Актуальне Чемпіонат|Кубок

Нападник ФК “Гоща-Агат” провів рекордну кількість м’ячів в обласному сезоні + ВІДЕО

Кращим бомбардиром Чемпіонату Рівненської області (перша ліга) сезону 2018 року став нападник ФК “Садове” Володимир Гайдук. Форвард садівчан у 22 матчах змагань (із 24 можливих – одна гра пропущена через дискваліфікацію, один матч команда взагалі не провела) зумів вразити ворота суперників 28 разів.

Зважаючи, що на полі Гайдук провів 1946 хвилин, він забивав гол з інтервалом в 69 з половиною хвилин або 1,27 м’яча за матч. Шість голів форвард провів із пенальті, відповідно, з гри – 22 м’ячі або 78,57%.

У поєдинках Чемпіонату області Володимир Гайдук оформив один дубль, три хет-трики, по одному разу покер та пента-рояль. У складі ФК “АГАТ” забити два і більше голів за гру вдалося тільки Олександру Любару. В поєдинку проти рокитнівського “Полісся” він віджначився за 50 хвилин чотири рази.

Володимир Гайдук володіє і найдовшою гольовою серією у матчах Чемпіонату області. На протязі шести поєдинків поспіль з 24 червня по 1 вересня форвард забив 8 м’ячів. Два представники ФК “АГАТ” – Павло Зубарєв та Андрій Джум – мають у своєму активі двоматчеву серію.

Гравець Матчів Голів Дата початку Дата закінчення
Гайдук Володимир 6 8 24.06.2018 01.09.2018
Гайдук Володимир 3 7 20.05.2018 02.06.2018
Гайдук Володимир 2 4 28.10.2018
Гайдук Володимир 2 4 16.09.2018 22.09.2018
Коляда Микола 2 3 15.07.2018
Зубарєв Павло 2 2 29.09.2018 07.10.2018
Джум Андрій 2 2 17.06.2018 24.06.2018
Нестерчук Ярослав 2 2 30.05.2018 02.06.2018
Попович Іван 2 2 27.05.2018 02.06.2018

Якщо брати до уваги індивідуальні досягнення гравців в Чемпіонаті області за останні роки, то Володимир Гайдук у сезоні 2018 року досягнув рекордного показника – у 24 можливих поєдинках змагань він забив 28 голів. Це на один м’яч краще, ніж результат Олександра Вяткіна, котрий у 2004 році зумів провести 27 голів у складі здолбунівського “Волинь-Цемента”.

Цікаво, що за останні роки показник у понад 20 м’ячів форвардам команд Чемпіонату області вдавалося досягти лише лічені рази – у 2000 році 26 голів забив Олександр Довгалець (“Волинь-Цемент”), у 2011 і 2006 роках 22 і 21 м’ячі проводили нападники оржівського ОДЕКа Віктор Газицький та Андрій Давидюк, ще 20 голів у минулому сезоні провів Леонід Козяр із кричильського “Колоса”.

Кращі бомбардири Чемпіонатів Рівненської області 2003-2018

Відзначимо, що Володимир Гайдук вдруге у своїй кар’єрі стає кращим нападником Чемпіонату області. У 2015 році у складі ФК “Гоща-АМАКО” для завоювання цього титулу йому виявилося достатньо провести 14 голів, щоправда тоді у першій лізі команди зіграли лише по 18 ігор.

Загалом у сезоні ФК “АГАТ” провів у ворота суперників 36 голів, 22 з них – удома (61,11%) та в гостях 14 (38,89%), у середньому гравці забивали 1,44 м’яча на гру, найбільшу перемогу гощанці здобули над рокитнівським “Полісся” – з рахунком 7:0. У семи матчах ФК “АГАТ” взагалі не зумів вразити ворота суперників, фактично забити гощанцям не вдавалося більше, ніж в чверті поєдинків (28%).

Перший гол агатівців у сезоні провів Андрій Джум, котрий 9 травня у матчі Кубку області на 60-й хвилині вразив ворота команди “Граніт” з Клесова, останній м’яч провів Олександр Бойко – 4 листопада на 89-й хвилині останньої гри Чемпіонату Рівненщини він забив “Ізотоп-РАЕС” із Вараша. Загалом у складі гощанського клубу відзначилося 13 футболістів.

Всі голи гравців ФК “Садове” у сезоні 2018 року

Дата Гол забив У ворота команди Хв Тип АГ Гольовий пас Гольовий пас
04.11.2018 Ловинюк Олександр “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 3 Штр Федосенко Юрій Любар Олександр
04.11.2018 Бойко Олександр “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 89 Зубарєв Павло
21.10.2018 Макарчук Олександр ФК “Рафалівка” 45 Штр Новосад Максим
21.10.2018 Цвик Сергій ФК “Рафалівка” 59 Кут
17.10.2018 Любар Олександр “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 14 Царьов Вадим
17.10.2018 Федосенко Юрій “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 70
07.10.2018 Любар Олександр “Калина” (Бугрин) 54 Пен
07.10.2018 Зубарєв Павло “Калина” (Бугрин) 90 Федосенко Юрій
29.09.2018 Зубарєв Павло “Коливань” (Клевань) 57
02.09.2018 Любар Олександр “Полісся” (Рокитне) 13 Кут Царьов Вадим Цвик Сергій
02.09.2018 Любар Олександр “Полісся” (Рокитне) 23 Кут Федосенко Юрій Макарчук Олександр
02.09.2018 Любар Олександр “Полісся” (Рокитне) 46 Ловинюк Олександр Цвик Сергій
02.09.2018 Баранчук Володимир “Полісся” (Рокитне) 58 Федосенко Юрій Новосад Максим
02.09.2018 Любар Олександр “Полісся” (Рокитне) 62 Бойко Олександр Ловинюк Олександр
02.09.2018 Новосад Максим “Полісся” (Рокитне) 73 Бойко Олександр Ловинюк Олександр
02.09.2018 Новосад Максим “Полісся” (Рокитне) 90 Бойко Олександр Любар Олександр
22.08.2018 Вознюк Дмитро ФК “Малинськ” 54
21.07.2018 Новосад Максим “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 90
15.07.2018 Джум Андрій ОДЕК (Оржів) 86 Новосад Максим
08.07.2018 Хомончак Володимир ФК “Рафалівка” 29
01.07.2018 Макарчук Олександр “Колос” (Кричильськ) 20 Кут Новосад Максим
01.07.2018 Макарчук Олександр “Колос” (Кричильськ) 90 Кут Новосад Максим Джум Андрій
24.06.2018 Джум Андрій “Калина” (Бугрин) 38
17.06.2018 Джум Андрій “Коливань” (Клевань) 24 Ядчишин Роман Зубарєв Павло
17.06.2018 Хомончак Володимир “Коливань” (Клевань) 34 Вознюк Дмитро
10.06.2018 Зубарєв Павло “Маяк” (Сарни) 51 Джум Андрій
23.05.2018 Вознюк Дмитро “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 35 Цвик Сергій
23.05.2018 Бугаєць Владислав “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 72 Пушик Владислав Зубарєв Павло
20.05.2018 Зубарєв Павло “Полісся” (Рокитне) 22 Пен
20.05.2018 Бугаєць Владислав “Полісся” (Рокитне) 40 Зубарєв Павло
20.05.2018 Баранчук Володимир “Полісся” (Рокитне) 42 Зубарєв Павло Хомончак Володимир
20.05.2018 Бугаєць Владислав “Полісся” (Рокитне) 52
20.05.2018 Хомончак Володимир “Полісся” (Рокитне) 71
13.05.2018 Новосад Максим ФК “Садове” 70 Ядчишин Роман
09.05.2018 Джум Андрій “Граніт” (Клесів) 60 Хомончак Володимир
09.05.2018 Новосад Максим “Граніт” (Клесів) 110 Цвик Сергій

Найкращим бомбардиром ФК “АГАТ” став Олександр Любар, в активі якого шість точних ударів по воротам суперників (один з пенальті) і який грав за команду лише у другому колі. П’ять м’ячів з гри провів Максим Новосад. Наймолодшим автором голу став Владислав Бугаєць (17,215 року), найстаршим – Олександр Любар (30,270 року).

Голи гравців ФК “АГАТ” (Гоща) у сезоні 2018 року

Гравець Команда Голи З пен.
Любар Олександр ФК “АГАТ” (Гоща) 6 (1)
Новосад Максим ФК “АГАТ” (Гоща) 5
Джум Андрій ФК “АГАТ” (Гоща) 4
Зубарєв Павло ФК “АГАТ” (Гоща) 4 (1)
Бугаєць Владислав ФК “АГАТ” (Гоща) 3
Макарчук Олександр ФК “АГАТ” (Гоща) 3
Хомончак Володимир ФК “АГАТ” (Гоща) 3
Баранчук Володимир ФК “АГАТ” (Гоща) 2
Вознюк Дмитро ФК “АГАТ” (Гоща) 2
Бойко Олександр ФК “АГАТ” (Гоща) 1
Ловинюк Олександр ФК “АГАТ” (Гоща) 1
Федосенко Юрій ФК “АГАТ” (Гоща) 1
Цвик Сергій ФК “АГАТ” (Гоща) 1

Найчастіше ФК “АГАТ” у Чемпіонатах області забивав у кінцівці зустрічей – з 85 хвилини і до фінального свистка футболісти відзначилися аж шість разів, продуктивним також був відтинок з 50 по 60 хвилини.

На початку поточного сезону Володимир Гайдук у складі районної команди ФК “Гоща-Агат” пройшов кілька раундів Кубку області і в цих матчах зумів сім разів провести м’ячі у ворота суперників. Таким чином, загальна кількість голів в активі форварда сягнула гройсмейстерської відмітки 35.

Автори всіх голів у матчах Чемпіонату та Кубку області 2018 року

Гравець Команда Голи З пен.
Гайдук Володимир ФК “Садове” 35 (6)
Козяр Леонід “Колос” (Кричильськ) 15 (3)
Коляда Микола ОДЕК (Оржів) 14
Корольчук Артем ФК “Малинськ” 13
Стельмах Віктор ФК “Рафалівка” 13
Гайдучик Микола ФК “Малинськ” 12
Гуменюк Максим “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 12
Наумець Андрій ОДЕК (Оржів) 12
Федіна Роман ФК “Рафалівка” 12
Жданюк Сергій “Маяк” (Сарни) 12 (2)
Брикса Віталій ФК “Малинськ” 11
Каращенко Віктор ФК “Садове” 11
Скоцький Богдан ФК “Малинськ” 11
Капустинський Юрій ОДЕК (Оржів) 11 (2)
Степанчук Владислав “Маяк” (Сарни) 11 (2)
Таргоній Павло ОДЕК (Оржів) 10 (1)
Воробей Роман ФК “Малинськ” 9
Талімончук Олександр “Калина” (Бугрин) 9
Онищук Анатолій ФК “Малинськ” 9 (2)
Трофімчук Михайло ОДЕК (Оржів) 8
Вишневський Сергій “Вілія” (Млинів) 8 (2)
Примак Сергій “Маяк” (Сарни) 7
Семенчук Владислав ОДЕК (Оржів) 7
Штогрін Роман “Калина” (Бугрин) 7
Серховець Дмитро ФК “Рафалівка” 7 (1)
Газицький Віктор ОДЕК (Оржів) 7 (2)
Засєкін Микола “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 7 (4)
Жданюк Олександр “Маяк” (Сарни) 6
Корнійчук Ярослав ФК “Малинськ” 6
Поляков Олександр “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 6
Попик Олексій “Коливань” (Клевань) 6
Штандер Василь ФК “Малинськ” 6
Якубський Олег “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 6
Любар Олександр ФК “АГАТ” (Гоща) 6 (1)
Ничипорук Олександр “Полісся” (Рокитне) 6 (1)
Гергелюк Олександр ФК “Малинськ” 6 (3)
Новосад Максим ФК “АГАТ” (Гоща) 5
Попович Іван ФК “Садове” 5
Хлібович Ігор “Маяк” (Сарни) 5
Чикалюк-Козакевич Сергій ОДЕК (Оржів) 5
Чудля Віктор “Калина” (Бугрин) 5 (3)
Джум Андрій ***Другая команда*** 4
Кончук Дмитро “Маяк” (Сарни) 4
Корзюк Віталій ФК “Рафалівка” 4
Ліщук Павло “Вілія” (Млинів) 4
Левчун Роман “Колос” (Кричильськ) 4
Лойко Василь ФК “Малинськ” 4
Молоткевич Андрій “Вілія” (Млинів) 4
Савицький Роман ФК “Малинськ” 4
Шевчук Антон “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 4
Зубарєв Павло ФК “АГАТ” (Гоща) 4 (1)
Єфімчук Сергій “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 4 (3)
Баранов Дмитро “Маяк” (Сарни) 3
Бондаренко Олександр “Продторгобладнання”(Забороль) 3
Бугаєць Владислав ФК “АГАТ” (Гоща) 3
Вознюк Дмитро “Калина” (Бугрин) 3
Возняк Богдан “Коливань” (Клевань) 3
Гребень Станіслав ФК “Садове” 3
Гуда Максим ФК “Гоща-Агат” 3
Дмитрук Олександр ФК “Садове” 3
Кір’ях Віктор ФК “Малинськ” 3
Ковальчук Сергій “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 3
Макарчук Олександр ФК “АГАТ” (Гоща) 3
Мартинчук Віталій “Калина” (Бугрин) 3
Мороз Іван “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 3
Никончук Ігор “Граніт” (Клесів) 3
Оксенюк Андрій ФК “Садове” 3
Полончук Олександр “Маяк” (Сарни) 3
Попнюк Микола “Коливань” (Клевань) 3
Похила Ярослав ФК “Рафалівка” 3
Соловей Юрій “Калина” (Бугрин) 3
Сорока Андрій “Колос” (Кричильськ) 3
Степанюк Назар ФК “Рафалівка” 3
Феленюк Вадим “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 3
Хомончак Володимир ФК “АГАТ” (Гоща) 3
Чугай Сергій “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 3
Бойко Роман “Вілія” (Млинів) 3 (1)
Левков Вадим ФК “Рафалівка” 3 (1)
Ящук Вадим ОДЕК (Оржів) 3 (1)
Носарєв Ігор “Маяк” (Сарни) 3 (2)
Єременко Дмитро ФК “Малинськ” 2
Баранчук Володимир ФК “АГАТ” (Гоща) 2
Блищик Євген “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 2
Господинчик Андрій “Калина” (Бугрин) 2
Денисюк Роман “Полісся” (Рокитне) 2
Дмитрієнко Олександр ФК “Гоща-Агат” 2
Жак Вадим ФК “Садове” 2
Заєць Сергій “Граніт” (Клесів) 2
Кедич Сергій “Моноліт” (Вараш) 2
Кириченко Максим ФЦ “Дубно” 2
Кобрин Олександр “Коливань” (Клевань) 2
Козаченко Олександр “Полісся” (Рокитне) 2
Колодич Олександр “Полісся” (Рокитне) 2
Кулаковський Сергій “Коливань” (Клевань) 2
Кушнір Олександр “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 2
Москалик Олександр “Фаворит” (Колоденка) 2
Мучак Іван ОДЕК (Оржів) 2
Ніколайчук Віктор “Колос” (Кричильськ) 2
Нестерчук Ярослав “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 2
Новак Богдан ФК “Садове” 2
Новосад Тарас ФК “Малинськ” 2
Павлюк Юрій “Калина” (Бугрин) 2
Питель Віталій “Граніт” (Томашгород) 2
Ревуцький Євгеній “Полісся” (Малятин) 2
Соколов Дмитро “Вілія” (Млинів) 2
Сопронюк Вадим “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 2
Стрик Назар “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 2
Токов Андрій “Колос” (Кричильськ) 2
Турчинський Василь “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 2
Царьов Вадим ФК “АГАТ” (Гоща) 2
Шекель Андрій ОДЕК (Оржів) 2
Штинь Вячеслав ФК “Рафалівка” 2
Горецький Роман “Продторгобладнання”(Забороль) 2 (1)
Назаренко Дем’ян “Маяк” (Сарни) 2 (1)
Абрамович Андрій “Стир” (Демидівка) 1
Базарін Петро “Вілія” (Млинів) 1
Богданець Анатолій “Полісся” (Рокитне) 1
Бойко Олександр ФК “АГАТ” (Гоща) 1
Бричка Сергій “Граніт” (Томашгород) 1
Брюс Годвін Персі “Коливань” (Клевань) 1
Вакуліч Олег “Адвокат” (Корець) 1
Василець Михайло “Маяк” (Сарни) 1
Вергульов Данило “Моноліт” (Вараш) 1
Волощук Віталій ФК “Рафалівка” 1
Глібко Василь “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 1
Гомонюк Андрій “ОТГ Клевань-Оржів” 1
Гордійчук Віталій ФК “Рафалівка” 1
Гриб Тарас ОДЕК (Оржів) 1
Данілов Андрій “Фаворит” (Колоденка) 1
Делідон Павло “ОТГ Клевань-Оржів” 1
Джебженяк Вадим ФК “Садове” 1
Дмишук Назар “Калина” (Бугрин) 1
Дорожко Станіслав “Колос” (Кричильськ) 1
Драганчук Тарас “Колос” (Кричильськ) 1
Дробуш Олександр “Полісся” (Рокитне) 1
Залоєць Дмитро “Фаворит” (Колоденка) 1
Каменчук Леонід “Колос” (Кричильськ) 1
Кащин Степан ФК “Вельбівне” 1
Кедич Андрій “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 1
Коваль Артем “Колос” (Кричильськ) 1
Ковальчук Віталій “Полісся” (Рокитне) 1
Коновальчук Петро “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 1
Копач Владислав ФК “Рафалівка” 1
Корнійчук Евгеній “Енергія” (Володимирець) 1
Котинець Вадим “Енергія” (Володимирець) 1
Кошка Олег ОДЕК (Оржів) 1
Крупенко Григорій “Граніт” (Томашгород) 1
Кусак Мар’ян “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 1
Лінник Дмитро “ОТГ Клевань-Оржів” 1
Ліщишин Андрій “Вілія” (Млинів) 1
Левечко Павло “Полісся” (Малятин) 1
Левков Олександр ФК “Рафалівка” 1
Лемешинський Михайло ФК “Рафалівка” 1
Лещук Сергій “Рівес” (Великий Олексин) 1
Ловинюк Олександр ФК “АГАТ” (Гоща) 1
Майструк Юрій “Коливань” (Клевань) 1
Макарчук Ігор “Калина” (Бугрин) 1
Максимчук Віталій “Продторгобладнання”(Забороль) 1
Марченко Олександр “Калина” (Бугрин) 1
Мельник Костянтин “Коливань” (Клевань) 1
Ніколаєв Валерій “Інтеркарс” (Біла Криниця) 1
Ніколайчук Олександр ОДЕК (Оржів) 1
Нагайник Ілля “Стир” (Демидівка) 1
Неберикут Владислав ФК “Садове” 1
Негря Кирило ФК “Малинськ” 1
Нестерук Андрій “Калина” (Бугрин) 1
Новак Сергій ФК “Садове” 1
Новицький Василь “Енергія” (Володимирець) 1
Окерешко Микола “Колос” (Кричильськ) 1
Панчина Андрій “Вілія” (Млинів) 1
Парух Дмитро “Полісся” (Малятин) 1
Пархомчук Анатолій ФК “Садове” 1
Питель Олександр “Колос” (Кричильськ) 1
Поліщук Олег ФК “Гоща-Агат” 1
Полицяк Артем “Стир” (Демидівка) 1
Посільський Олексій ФЦ “Дубно” 1
Прищепа Роман “Свиспан” (Костопіль) 1
Прокопчук Дмитро “Полісся” (Рокитне) 1
Рибковський Павло ФК “Малинськ” 1
Рудик Олександр “Вілія” (Млинів) 1
Сімухов Вадим “Стир” (Демидівка) 1
Степанюк Сергій “Маяк” (Сарни) 1
Тимошицький Сергій “Маяк” (Сарни) 1
Ткачук Сергій “Калина” (Бугрин) 1
Федіна Леонід ФК “Рафалівка” 1
Федосенко Юрій ФК “АГАТ” (Гоща) 1
Феленюк Тарас “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 1
Фесенко Андрій ОДЕК (Оржів) 1
Цілюков Роман “Полісся” (Малятин) 1
Цвик Сергій ФК “АГАТ” (Гоща) 1
Цимбалюк Артем ФК “Рафалівка” 1
Шрамович Андрій “ОТГ Клевань-Оржів” 1
Ягелюк Олег “Полісся” (Малятин) 1
Яконюк Валентин “Рівес” (Великий Олексин) 1
Янковський Ілля “Фаворит” (Колоденка) 1
Ярошик Вадим ФК “Рафалівка” 1
Яцко Вадим “Фаворит” (Колоденка) 1
Виговський Анатолій ФК “Обарів” 1 (1)
Гончар Віталій “Полісся” (Рокитне) 1 (1)
Жилінський Максим “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 1 (1)
Майборода Дмитро ФЦ “Дубно” 1 (1)
Савчук Анатолій ФК “Тараканів” 1 (1)
Савчук Сергій “Колос” (Рачин) 1 (1)
Семенчук Богдан “Коливань” (Клевань) 1 (1)

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of