Актуальне Гравці

Роман Ядчишин повернувся в ОДЕК помічником головного тренера

Колишній гравець оржівського ОДЕКа Роман Ядчишин повернувся до “рідних пенат”. Про цю новину начальник оржівського клубу Ярослав Кулаковський повідомив на власній сторінці у соцмережі.

Вітаю Романа Ядчишина з призначенням помічником гол. тренера ФК “ОДЕК”, – написав пан Кулаковський.

Наразі, офіційного підтвердження даної інформації на сайті оржівського клубу немає.

Нагадаємо, що Роман Ядчишин обійняв посаду головного тренера ФК “АГАТ” (Гоща) у другій частині сезону 2018 року. Під його керівництвом команда в 11 матчах Чемпіонату області 5 разів перемогла і 6 разів поступилася, різниця м’ячів 17-12, набрала 15 очок (45,45% від можливих). В його активі три результативні заміни (тобі гравці, які виходили на заміну, зуміли забити гол).

Для порівняння, у Володимира Ткачука, якого змінив Ядчишин на тренерському містку, у першій частині сезону (Чемпіонат і Кубок) показники наступні: 14 матчів, 4 вигравшів, 2 нічиї та 8 поразок, різниця м’ячів – 19-21, набраних очок 14 (33,33%), результативних замін немає.

Роман Ядчишин перейшов до ФК “АГАТ” у другій половині сезону 2017 року, до цього він відіграв перше коло Чемпіонату області за ФК “Садове”. До гощанських клубів це крайній захисник дев’ять років (з 2008 по 2016 роки) захищав кольори оржівського ОДЕКа.

Відзначимо, раніше офіційний сайт ФК ОДЕК (Оржів) повідомив про звільнення Ярослава Комзюка від обов’язків головного тренера. Його на цій посаді замінить старожил команди і в минулому її гравець – Володимир Поліщук.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of