олександр “Сокіл” (Осова) 0 1 1
Ляшук Володимир “Кобра” (Острог) 0 1 1
Місюра Василь “Кобра” (Острог) 0 1 1
Магель Олександр “Імпульс” (Дубно) 0 1 1
Мазур Олег “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Мариняк Сергій “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Март Олег “Стир” (Демидівка) 0 1 1
Матюк Олександр “Полісся” (Малятин) 0 1 1
Медведь Вадим ФК “Вельбівне” 0 1 1
Мирошніченко Андрій “Кобра” (Острог) 0 1 1
Михайлов Володимир “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Михальчук Дмитро “Полісся” (Малятин) 0 1 1
Мишура Володимир “Колос” (Рачин) 0 1 1
Обуховський Юрій ФК “Вельбівне” 0 1 1
Олійник Роман ФК “Зарічне” 0 1 1
Оліфір Юрій “ОТГ Клевань-Оржів” 0 1 1
Орел Андрій “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Парух Дмитро “Кобра” (Острог) 0 1 1
Парфенюк Андрій “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Парфенюк Максим “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Повар Володимир “Стир” (Демидівка) 0 1 1
Полюхович Євген ФК “Зарічне” 0 1 1
Полюхович Олег ФК “Зарічне” 0 1 1
Правник Олександр “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Прадун Олександр ФК “Вельбівне” 0 1 1
Приймак Валентин “Стир” (Демидівка) 0 1 1
Прищепа Роман “Свиспан” (Костопіль) 0 1 1
Проць Віталій “Кобра” (Острог) 0 1 1
Радчук Олександр “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Ремчук Володимир “Стир” (Демидівка) 0 1 1
Рудик Богдан “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Сім’як Іван “Імпульс” (Дубно) 0 1 1
Савранський Віталій “ОТГ Клевань-Оржів” 0 1 1
Савчук Віталій “Кобра” (Острог) 0 1 1
Савчук Василь “Колос” (Рачин) 0 1 1
Ситницький Ілля “Локомотив” (Здолбунів) 0 1 1
Сондак Юрій “Кобра” (Острог) 0 1 1
Сорока Андрій “Експрес” (Здолбунів) 0 1 1
Степанець Андрій “Кобра” (Острог) 0 1 1
Ступницький Артем “Стир” (Демидівка) 0 1 1
Сьох Роман “Полісся” (Малятин) 0 1 1
Тарасюк Олександр ФК “Зарічне” 0 1 1
Ткачук Юрій “Енергія” (Володимирець) 0 1 1
Трохимчук Роман “Енергія” (Володимирець) 0 1 1
Туренко Іван “Граніт” (Томашгород) 0 1 1
Турчик Назар “Сокіл” (Осова) 0 1 1
Тушич Віталій ФК “Вельбівне” 0 1 1
Удодік Вадим “ОТГ Клевань-Оржів” 0 1 1
Улітич Олександр “Локомотив” (Здолбунів) 0 1 1
Усик Василь “Кобра” (Острог) 0 1 1
Федіковський Олександр “Кобра” (Острог) 0 1 1
Федорчук Антон ФК “Вельбівне” 0 1 1
Хомич Андрій “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Хочай Олександр ФК “Вельбівне” 0 1 1
Цілюков Роман “Полісся” (Малятин) 0 1 1
Чмуневич Віталій “Граніт” (Томашгород) 0 1 1
Чудік Дмитро “Лісівник” (Дубровиця) 0 1 1
Шило Роман ФК “Зарічне” 0 1 1
Шитюк Михайло “Полісся” (Малятин) 0 1 1
Щенін Микола “Експрес” (Здолбунів) 0 1 1
Юзепчук Сергій “Полісся” (Малятин) 0 1 1
Ярута Олександр “Енергія” (Володимирець) 0 1 1

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of