Інші турніри Актуальне

ФК “Гоща-Агат” зіграє у міському Меморіалі Володимира Шморгуна

У Рівненській міській федерації футболу (РМФФ) триває підготовка до проведення традиційного зимового турніру – Зимової першості міста Рівне “Меморіал Володимира Шморгуна”. На відміну від попередніх змагань, усі матчі планується провести на запасному полі стадіону “Авангард”, оскільки в парку Шевченка йдуть будівельні роботи. Таким чином, кількість учасників буде обмеженою і становитиме 16 команд (на відміну від 20-ти у 2018 році).

Початок турніру заплановано на неділю, 20 січня.

Традиційно, серйозним представництвом у Меморіалі Шморгуна планує відзначитися Гощанський район. Попереднє підтвердження своєї участі дали ФК “Гоща-Агат”, “Калина” з Бугрина, “Агат” (Симонів), ФК “Садове-2”.

Цьогоріч головним фаворитому турніру, безумовно, стане ФК “Малинськ”. Нагадаємо, срібний призер трьох останніх Чемпіонатів області та учасник Чемпіонату України серед аматорів в минулому році проігнорував ці змагання.

Щодо інших учасників, то планують у Меморіалі Шморгуна взяти участь також “Рівес”, “Сатурн” (Дядьковичі), “Горинь” (Кустин), “Граніт” (Клесів), “Коливань” (Клевань), “Спарта” (Колоденка), “Продторгобладнання”, ХФК “Надія” та дві юнацькі команди ДЮСШ “Верес” – U-16 і U-17.

Утім, остаточний кількісний та якісний склад груп визначатиметься саме на нараді 15 січня. За довідками зверттися до голови РМФФ Валерія Гладкова – телефон 067 2723788.

Нагадаємо, в минулому році переможцем міського Меморіалу Шморгуна стала команда “Понеділок”, яка у фіналі переграла “Горинь” з Кустина з рахунком 2:0. Бронзовів нагороди здобув повпред Сарненщини – клесівський “Граніт” – котрий здобув технічну перемогу над бугринською “Калиною”.

Положення про проведення Меморіалу Шморгуна 2019

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of