Актуальне Першість та інші райони

Два останніх представники Гощанщини втратили шанс виграти Зимову першість Рівне + ФОТО + ВІДЕО

За перемогу у відкритій Першості міста Рівне “Меморіал Володимира Шморгуна” взірця 2019 року боротиметься місцевий “Понеділок” та клесівський “Граніт”. Бугринська “Калина” та ФК “Садове-2”, хоч і не програли свої поєдинки, проте змушені зійти з дистанції після невдалих для них серій післяматчевих одинадцятиметрових. Відзначимо, що раніше саме по пенальті програли ще два представники району – гощанський та симонівський “Агати”.

1/4 фіналу, 23.02, субота,
ДЮСШ “Верес” U-17 – “Понеділок” 1:2 ФК “Садове-2” – “Горинь” 3:2 “Граніт” – “Калина” 1:1 пп 8:7 “Коливань” – “Сатурн” 2:0

1/2 фіналу, 24 лютого, неділя,
“Понеділок” – ФК “Садове-2” 2:2 пп 5:4 “Граніт” – “Коливань” 0:0 пп 4:2

Статистика турніру.

всього матчів – 62, голів – 205, в середньому за матч – 3,31, результативних матчів (понад 3 м’яча за гру ) – 28 (45,16%), безгольових ігор – 5 (8,06%), найчастіше зустрічалися рахунки – 1:0 та 2:1 (по 8 разів або по 12,9%).

У чвертьфінальному матчі садівчани зустрічалися з минулорічними фіналістом – кустинською “Горинню”. Загалом, гра пройшла за переваги ФК “Садове-2”. Команда з Гощанщини перший тайм перемогла з переконливим рахунком 2:0 – спочатку фланговий простріл Олександра Бесащука використав Юрій Міщанін. А згодом вжа сам Бесащук по центру “продавив” оборону кустинців і реалізував вихід віч-на-віч з кіпером суперника.

Другий тайм поєдинку для ФК “Садове-2” розпочався гірше не придумаєш. Штрафний у виконанні гравці гощанського ФК “АГАТ” Сергія Цвика завершився прикрим автоголом – 1:2. Відчувши “запах крові” гравці “Горині” пішли великими силами вперед і в ці хвилини обороні садівчан прийшлося нелегко. Полегшення приніс гол Ярослава Тиндюка, котрий провів його головою після подачі Вадима Шила.

Максимум, на що спромоглися візаві ФК “Садове-2” – це скоротити відрив у рахунку до мінімуму. На останній хвилині гол-красень провів ще один гравець ФК “АГАТ” Павло Зубарєв, але після цього командам залишилося грати лічені секунди. Отож, 3:2 і ФК “Садове-2” виходить до півфіналу.

ФК “Садове-2” – “Горинь” (Кустин) – 3:2 (2:0)

23.02.2019. 1/4 фіналу. Матч на нейтральном полі. 50 глядачіа.

Голи:

Міщанін Юрій, 14 (1:0), Бесащук Олександр, 30 (2:0), Ярощук Андрій (автогол), 36 (2:1), Тиндюк Ярослав, 50 (3:1), Зубарєв Павло, 70 (3:2)

У двох інших парах майбутні півфіналісти прогнозувалися легко. В підсумку, і “Понеділок”, і “Коливань” зуміли обіграти своїх суперників ще в основний час та пройти далі. Хоча в матчі юнаків “Вереса” і чинного переможця Зимової першості певний час тримався рахунок 1:1.

Запеклою, як і очікувалося, виявилася боротьба у матчі фаворитів турніру – “Калини” та “Граніту”. Клесівська команда вже в дебюті поєдинку вийшла вперед, проти бугринці досить швидко відновили статус-кво у матчі. Рахунок 1:1 протримався аж до фінального свистка і довелося бити післяматчеві пенальті.

Нагадаємо, що в минулому році “Калина” саме після тривалої серії одинадцятиметрових і скандалу з ними поступилася у півфіналі турніру “Понеділку”, після чого відмовилася від матчу за третє місце саме з тим же “Гранітом”. Ось і цього разу гравцям обох клубів довелося бити по 10 пенальті і краще з цим справилися футболісти з Сарненщини – 8:7 на користь “Граніту”.

Згідно жеребкування, першим фінальним матчем став поєдинок між “Понеділком” та ФК “Садове-2”. Вперше і востаннє ці два колективи зустрічалися у поєдинку за третє місце Меморіалу Шморгуна 2017 року. Тоді садівчани мінімально поступилися, пропустивши м’яч на останніх хвилинах.

Ось і цього разу зустрічі почалася за переваги “Понеділка”. Більше того, невдалий “винос” з власного карного майданчику після подачі зі штрафного і м’яч вдало “ліг” на ногу Вадима Лозяна, який у Чемпіонаті області грає за ФК “Садове”. Удар півзахисника вийшов ефектний та ефективний, прямісінько у верхню “дев’ятку” – 1:0!

Але після цього ФК “Садове-2” зумів вирівняти гру і поволі почав перебирати ініціативу у свої ноги. Незабаром, садівчани використали обрізку опонентів у середині поля та зрівняли рахунок. Це Юрій Міщанін з Рустамом Кишиєвим реалізували вихід один в два і останній виграв очну дуель в Олексія Дем’янця, кіпера ФК “АГАТ” – 1:1.

Другий тайм для садівчани почався вкрай вдало. Не пройшло і декількох хвилин, як Рустам Кишиєв прорвався правим флангом і подав на дальню штангу. М’яч за високою дугою опустився за комірець Олексія Дем’янця, де став легкою здобиччю Дмитра Симончука – 2:1!

Після цього майже всю другу половину гравці “Понеділка” безуспішно намагалися взяти ворота Андрія Троцького. Садівчани з успіхом відбивалися, напруга на полі і біля нього наростала, в одному з епізодів, навіть, “дісталося” боковому арбітру від уболівальників “Понеділка”. Нарешті, на останній 70-й хвилині матчу чергова подача у карну зону садівчан завершилася “броунівським рухом” у штрафному майданчику та картинним падінням Олександра Дмитрука. Гравець, котрий у першій обласній лізі захищає кольори ФК “Садове”, рухаючись від воріт Андрій Троцького, впав під дією сили тяжіння, після чого головний арбітр матчу чомусь вирішив показати на одинадятиметрову позначку…

Вирок судді виконав сам постраждалий – 2:2. Після цього садівчани встигли лише поміняти голкіпера та розвести м’яч з центру поля…

У серії післяматчевих пенальті всі п’ять досвідчених футболістів “Понеділка” виконали одинадцятиметрові бездоганно. Натомість, Олексій Дем’янець зумів парирувати один з ударів суперників, чого виявилося достатньо для виходу його команди до фіналу – вдруге поспіль.

“Понеділок” – ФК “Садове-2” – 2:2 (1:1). По пенальті – 5:4

24.02.2019. 1/2 фіналу. Матч на нейтральному полі. 100 глядачів.

Голи: Лозян Вадим, 15 (1:0), Кишиєв Рустам, 25 (1:1), Симончук Дмитро, 37 (1:2), Дмитрук Олександр – з пенальті, 70 (2:2).

Післяматчеві пенальті ФК “Садове”: не забив – Кресанов Сергій, забили – Бондарчук Андрій, Тиндюк Ярослав, Яконюк Валентин, Ярощук Андрій.

Другий півфінальний поєдинок пройшов без забитих м’ячів. Знову кращого у цій парі довелося визначати у серії одинадцятиметрових ударів. І як в попередній зустрічі гравці “Граніту” з цим елементом футбольної гри справилися краще, відправивши “Коливань” боротися лише за третє місце.