Україна

Генпідрядником реконструкції стадіону “Авангард” стала фірма “Фіалка”

Як повідомила Інформаційна служба НК “Верес” (Рівне), в аукціоні з визначення генпідрядника реконструкції “Авангарду” перемогла фірма “Фіалка” з ціною 199 800 000 гривень. Аукціон завершився 29 січня. Раніше до онлайн торгів було допущено три фірми: “Фіалку”, “Реноме-Євробуд” та “Стиль-декор”. Під час аукціону жодна з фірм не знижувала ціну, тому стартові пропозиції стали остаточними.

Наступним етапом повинно стати підписання договору між замовником будівельник робіт, управлінням капітального будівництва Рівнеради, та виконавцем. А також – отримання дозволу на старт робіт і власне сам початок робіт.

Нагадаємо, управління капітального будівництва Рівнеради оголошувало аукціон на 202 000 000 гривень. Згідно із зазначеною на сайті “ProZorro” інформацією, роботи виконавець повинен виконати до 25-го травня 2021-го року.

Проект реконструкції розробила львівська компанія “Арт-Простір”.

В той же час, рівненський журналіст Сергій Татаренко звернув увагу, що у бюджеті міста на реконструкцію стадіону просто немає грошей:

“А хто в курсі, де Хомко братиме гроші на стадіон??  Бо дивлюся у бюджеті Рівного-2019 є лише півмільйона, і то в бюджеті розвитку..” – написав він на своїй сторінці у соцмережі.

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of