Актуальне Першість та інші райони

У Першості області в новому сезоні від району замість Малятина зіграють Садове та Симонів

У п’ятницю, 15 лютого, відбулося спільне засідання Комітету з проведення змагань Рівненської обласної федерації футболу та представників команд, що братимуть участь у Першості Рівненської області з футболу 2019 року (Друга обласна ліга).

Серед бажаючих взяти участь у цих змаганнях є два представники Гощанського району – ФК «Садове-2» та «Агат» (Симонів). Саме ці дві команди в минулому році виступали у районному Чемпіонаті та посіли, відповідно, перше та друге місця.

Крім гощанських клубів у Другій лізі області наразі виявили бажання грати “ОТГ Клевань-Оржів”, “Сокіл” (Осова), “Енергія” (Володимирець), два представники смт Зарічне, “Локомотив” (Здолбунів), “Лісівник” (Дубровиця), “Граніт” (Томашгород), “Колос” (Рачин). Визначається з участю футбольний центр “Дубно”. Остаточний склад другої ліги визначиться на початку березня.

Під час зустрічі також обговорювалося питання щодо формату Першості-2019, на відміну від попередніх років у новому сезоні команди не будуть ділитися на групи за географічним принципом.

Голова обласного комітету арбітрів також повідомив присутнім про збільшення оплати роботи суддівських бригад: арбітр – 550 грн., асистенти – по 450 грн.

Окрім цього учасники засідання обговорили питання переходу футболістів, трансферних “вікон”, стадіонів.
Для підтвердження участі у Першості Рівненської області з футболу 2019 року представникам команд потрібно подати офіційний лист до федерації.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of