Актуальне Першість та інші райони

Невдалий вік-енд: ФК “Гоща-Агат” двічі поступився у Зимовій першості Рівне + ФОТО + ВІДЕО

У двох поєдинках 5 та 6 туру Зимової першості міста Рівне “Меморіал Володимира Шморгуна” команда Юрія Демчука не зуміла здобути жодного залікового балу. Спочатку ФК “Гоща-Агат” програв у дербі чинному чемпіону району ФК “Садове-2” 1:3, в наступного дня гощанці поступилися зі ще більшим рахунком вихованцям ДЮСШ “Верес” – 1:4.

5 тур, 2 лютого, субота,
“Рівес” – “Агат” 4:1 “Сатурн” – “Продторгобладнання” 2:1 “Волинь” U-19 – ДЮСШ “Верес” U-17 0:1 “Коливань”- ФК “Межирічі” +:- ФК “Садове-2” – ФК “Гоща-Агат” 3:1

6 тур, 03.02, неділя,
“Понеділок” – “Горинь” 2:1 ДЮСШ “Верес” U-17 – ФК “Гоща-Агат” 4:1 “Волинь” U-19 – “Рівес” 3:1 “Агат” – ФК “Садове-2” 1:6 “Калина” – “Коливань” 1:0

Статистика турніру.

всього матчів – 32, голів – 104, в середньому за матч – 3,25, результативних матчів (понад 3 м’яча за гру ) – 14 (43,75%), безгольових голів – 3 (9,38%), найчастіше зустрічалися такі рахунки – 1:0 (6 разів або 18,75%), 4:1 і 2:1 (по 4 рази або 12,5%).

ФК “Садове-2” – ФК “Гоща-Агат” – 3:1 (2:0)

Голи: Бесащук Олександр, 5 (1:0), Шило Вадим, 30 (2:0),  Міщанін Юрій, 60 (3:1) – Федас Іван, 50 (2:1).

У суботній зустрічі проти ФК “Гоща-Агат” команда з Садового почала з “місця в кар’єр”. Притиснувши суперника до його власного карного майданчика садівчани вийшли вперед вже на 5-ій хвилині – відзначився Олександр Бесащук (гол є на відео).

Після забитого голу ФК “Садове-2” не збавив оберти та продовжив “прасувати” оборону гощанців. Моментів поруч з воротами “агатівців” не бракувало, проте втілювати їх у голи гравці у червоних манішках не поспішали. І до перерви садівчанам вдалося провести лише один м’яч, коли ударом в дев’ятку відзначився Вадим Шило – 2:0.

По перерві ФК “Садове-2” продовжив гнути свою лінію, проте після стартового сплеску активності, який, однак, не приніс зиску у вигляді забитих м’ячів, ініціативу вже перехопили гощанці. Гравці ФК “Агат” на добрий десяток хвилин взагалі притиснули опонентів до воріт і, врешті-решт, зуміли скоротити відставання в рахунку. Подачею у штрафний майданчик скористався Іван Федас, котрий точно пробив у дальній нижній кут воріт, які захищав Андрій Троцький – 2:1.

Майже відразу після цього ФК “Гоща-Агат” отримав шанс встановити нічийний результат, проте форвард агатівців не зумів реалізувати вихід “на побачення” з кіпером ФК “Садове-2”.

Щоправда, далі садівчани поступово вирівняли гру і знову почали переважати на полі. Логічним завершенням такого розвитку подій став гол Юрія Міщаніна, котрий замкнув фланговий простріл низом – 3:1. Цей м’яч і став останнім у цій зустрічі.

Головний тренер ФК “Гоща-Агат” Юрій Демчук (в центрі)

ДЮСШ “Верес” U-17 – ФК “Гоща-Агат” – 4:1

Голи: Бондар Дмитро -3, Семенюк Данило – Тарасюк Іван.

У матчі проти юнацької команди гощанці цілком могли розраховувати на очкові здобутки, проте важке поле далося взнаки – більш молодші футболісти виявилися і більш витривалішими та швидше пристосувалися до покриття з снігової “каші”, щедро розведеної в талій воді. Як наслідок, гощанці зазнали третьої поспіль поразки на Меморіалі Шморгуна і опустилися на передостаннє місце в групі.