Актуальне Першість та інші райони

Гравці ФК “АГАТ” допомогли “Понеділку” вдруге поспіль перемогти у Зимовій першості Рівне + ФОТО + ВІДЕО

У суботу, 2 березня, на запасному полі стадіону “Авангард” відбулися заключні поєдинки Відкритої зимової першості міста Рівне “Меморіал Володимира Шморгуна”. За їх підсумками визначилиися переможець турніру та призери.

Після прикрого програшу по пенальті у півфіналі ФК “Садове-2” був близьким до перемоги у матчі за третє місце. Граючи проти представника Першої обласної ліги садівчани нічим йому не поступалися. Більше того, на 15 хвилині другого тайму Дмитро Симончук використав пас Андрія Ярощука і відважився на удар в дальню дев’ятку з-за меж карного майданчика. Голкіпер клеванської команди намагався перевести м’яч хоча б на кутовий, але лише підправив його у власні ворота – 1:0.

Після пропущеного голу “Коливань” кинулася всіма силами відігруватися. Фатальним для ФК “Садове-2” став черговий штрафний удар, після якого шкіряна куля кілька разів зрикошетила в карному майданчику садівчан і потрапила на ногу гравця з Клевані – 1:1. Грати залишалося якихось десять хвилин…

Обидві команди у півфіналах вже мали негативний досвід пробиття післяматчевих одинадцятиметрових – ФК “Садове-2” програв “Понеділку”,  “Коливань” поступилася “Граніту”. Цього разу фортуна посміхнулася представнику Рівненського району – Андрій Троцький зумів відбити один удар гравця “Коливані”, тоді як його опонент парирував два постріли у виконанні футболістів ФК “Садове-2”.

Таким чином, садівська команда, не програвши на турнірі в основний час жодного матчу, змушена була задовольнитися лише четвертим місцем.

Фінал Зимової першості виявився ще менш багатим на голи, ніж матч за третє місце. Єдиний м’яч у цій зустрічі забив Юрій Козлюк – форвард “Понеділка” на 15 хвилині матчу з близької відстані проштовхнув сферу головою у сітку воріт “Граніта”. Після цього команда з Клесова прикладала максимум зусиль, аби відігратися, проте у воротах суперника надійно діяв Олександр Матюк. А Вадим Жак ще у першому таймі міг збільшити перевагу “Понеділка”, але поцілив у бокову стійку.

Якби там не було, мінімальний рахунок у фіналі протримався до завершення гри. Останній свисток головного арбітра поєдинку зафіксував другу перемогу “Понеділка” у Зимовій першості міста Рівне за останні два роки.

У складі переможців на цьому турнірі виступали відраз декілька гравців ФК “АГАТ” та ФК “Гоща-Агат” – Олексій Дем’янець, Сергій Шаюк, Володимир Хомончак, Володимир Величко та Віталій Момотюк.

гра за 3 місце, 2 березня, субота,
“Коливань” – ФК “Садове-2” 1:1 пп 4:2

фінал,
“Граніт” – “Понеділок” 0:1

Статистика турніру.

всього матчів – 64, голів – 208, в середньому за матч – 3,25, результативних матчів (понад 3 м’яча за гру ) – 28 (43,75%), безгольових ігор – 5 (7,81%), найчастіше зустрічалися рахунки – 1:0 (9 разів або 14,06%) та 2:1 (8 разів або 12,5%).

Після завершення фінального поєдинку організатори турніру з Рівненської міської федерації футболу відзначили призерів кубками, медалями і грошовими преміями.

Також нагороди отримали кращі гравці – Юрій Міщанін з ФК “Садове-2” став кращим нападаючим, Павло Кірков (“Граніт”) – кращим воротарем, Олександр Дмитрук (“Понеділок”) – кращим захисником, Роман Левчук (“Коливань”) – кращим півзахисником.

У командних номінаціях нагороди отримали три представники Гощанщини. ФК “Садове-2” здобув Кубок “За волю до перемоги!”, “Калина” з Бугрина – спеціальний приз “Справедлива гра”, ФК “Межирічі” – приз “Кращий дебютант”.