Інші турніри Земляки Футзал

“Галицька здоба” під керівництвом Сергія Тригубця стала чемпіоном Львова з футзалу + ВІДЕО

Граючий тренер “Галицької здоби” Сергій Тригубець привів свою команду до перемоги у Чемпіонаті Львова з футзалу у сезоні 2018-2019 років. Для “пекарів” цей титул виявився другим поспіль за останні два роки.

Звіт про останній вирішальний поєдинок “Галицької здоби” проти головного конкурента – клубу “Бастіон”:

3 березня завершився зимовий чемпіонат з футзалу у Гранд Лізі Львова. Свого роду апогеєм першості сезону 2018/2019 років став поєдинок за золоті нагороди між «Галицькою здобою» та «Бастіоном».

До гри «пекарі» випереджали свого суперника на один бал, то ж нашу команду задовольняла навіть нічия.

Перед тим, як перейти до огляду гри, кілька слів про організаційні моменти. Вчорашній матч між «Галицькою здобою» та «Бастіоном» нічим не поступався поєдинку Екстра-ліги. На гру завітало багато людей, які з першої й до останньої хвилини підтримували як одну, так і іншу команди.

Краще розпочала цей матч наша команда, яка вже у дебюті повела у рахунку. Йшла друга хвилина гри, коли після розіграшу стандарту Валерій Легчанов відпасував на Миколюка й Павло красивим ударом у дев’ятку змусив капіталювати голкіпера «Бастіону».

Поки команда Володимира Партина приходила до тями, «Галицька здоба» відзначилася вдруге. Вже згадуваний вище, Валерій Легчанов на цей раз не пасував нікому, а наважився на удар із середньої дистанції і це вже – 2:0 на користь нашої команди.

Більше ніж хороший початок для нашої команди.

Якщо брати гру в загальному, то вона була дуже обережною. Суперники намагалися створювати моменти, але захист у цей вечір був кращим чим атака. Тим не менше, голи у цій грі були й не один.

Зокрема, на 8-й хвилині «бастіонівці» один гол відквитали, коли Віталій Багряк відпасував на Олега Іванишина й останній в один дотик зробив рахунок -2:1.

А початок другого тайму й взагалі шокував фанів нашої команди. На 24 та 27 –й хвилинах прикрих помилок допустився воротар та захист «пекарів» й, як наслідок, Віталій Багряк двічі зумів засмутити нашу команду.

2:3 – й за такого рахунку саме «Бастіон» би ставав чемпіоном Львівської області. Проте, іншої думки про це були фани та гравці «пекарів». Перші – всіма можливими методами гнали свою команду вперед, другі – через «не можу» таки зуміли здобути позитивний для себе результат.

Вже через хвилину після пропущеного голу наша команда класно розіграла аут й Валерій Легчанов в один дотик змусив капіталювати воротаря «Бастіону» Ігоря Стасюка.

А далі розпочалися каруселі. «Темно-сині» побігли всією командою вперед, створювали момент за моментом, але «машину» під назвою «Галицька здоба» у цей вечір було не зупинити.

3:3 – кінцевий рахунок цієї зустрічі, який дозволив нашій команді стати чемпіоном Львівської області сезону зима 2018/2019 років.