Інші турніри Актуальне Футзал

У Рівному стартувала Аматорська ліга Рівненщини з футзалу серед ветеранів + ФОТО + КАЛЕНДАР

У першому турі у чотирьох матчах ветеранського Чемпіонату області не було зафіксовано жодної нічиєї. Найбільш переконливішу перемогу здобула команда “Рівне-112 – MLS”, котра обіграла “Рівне-Standart” з перевагою у чотири м’ячі. У протистоянні двох інших рівненських клубів “Штанга” вдруге у сезоні зуміла переграти “Вікінг” (перший раз це їй вдалося у другій Аматорській лізі Рівненщини з рахунком 7:4).

Не зуміли вистояти рівняни з “YTERM” у поєдинку проти “Ф2” із Зорі. Перший тайм цього матчу завершився “в суху” – 0:0, зате по перерві зорянці зуміли тричі вразити ворота голкіпера ФК “АГАТ” Олексія Дем’янця, пропустивши лише раз.

“Yuterm” (Рівне)

Запеклою виявилася боротьба у матчі дубенчан та здолбунівчан. Мінімальну перемогу здобули перші, котрі провели вирішальний гол ближче до завершення поєдинку. “Експрес” щосили пробував відігратися, проте зусиль екс-форварда ФК “АГАТ” Юрія Гриценка виявилося недостатньо, аби здобути разом з партнерами хоча би нічию.