Земляки Футзал

У Рівному відбувся міжнародний футзальний матч між українськими та британськими вояками

У неділю, 27 січня, у спортзалі ДЮСШ №4 міста Рівне відбувся товариський матч між футбольними командами військових підрозділів двох країн – України та Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. За українську команду зіграв екс-голкіпер ФК “Садове” та ФК “Садове-2” Павло Котюк.

Захід, ініційований українською стороною, відбувся з метою посилення співпраці між підрозділами Збройних Сил України та Великої Британії, що беруть участь у навчально-тренувальній операції «Орбітал».

Павло Котюк – крайній зліва

Головний суддя матчу нагадав правила гри у футзал (міні-футбол), який сьогодні грають як в Україні, так і в усьому світі. Після чого почергово пролунали гімни країн-учасниць. Згодом усі охочі оплесками й вигуками підтримки супроводжували спортивні баталії впродовж двох таймів по двадцять хвилин кожен.

«Важливо не тільки обмінюватись з іноземними колегами досвідом володіння зброєю, знанням тактики чи військової топографії, а й організації дозвілля. Приклад командира в усіх аспектах життя підлеглих відіграє у нас важливу роль. Саме тому сьогодні я – капітан нашої команди, – наголосив офіцер», – зазначивкомандир підрозділу однієї з військових частин оперативного командування «Захід» ЗСУ підполковник Роман Поліщук.

Прес-служба РОДА за матеріалами підполковника, представника інформаційного агенства МОУ Віктора Шубца.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of