Україна Футзал

“InterBetonBud-Рівне112” удома поступився МФК “Володимир” + ФОТО

Звіт про гру від команди з Рівного:

Відбувся 4-й тур Чемпіонату України з футзалу серед команд ІІ-ї Ліги. У рідних стінах ми приймали лідера групи та досить сильного суперника МФК “Володимир” (Тиврів).

Суперники розпочали матч зухвало та зверхньо, за що Босюк Микола №17 покарав їх вже на 45 секунді. “Володимир” відповів майже миттєво і на 4хв Мазур Костянтин №33 зрівняв рахунок. А після екватору першого тайму наш бойовий гравець Білий Євген №4 зазнає травми і вже на 12хв Чернега Вадим №23 подвоїв перевагу гостей. За 4 хв невтомний Жак Вадим №14 відновив рівновагу на табло. Та вже за хвилину гравці з Тиврова знову виходять вперед зусиллями Заводян Андрія №7. Але наші хлопці не здавалися і наприкінці тайму Босюк Микола №17 забиває свій другий мяч у ворота лідерів групи. Перший тайм закінчився нічийним рахунком 3:3 і словами поважного вболівальника: “Оце так гульня сьогодні!”
Другий тайм видався ще більш видовищним і запальним. Футболісти обох команд були “заряджені” на повну, а вболівальники перебували в “емоційній ейфорії”. На 23хв Мазур Костянтин №33 знову виводить свою команду вперед. Та енергійний Ревуцький Євген №11 за дві хвилини зрівнює рахунок. І… дежавю першого тайму… На 30хв Босюк Микола №17 отримує травму і в цю ж хвилину Мунтян Олександр №17 знову відновлює перевагу гостей в один мяч. Та “InterBetonBud-Рівне112” не тільки не здавалися, а й були налаштовані лише на перемогу. Та вже за хвилинку Ревуцький Євген №11 зрівнює рахунок 5:5! І ми притисли гостей та двічі мали майже 100%-і моменти.. Проте… за дві хвилини до завершення матчу Пивовар Олексій №8 приносить перемогу для МФК “Володимир” з рахунком 6:5. Мда… Сьогодні на поразку наша команда не заслуговувала.